Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Nigdy!!
21
27%
Po przerobieniu
42
54%
Jestem za
13
17%
Tylko logi!!
2
3%
 
Total votes: 78
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby psychowico » Mon Oct 22, 2012 5:36 am

Co za pierdoły, Mars-ie. Czyż ten temat nie jest po to, żeby jechać to, jeśli mi się to nie podoba? Jak komentarze pod youtube: "nie podoba się - nie komentuj i nie oceniaj". Po to chyba są komentarze i możliwość oceniania, żeby to robić, a nie żeby głaskać rzeczywistość.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Mars » Mon Oct 22, 2012 10:06 am

psychowico wrote:Co za pierdoły, Mars-ie. Czyż ten temat nie jest po to, żeby jechać to, jeśli mi się to nie podoba? Jak komentarze pod youtube: "nie podoba się - nie komentuj i nie oceniaj". Po to chyba są komentarze i możliwość oceniania, żeby to robić, a nie żeby głaskać rzeczywistość.


Ja w żadnym wypadku nie zabraniam Ci komentowania :) po prostu skomentowałem Twój komentarz, czy mi nie wolno? Czy Ty mi tego zabraniasz? :P dla mnie pierdoły, to czepianie się o logi w notatkach. Tak, psują klimat, nie, nie ma innego wyjścia jak je akceptować.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby psychowico » Mon Oct 22, 2012 10:13 am

Już nie będę cytował.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Laura_ » Mon Oct 22, 2012 10:30 am

a ja przyznam, ze mnie sie tez nie chce przerabiac logow, szczegolnie dlugich. jest milion ciekawszych rzeczy, ktore mozna robic w grze
Raki
Posts: 84
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:57 am

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Raki » Mon Oct 22, 2012 11:36 am

Jak dla mnie logi to zwykłe uproszczenie. Nie ma się co za bardzo czepiać, chociaż w pewnych sytuacjach mogą nieco psuć klimat gry. Nie mniej w grze jest sporo uproszczeń a logi są tylko jednym z nich. A to czy postać uzna je za autentyczne czy fałszywkę to już zupełnie inna sprawa.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby in vitro... » Mon Oct 22, 2012 4:17 pm

Mars wrote:Tak, psują klimat, nie, nie ma innego wyjścia jak je akceptować.
oczywiście, że jest.
cantr się posypał
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Leinades » Mon Oct 22, 2012 4:45 pm

A potem narzekanie, że klimat Cantr jest beznadziejny. Tylko pamiętać: Cantra tworzą sami gracze.
ImageImageImageImage
ImageImage
Raki
Posts: 84
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:57 am

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Raki » Mon Oct 22, 2012 5:39 pm

Leinades wrote:A potem narzekanie, że klimat Cantr jest beznadziejny. Tylko pamiętać: Cantra tworzą sami gracze.


Dokładnie, a skoro gracze dosyć powszechnie używają w ten sposób logów oznacza to tyle, że jest to akceptowane i nie ma z tym większych problemów.

Co do "klimatu", dziwicie się dlaczego postać ma pamiętać dokładne daty i godziny jakiegoś wydarzenia a nie dziwi was to, że cantryjczyk potrafi z dokładnością do 1 grama stwierdzić ile świeżego łajna trzyma w kieszeni ?
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby psychowico » Mon Oct 22, 2012 9:58 pm

Słabe porównanie. *shrugs* Na aktualnym poziomie rozwoju Cantra i tak byłyby dokładne wagi, na jedno by wyszło. I nie wiem jak to jest akceptowalne. Nie przeze mnie, całe szczęście nie oglądam tego często.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Raki
Posts: 84
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:57 am

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Raki » Tue Oct 23, 2012 7:13 am

psychowico wrote:Słabe porównanie. *shrugs* Na aktualnym poziomie rozwoju Cantra i tak byłyby dokładne wagi, na jedno by wyszło. I nie wiem jak to jest akceptowalne. Nie przeze mnie, całe szczęście nie oglądam tego często.


Porównanie jak porównanie. Miałem na myśli umiejętności przeciętnego cantryjczyka w kontekście "klimatu" gry. Jeśli potrafi z dokładną datą i godziną opisać zdarzenia, potrafi również bez wagi ocenić co do grama ilość trzymanego surowca, czy jak wspominał wcześniej Mars - potrafi "przekopiować" nawet najbardziej skomplikowaną notatkę w ciągu sekundy. No chyba, że "na aktualnym poziomie rozwoju Cantra" i tak byłyby kserokopiarki :D

Akceptowane w takim sensie, że gram już trochę czasu w cantr i jeszcze ani razu nie widziałem sytuacji w której ktoś komunikatem "ooc" czy nawet postacią zgłaszał jakiś sprzeciw wobec logów spisanych w notatce. Raz tylko byłem świadkiem kiedy postać podważała wiarygodność takich zapisów ale to nie ze względu na ich techniczną konstrukcję ale na niewiarygodność postaci które je stworzyła. Jak dla mnie wyczerpuje to znamiona akceptacji.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Postby Laura_ » Tue Oct 23, 2012 7:26 am

jesli cantr bywa beznadziejny, to na pewno nie z powodu logow, nie badzmy smieszni

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest