Co sadzicie o naszym Prezydencie?

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Jul 18, 2006 7:09 pm

Matix wrote:
KeVes wrote:Edited by Scorup
Obiecałeś, że 3 kafle postów = zamknięce zabawy A lub B.... ;) Tak tylko przypominam.


NIE!!!
KeVeS nie jest jedynym użytkownikiem gry A lub B!!!


No włąśnie. Poza tym nie obiecywałem, że zamknę zabawę, tylko, że dam sobie luzu jak dobrze sobie przypominam ;) A luzu sobie daje, nie postuje tak ostro w tej grze, a przeczekałem nawet pare dni między kolejnym postem :P Poza tym ile ja mam lat, że się tłumaczę :twisted:

EDIT... Żeby nie było off-topu to powiem, że Nasz Prezydent... Rządzi? :roll:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Tue Jul 18, 2006 7:39 pm

Ja o nim powiem krotko:
"No comment plx..."
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Jul 23, 2006 2:54 pm

Polubie go tylko jesli udostepni bron palna spoleczenstwu bez koniecznosci posiadania pozwolenia... :twisted:
A jak narazie uwazam, ze to buras niemilosierny...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sun Jul 23, 2006 3:28 pm

Agent - świetne cytaty znalazłeś.

Co do polityki... hmm moim zdaniem z Wielkimi przywódcami mamy do czynienia wtedy, gdy są normalni i tacy jacy powinni być. Taką mam ostatnio refleksję. A ponieważ większość z nas jest ludźmi nie wolnymi od wad, czasem wręcz małymi i małostkowymi - dlatego wszystko wyglada tak jak wyglada
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Jul 23, 2006 3:52 pm

ActionMutante wrote:Polubie go tylko jesli udostepni bron palna spoleczenstwu bez koniecznosci posiadania pozwolenia....


Posiadanie broni przez każdego obywatela nie jest panaceum na przestępczość. Nawet jeśli ograniczy się dostęp dla ludzi karanych. Spójrz na przykład na Stany Zjednoczone i dla porównania na Szwecje. Ale w Szwecji mieszkać bym niechciał.

Prezydentowi mogę zarzucić przede wszystkim unikanie kontaktów z innymi. Kwaśniewski jeździł co rusz po Europie i świecie a Kaczyński siedzi w tym pałacu i jak już musi to jedzie.
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Jul 23, 2006 4:15 pm

A spojz kolego na Kanade, gdzie dostep do broni jest tak samo powszechny jak w USA. Przestepczosci praktycznie brak... Ale ja nie mam zamiaru uzdrawiac spoleczenstwa... ja chce je zredukowac o pareset niewygodnych jednostek... jak spiewal Budzynski w Siekierze:
"Nadejdzie taka chwila/ Nadejdzie taki czas/ Zaloze ciezkie buty/ Naloze gruby pas/ Nie bedzie juz wiezienia/ Nie bedzie pytal nikt/ Zabije bez sumienia/ Wypale w puste lby!!!/ AAA! Wypale w puste lby/ AAA! Zabije bo to syf/ AAA! Nie bedzie pytal nikt..."
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sun Jul 23, 2006 4:52 pm

wypisujesz tutaj ze bys pozabijal ludzi, a w Odsieczy spiewales:"je**ij mnie kolba, dzgnij mnie bagnetem, roz**b mi twarz, udlaw mnie impetem/kotletem" wez sie zdecyduj czy ty chcesz zabijac czy umrzec, i idz zabijac albo umrzyj :twisted: ale na serio to mysle ze bron bez zezwolenia ukrucila by zycie zlych bandziorow, i polska stala by sie piknym krajem, ale ja bym tego nie zobaczyl, bo zostalbym zastrzelony przez mila starsza pania jakby mnie zobaczyla w moim zimowym ubraniu... SZATANY :!: GINCIE :!: :!: *widzisz jak Artur pada zakrwawiony po strzale s dwururki zmontowanej z inwalidzkiego chodaka* niee, lepiej neich bron bedzie za pozwoleniem i nie dla milych starszych pan co mysla ze koty jem :twisted:
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Jul 23, 2006 5:05 pm

Fakt bycia masohista nie zwalnia mnie z milosci do zycia... A stare babcie sa powolne... Rozwalilbys ja szybciej *Pani Janeczka osuwa sie po scianie, zostawiajac na scianie krwawa smuge. Zaraz przed upadkiem jej wnetrznosci wysypuja sie z rozszarpanego podbrzusza :twisted: *

A prezydent jest obrazalskim kartoflem, zdolnym tylko do klutni i macenia... Podejzewam, ze go i brata gnebili w szkole, a teraz sie mszcza...
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Jul 23, 2006 7:12 pm

Chcesz dostępu do broni dla wszystkich? (oprócz tych co mieliby zakaz wydany przez sąd) W ten sposób awantury rodzinne, głupia sprzeczka pod "budką z piwem" lub zajechanie drogi na autostradzie skończyłaby się śmiercią człowieka.

Niestety nie wiem jak jest w Kanadzie (mam tam tylko odległą rodzinę) ale co tu mówić, są na pewno wielokulturowi stąd bardziej tolerancyjni dla innych.

Prezydent zachowuje się jak znaczna część profesorów wykładających na uczelniach. Czyli ma zawsze racje i nie wolno go krytykować. Można się obawiać, że swoją postawą zniszczy wizerunek Polski, a następna głowa państwa nie będzie w stanie go odbudować :/
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Jul 23, 2006 7:21 pm

NiKnight wrote:Prezydent zachowuje się jak znaczna część profesorów wykładających na uczelniach. Czyli ma zawsze racje i nie wolno go krytykować. Można się obawiać, że swoją postawą zniszczy wizerunek Polski, a następna głowa państwa nie będzie w stanie go odbudować :/


I wez se wyobraz, ze moj dziadek-dyktator powiedzialby na to: "I bardzo dobrze! Bo to prawdziwy patriota"<sic>
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Jul 23, 2006 7:36 pm

I wielu ludzi tak myśli, zwłaszcza starszych. Może i jest patriotą ale patriotyzm o ile wiem nie polega na kłóceniu się ze wszystkimi wokół :/

Cóż, może za cztery lata będzie lepszy wybór.... może też zagłosuje o ile będę jeszcze tutaj mieszkał.
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Sun Jul 23, 2006 9:32 pm

A co nie głosowałeś?
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Mon Jul 24, 2006 7:30 am

docent wrote:A co nie głosowałeś?


W prezydenckich nie głosowałem, byłem kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania. W parlamentarnych głosowałem ale nie wiem po co, partia i tak nie dostała się do sejmu :wink:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Mon Jul 24, 2006 10:39 am

I wlasnie bardzo dobrze, ze jednak to zrobiles! Gdyby kazdy odrazu myslal "Po co na nich glosowac, ooni nie maja szans " To np. PD czy SDPL nawet promili by nie dostalo. Gdyby zas kazdy glosowal jak mu sie podoba, a nie jak mysli, ze ma szanse przebicia, to normalne partie by sie dostaly. Ja glosowalem na SDPL i namawialem znajomych... Oni mowili "Przeciez SDPL nie ma szans" i glosowali na tych patalachow z PO, albo co gorsza wogle nie glosowali...
Jeszcze inna sprawa jesli chodzi o SLD... Ci to beda zawsze miali poparcie wsrod starych PZPRowcow... np. moj najlepszy przyjaciel :)

Wniosek: Srac na sondaze!!!
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Mon Jul 24, 2006 11:20 am

Ja tam jak nie mam na kogo głosować to głosuje przeciw tym, którzy mi się najmniej podobają (czyli głosuje na ich największego rywala).

Co nie zmienia faktu, że kilka razy zagłosowałem dość ciekawie. W prezydenckich zagłosowałem na.... "Dziadka Mroza". Dorysowałem nową kratkę, postawiłem w niej krzyżyk no a obok napisałem właśnie "Dziadek Mróz" :lol:
Ni Ni Ni Ni!

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest