minutki

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Sat Aug 26, 2006 6:42 pm

No ja sobie jakoś radze...

Dla mnie jeszcze większe wyzwanie... Matura. Nie mam zamiaru usuwać postaci ;) Prędzej moje postaci będą dokarmiane przez klka lat Cantryjskich a ja ustawię on leave... Za dużo wysiłku w nie włożyłem żeby za rok zaczynać od nowa innymi.
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Sat Aug 26, 2006 7:21 pm

nemo49 wrote:Poczekajcie jak postacie będą miały po czterdzieści lat. Ja juz nie wyobrażam sobie jakiegoś wyjazdu gdzieś bez dostępu do internetu.

A ja się pochwalę, że nauczyłam się (jaka ulga) wytrzymywać dłuższe lub krótsze okresy bez internetu i Cantra ;)
Minutki oszczędzam bardziej lub mniej rygorystycznie, czasem nie oszczędzam w ogóle - zależnie od nastroju.
Dodam, że kilka moich postaci przekroczyło już czterdziestkę. Próbuję sobie nieraz wyobrazić, co będzie, gdy dobrną do pięćdziesiątki (przypuszczam, że postacie KeVesa są właśnie w takim wieku), albo sześćdziesiątki... Jakie będą ? Czy nadal aktywne, pełne wigoru? Trudno mi powiedzieć...
"I'm just living in my head..."
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Aug 26, 2006 8:14 pm

Mi jeszcze nigdy nie zabrakło minutek. Chociaż kilka razy było blisko. Czy to oznacza, że kiepsko gram? :P Dodam jeszcze, że nie przykładam specjalnej wagi do oszczędzania. Wolę grać niż skupiać się na drobiazgach :)
CzerwonyMag wrote:No ja sobie jakoś radze...

Dla mnie jeszcze większe wyzwanie... Matura. Nie mam zamiaru usuwać postaci Prędzej moje postaci będą dokarmiane przez klka lat Cantryjskich a ja ustawię on leave... Za dużo wysiłku w nie włożyłem żeby za rok zaczynać od nowa innymi.

U mnie to samo... nie myślę o tym, jak to będzie. Cantra na 99% nie porzucę, chyba za dużo czasu i pracy w to włożyłem żeby pewnego dnia po prostu walnąć krzyża i dać sobie spokój z zieloną stronką...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sun Aug 27, 2006 10:13 am

Ot właśnie. Ileż to czsu poświęciliśmy na tą gre? Można przecież mnóstwo innych rzeczy zrobić w tym czasie. Niechce mówić ile na dzień poświęcam na ta 'zabawe'. Czy trochę nieprzesadzamy? Codziennie pewnie ktoś z Was mysli nad odejściem z tego powodu. Jezeli się myle to dajcie mi bana.
Chyba czas się zastanowić czy oszczędzać minutki... i jeżeli braknie to trudno, później sobie zajże.
Oczywiście wiem, że często to niejest takie łatwe, bo akurat coś ważnego się dzieje..

(chciałem skopiować ten tekst i logować się ponownie na forum *wali głową w biurko*)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sun Aug 27, 2006 10:37 am

hmm, mozna poswiecac malo czasu a i tak utrzymywac postacie w dobrej kondycji;) ja moge siedziec na cantr np. pol godziny dziennie i tez jest ok;) takze jezeli ktos nie wyrabia z czasem to niech po prostu zwolni tepo u swoich postaci, a nie od razu jakies mysli samobojcze(krzyzyk)...

a matury sie nie bojcie... na studiach jest taka matura co pol roku;) pytania na maturze wymagaja niewiele wiedzy a sporo inteligencji, ja przygotowywalem sie do matury ustnej z polskiego dwa dni, zdalem na max punktow, to kwestia dobrego tematu, a do reszty przedmiotow nie przygotowywalem sie wogole i zdalem w rozszezeniu matme i angielski, niestety oblalem rozszerzona fize, ale komu tam ona potrzebna;) matura to pikus, bo na egzaminach na studiach madrosc gra jaz mniejsza role, trzeba miec wiedze, juz sie nie da nasciemniac;)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sun Aug 27, 2006 10:48 am

dzięki. teraz wiem, że niemusze się uczyć do końca życia :wink: W każdym razie do matury nietrzeba :D

i takie sprostowanie.. wiedza=mądrość czyli to co się wyuczyłeś, a inteligencja to.. i tutaj za dużo by wyjaśniać

Jeszcze dodam, że niejednokrotnie pozostało mi 2 minutki, czy też kilka i akurat były ważne sprawy.. A pisałem, czytałem, logowałem, grałem jeszcze przez kilka-naście,dziesiąt minut :D
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sun Aug 27, 2006 10:53 am

nie, miedzy wiedza a madroscia jest wielka przepasc, np. takie kujony co kuja 24h/dobe i maja same piatki w dzienniczku to zazwyczaj sa debile, polmozgi i kretyni... maja wiedze bez madrosci... a madrosc i inteligecja to prawie to samo... to samo zjawisko z dwiema nazwami, ale wiedza i madrosc to dwie calkiem rozne rzeczy...
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Sun Aug 27, 2006 11:00 am

Sa ludzie co maja 5 w dzienniczku, a trafi im sie taka nauczycielka co ich bedzie gnebic, a ze nigdy nie sciagali dostana 3 i bedzie placz i zgrzytanie zebow :P
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Sun Aug 27, 2006 11:07 am

To jest temat o minutkach :P Ja tam nie narzekam zawsze zostanie mi dużo.

Może zaproponujemy wymiane pozostałych minutek na żelazo i stal wszsyscy będą mieli codziennie 200 :lol:



BTW. Nauczyciele nie mają tu nic do rzeczy. Oni przychodzą do pracy, a czy ty będziesz mieć pięć czy trzy to nie ma znaczenia.
\m/,
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sun Aug 27, 2006 11:09 am

Artur, zgadzam się z tym co mówiłeś o tych głąbach, którzy maja 5.
Oni mają wiedze czyli mądrość, którą się wyuczyli. Brakuje im inteligencji. Przecież to logiczne 8)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sun Aug 27, 2006 11:12 am

Artur wrote:hmm, mozna poswiecac malo czasu a i tak utrzymywac postacie w dobrej kondycji;) ja moge siedziec na cantr np. pol godziny dziennie i tez jest ok;) takze jezeli ktos nie wyrabia z czasem to niech po prostu zwolni tepo u swoich postaci, a nie od razu jakies mysli samobojcze(krzyzyk)...

a matury sie nie bojcie... na studiach jest taka matura co pol roku;) pytania na maturze wymagaja niewiele wiedzy a sporo inteligencji, ja przygotowywalem sie do matury ustnej z polskiego dwa dni, zdalem na max punktow, to kwestia dobrego tematu, a do reszty przedmiotow nie przygotowywalem sie wogole i zdalem w rozszezeniu matme i angielski, niestety oblalem rozszerzona fize, ale komu tam ona potrzebna;) matura to pikus, bo na egzaminach na studiach madrosc gra jaz mniejsza role, trzeba miec wiedze, juz sie nie da nasciemniac;)

Trzeba też wziąc pod uwagę jeszcze jeden czynnik... Lenistwo :P
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Kai
Posts: 26
Joined: Wed May 03, 2006 3:41 pm

Postby Kai » Sun Aug 27, 2006 6:07 pm

Jeszcze 20 minut muszę czekac na nowe minutki. Męka! :twisted:
User avatar
banialuk
Posts: 32
Joined: Tue Aug 29, 2006 1:17 pm

Postby banialuk » Wed Aug 30, 2006 10:27 pm

Wydawalo mi sie, ze wiem, ale chyba nie wiem...Jak to jest z tymi minutkami? Kiedy one leca, a kiedy nie? Jak je zaoszczedzic? Bo niby bylem zalogowany, ale nie wchodzilem na zadna z postaci, a 6 minutek ubylo :roll: Wiec licze na Wasza cierpliwosc i moze ktos mi to jak debilowi wytlumaczy.
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Wed Aug 30, 2006 10:40 pm

Pewnie zaraz po przerwie ;) zamiast zalogowac sie jeszcz raz zeby minutek ine tracic poprostu wlazles na jakas postac. Czyz nie? :P
User avatar
banialuk
Posts: 32
Joined: Tue Aug 29, 2006 1:17 pm

Postby banialuk » Wed Aug 30, 2006 10:47 pm

A sam juz nie wiem... :D Wiec jak skoncze grac jedna postacia to...zalogowac sie jeszcze raz, jesli u innych nic sie wydarzylo?I odswiezac stronke?Ja tak to widze, ale pewnie sie myle :(


EDIT: To moze inaczej zadam pytanie.Kiedy sie juz zaloguje na swoje konto, ale jeszcze nie wejde na zadna ze swoich postaci, to czas leci czy nie?Bo jesli tak to jak sprawdzac czy cos sie nie wydarzylo nie tracac tych cennych(zwlaszcza kiedy dopiero co sie zaczelo swoja przygode z CANTR) minut :(

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest