Najciekawiej zagrane postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Apr 09, 2006 10:56 pm

Diara - wspaniała przestępczyni... O niej powstaną kiedyś legendy, czego nie można powiedzieć o żadnej z moich postaci. Gratuluje graczowi świetnego pomysłu. I umiejętnego manipulowania postaciami.

Edit: Nie rozumiem zamieszania. Tutaj chodzi o dobrze odgrywane postacie - podałem mój typ - kontrowersyjny i prowokujący (taki jaki lubię) ponieważ uważam, że jest postacią dobrze odgrywaną. Nieważne, czy postacią dobrą, czy złą, czy znienawidzoną - dobrze odgrywaną. Howgh!

Edit - [Scorup] Już po zamieszaniu - podawajcie swoje typy, jakieś uzasadnienie i tyle. Unikajcie proszę polemiki... przynajmniej w tym temacie ;)
Last edited by Agent 0007 on Mon Apr 10, 2006 2:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Apr 18, 2006 6:14 pm

Z nowszych obserwacji:

Staś - za jedno słowo i konsekwencję w odgrywaniu związanej z tym słowem historii

Mari szybki - pięknie wymyślona i ładnie prowadzona postać - z perspektywami jak mniemam

Bjota - za jedną akcję oraz wydostanie się z kokonu
==============
Stasio
Posts: 4
Joined: Sat Mar 18, 2006 3:57 pm

Postby Stasio » Wed Apr 19, 2006 3:21 pm

Dzięki WojD, ciężko jest odgrywać siebie w prawdziwym życiu...
Ciekawe którego Stasia masz na myśli :)

moja nominacja:

Zeus - za bycie świetnym przywódcą

Kapitan - ciekawa postac, warto przygladac sie jej ewolucji :)
<b>Sapere Aude!</b>
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Wed Apr 19, 2006 4:42 pm

Nie gram jakos bardzo dlugo, ale z ciekawej zagranych postaci zapamietuje:
Maltaazer - Podroznik, tworca map, zawsze proboje dobrze, lecz czasem mu nie wychodzi ;) Pozatym postac ciekawa, mila, tolerancyjna itd. ;)
Yarpen - O nim zbyt duzo powiedziec nie moge, jednak moim zdaniem jest to postac bardzo trzezwo myslaca, probojaca ogarnac cala trudna sytuacje, robojaca sie wszystkim pomoc. ;)

To sa moje osobiste spostrzezenia, niektorzy moga sie z nimi nie zgadzac ;)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Apr 19, 2006 8:03 pm

<b>Iridium</b> - za to, ze wspolnymi silami (z inna postacia, ale zdecydowanie mniej wazna) odegrala cos tylko za pomoca slow (bez *..* z wyjatkiem opisujacych ton glosu). A stworzyla atmosfere tak intensywna i rzadka, ze ze swieca szukac jakiejs powtorki. Sprawa byla oczywiscie dosc dawno temu (lata temu). :)

PS. Nominowalem to tutaj bo to po prostu wspanialy przyklad swietnego RP, budujacego niesamowita atmosfere.
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Thu Apr 20, 2006 8:58 am

Lorelei... za duze zdolności aktorskie... słuchając jej można ją sobie bardzo łatwo wyobrazić
...tak trzymaj :)
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Thu Apr 20, 2006 11:28 am

DIARA -tak, o niej jeszcze "świat cantra" usłyszy. Sprytna wojowniczka, a o przyjaciół dla jak nikt inny! Powiedziałem.howgh.;]
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
natural_born_killer
Posts: 11
Joined: Mon May 01, 2006 6:38 pm

Postby natural_born_killer » Mon May 01, 2006 7:05 pm

chyba wszystkie postacie Wojda (a bynajmniej te ktore znam).

Biorace udzial w spisku postacie Kevesa - az do dzis jestem pod wrazeniem.

Edgar mały - Postac naprawde wytrwalego gracza, jestem pełna podziwu.

pozatym krotko bez rozpisywania sie
Svarog
Dodi
Iridium
Alicja z Vlotryan
Last edited by natural_born_killer on Sat Aug 26, 2006 9:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun May 07, 2006 10:41 pm

<b>Mari Szybki</b> - z perspektywami czy bez... Pomysl na postac bardzo fajny i w przeciwienstwie do tlumu "ja-miec-palka" chyba jedyny w swoim rodzaju. Wielkie brawa, potrafi bardzo ladnie ozywic gre i ja podkoloryzowac. A to, ze dawno sie tak wczesniej nie usmialem, to juz inna sprawa... :)
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Tue May 30, 2006 10:04 pm

Normalnie nie nominuje nikogo, nie zachwycam się społeczeństwami, miastami, postaciami, notatkami, zwierzętami, niczym. Bo nie. Ale... no... zrobie wyjątek dzisiaj. Bo tak. :P

Słabek Janovsky - po prostu przejebany koleś. Nic dodać, nic ująć. :D

Pozdrawiam
Avatar - Louis Royo
Image
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue May 30, 2006 11:53 pm

Gnom wrote:<b>Mari Szybki</b> - z perspektywami czy bez... Pomysl na postac bardzo fajny i w przeciwienstwie do tlumu "ja-miec-palka" chyba jedyny w swoim rodzaju. Wielkie brawa, potrafi bardzo ladnie ozywic gre i ja podkoloryzowac. A to, ze dawno sie tak wczesniej nie usmialem, to juz inna sprawa... :)


Bardzo żałuję, że już nie mogę Mariego sam obserwować - ale powodzenia i konsekwencji życzę Mariemu, bo to jedna z najciekawszych postaci jakie w Cantr spotkałem...
==============
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Wed May 31, 2006 12:00 am

Pora zapostowac cosik...dla niektorych bedzie to przyczyna zawisci pewnie - dla tych z Vlotryan ;) , ale oto świetnie odgrywane postacie z Bojholmu, z którymi moja postać ma przyjemność przebywać:

Shaera, obecnie Freydhis - kobieta, która wniosła do Bojholmu wiele życia, jej pamiętnik, mimo, ze nie dociagniety do najnowszych czasow jest świetny, a poza tym znakomite rp na rozne tematy.

Elavethia - obecnie Hegemon Bojholmu, ostatnio troche śpi, żona dwudziestoletniego mezczyzny, odkad pojawila sie w Bojholmie wniosła tak wiele, ze trudno opisac. Pacyfistka, ale rozumiejaca czasem koniecznosc uzycia przemocy.

Arvense - Wspaniały zarządca placu, ale nie za to sie tu znajduje, ale za to, ze zawsze znajdzie czas na pogawedke i manierke spirytu. Znow znakomite RP, tak jak w przypadku poprzednich.

Yngwe - jezeli bedzie kontynuowac swoja grę i rp bardzo obiecujaca postac. Wyrozniam.

Gudrunn - to co i wyzej. Mniej rp, czasem sie zdarza usmieszek taki ;) , ale tworzy to wszystko niepowtarzalny styl wesolej, radosnej i pogodnej trzpiotki. ;)
Cranus
Posts: 21
Joined: Fri Feb 24, 2006 6:21 pm
Location: Poland / Polska

Postby Cranus » Tue Jul 25, 2006 1:51 pm

Joneleth - Magia w Cantr istnieje, i on jest tego najlepszym dowodem.,

Ś.P. Magnus - Świetny przywódca, niestety wyrejestrował się.
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Thu Aug 10, 2006 8:22 pm

<b>Arkon</b> - druid zwany też Szarym Wilkiem
Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Postby Legalus » Fri Aug 11, 2006 7:47 am

jak dla mnie to
Zeus - Charyzmatyczny przywódca, dobry organizator, dba o porządek i poziom życia obywateli
Diara - plus za doskonałe działanie przestępczości, i choć straszliwie namieszała w życiu mojej postaci i uśmierciła kilku jej znajomych, to jednak metody które stosowała były bardzo na poziomie.
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest