Zdecydowalismy sie ;) - projekt

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Aug 08, 2005 7:32 pm

Z tego co ja wiem (choc nie znam szczegolow) projekt przeniesiony zostal w inne miejsce, bo na starym panoszy sie jakas sekta :P
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Aug 08, 2005 7:35 pm

Czyli wychodzi na to, że nic nie wiesz...
Ludzie budujący w pewnym momencie zaczęli sie rozchodzic. Jedni poszli po drewno inni coś zobaczyc i teraz nie ma tam nikogo.

Co do 'sekty'... Czy prowokacja członków Zakonu na forum sprawia Ci przyjemność? Zaraz przez Ciebie wybuchnie jakaś offtopicowa bezsensownie zapychająca forum dyskusja ( za które to tak mnie potępiasz )
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Aug 08, 2005 9:35 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: W jakim miescie jestes czlonkiem Zakonu? O ile mi wiadomo na tych odcietych od swiata wyspach nie ma internetu i zadna postac tu sie nie pojawia... Moze dlatego, ze zadna tak naprawde nie istnieje :o Zaczynaja Ci sie mieszac 2 swiaty, a to juz pierwszy sygnal ze nalezy przystopowac ;)
A propos projektu, wiem gdzie zostal przeniesiony, ale nie powiem :P
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Tue Aug 09, 2005 7:46 am

hmm czyzby projekt zostal podzielony na dwa podobne? ;) ja wiem cos o jednym odlamie projektu ...a jedna z moich postaci natrafila na slad po jakims uczestiku projektu w postaci notki ...dosyc daleko ;) ale co z ta postacia ktora tam dotarla sie stalo to nie mam pojecia tak wiec ja wiem tylko o jednym odlamie projektu (projekt niby ten sam ale w wiekszosci ludzie juz inni ;) ) dobra za duzo mowimy ;)
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Aug 09, 2005 10:06 am

:wink: ja tylko pytałem tak z ciekawosci, bo taki był marketing na forum a potem cisza - takze w gre :wink: ale skoro powoli sie rozwija to ok - kiedys dowiem sie w grze :D
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Tue Aug 09, 2005 1:34 pm

CyboRKg wrote:Z tego co ja wiem (choc nie znam szczegolow) projekt przeniesiony zostal w inne miejsce, bo na starym panoszy sie jakas sekta :P


Aha. A członkowie projektu dowiedzieli się o tym od pewnego gracza... BRAWO dla tego pana.

Niestety telepatia już doszła do brytyjskiego miasta... wielka wyprawa handlowa do Los Liberos :lol:

Śmieszni jesteście .... "uczciwi gracze"
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Tue Aug 09, 2005 2:00 pm

Co do miejsca projektu to od poczatku mial byc gdzies indziej a nie tam, gdzie teraz ma swa siedzibe zakon. Tam tylko sie zebrali, ale wlasnie po to ruszyli w rozne strony, zeby znalezc jak najlepsze miejsce pod budowe.

hmm wyprawa do LL? ja nic nie wiedzialem o tym ...i dalej nie wiem ;)

ja na razie jestem z dala od duzych miast i nie zauwazylem zadnej "telepatii", male osady zyja wlasnym zyciem ...przynajmniej te, ktore w ostatnim czasie odwiedzilem
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Aug 09, 2005 3:32 pm

Jak tez nic nie wiem o telepatii w brytyjskim miescie :?: :?: :?:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Aug 09, 2005 4:02 pm

Skarbniq wrote:Niestety telepatia już doszła do brytyjskiego miasta... wielka wyprawa handlowa do Los Liberos :lol:

:?: Pierwsze slysze, nic takiego nie mialo miejsca - ani w ciagu ostatnich czterech dni, ani wczesniej :shock:
Śmieszni jesteście .... "uczciwi gracze"

Ty za to zalosny :lol: 8)
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Tue Aug 09, 2005 5:30 pm

Owszem, Vlotryanczycy szykują wyprawę handlową, ale nie do LL, tylko... nie powiem gdzie :P .
Nie widziałem tam żadnych nadprzyrodzonych wydarzeń, wyłączając pojawiające się z nikąd trupy.

To chyba jakaś propaganda. ;)
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Tue Aug 09, 2005 5:46 pm

Tia. A przynajmniej dwie osoby które poszły z hematytem i narzędziami po kamień to ich prywatna inicjatywa :lol:

Koniec tego tematu. Nie zmienia to też w żaden sposób tej kwestii że ludzie wycofali sie z projektu "zajazd" mimo że w zdecydowanej większości nie widzieli Zakonu na oczy. Pewnie dali się przekonać "argumentami" :wink:

A podobno w Cantr nie ma magii :)
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Tue Aug 09, 2005 6:18 pm

Skarbniq wrote:Tia. A przynajmniej dwie osoby które poszły z hematytem i narzędziami po kamień to ich prywatna inicjatywa :lol:

Koniec tego tematu. Nie zmienia to też w żaden sposób tej kwestii że ludzie wycofali sie z projektu "zajazd" mimo że w zdecydowanej większości nie widzieli Zakonu na oczy. Pewnie dali się przekonać "argumentami" :wink:

A podobno w Cantr nie ma magii :)


Mowisz o sprawie, ktora nie ma jeszcze czterech dni ale nich Ci bedzie.

Co w tym dziwnego, ze dwie osoby zostaly wyslane w celach handlowych do LL i Vlyryan? Co w tym nadprzyrodzonego. Wystarczy spojrzec na mape by zobaczyc, ze jest tam kamien i wapien a z relacji wielu podroznikow wynika, ze sa tam zorganizowane osady.

Naturalna konsekwencja takiej wiedzy jest wyslanie tam kupcow.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Aug 09, 2005 8:14 pm

Skarbniq wrote:Niestety telepatia już doszła do brytyjskiego miasta... wielka wyprawa handlowa do Los Liberos :lol:

Śmieszni jesteście .... "uczciwi gracze"


A Ty jesteś jakiś nawiedzony :shock: Jak możesz podważać uczciwość doświadczonych graczy? Ostatnio zainteresował się moimi postaciami PD, zapewne za sprawą jakiegoś donosu, nie będę wytykać palcem kogo podejrzewam. Gdy im opisałem cele i historię moich postaci, to nie mieli ŻADNYCH wątpliwości co do tego, że przestrzegam Najważniejszą Zasadę. A ja widząc masę naruszeń zasad, nie złożyłem jeszcze na nikogo donosu do PD. Więc kto tu jest ten nie dobry :?: A co do wyprawy do LL, a raczej do Vlouiryan, bo w Vlotryan nikt jeszcze nie wie o nowej nazwie, to co w tym dziwnego, że dwie osoby (i Ty to nazywasz wielką wyprawą :?:) zostały wysłane na ślepo do miasta gdzie jest kamień w celach handlowych?
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Aug 09, 2005 10:03 pm

Skarbniq wrote:Tia. A przynajmniej dwie osoby które poszły z hematytem i narzędziami po kamień to ich prywatna inicjatywa :lol:

Koniec tego tematu. Nie zmienia to też w żaden sposób tej kwestii że ludzie wycofali sie z projektu "zajazd" mimo że w zdecydowanej większości nie widzieli Zakonu na oczy. Pewnie dali się przekonać "argumentami" :wink:

A podobno w Cantr nie ma magii :)



Z tego, co wiem, wyprawa poszła do Vlouirryan - miejsca na znanej od dawna mapie gdzie sa kamienie. Gdziez indziej miałaby isc po kamienie? Szukac nowych miejsc? To nielogiczne z punktu widzenia Vlotryanczyków.

To tak jakbys chciał kupic chleb w spozywczaku za rogiem, ale pojechałbys zamiast do niego, gdzie indziej - szukajac inntch sklepów.
Owszem, mozna to wytlumaczyc potrzeba sprawdzenia nowych mozliwosci i miesc dla porównań, ale na pewno nie gdybys był głodny. Zareczam, ze poszedłbys w najblizsze pewne miejsce.

Moim zdaniem decyzja władz Vlotryan w tej sprawie była calkowicie logiczna, wytłumaczalna i usprawiedliwiona.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Tue Aug 09, 2005 10:04 pm

Po co w ogóle chwalić się projektami? By później mówić, że było się pierwszym? Że wymyśliło się coś, na co inni nie wpadli?

Tak samo ja mogę powiedzieć: "budujemy szpital i będziemy leczyć ludzi za surowce" itp. itp. itp.

O takich rzeczach można pochwalić się w grze, bo tutaj to raczej nikogo nie interesuje ;)

Donosy też mnie niepokoją, nie lepiej mając podejrzenie napisać tej osobie na PM? Donosić można na policję gdy sąsiad robi meline z mieszkania ale donosić na kogoś, kto rozwija społeczność w grze?

Może zróbmy wątek "Pręgierz" gdzie możnaby było pisać o podejrzeniach lub o łamaniu zasad? Tak by osoba, która dopuściła się tego czynu czuła się napiętnowana i więcej tego nie robiła.
Ni Ni Ni Ni!

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest