Ranking Postaci - 2012

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby Greek » Thu Jan 02, 2014 6:46 pm

Też mnie to ciekawi.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby Laura_ » Thu Jan 02, 2014 6:53 pm

może za samo stworzenie ciekawej formacji, jaką są łowcy. takie rzeczy czasem są ważniejsze nawet od odgrywania, bo na stałe zmieniają kształt cantrowego świata, wpisują się w jego historię
User avatar
paskud
Posts: 77
Joined: Mon Oct 29, 2012 9:53 am

Re: Ranking Postaci - 2013

Postby paskud » Fri Jan 03, 2014 9:39 pm

+ cudna Ingra (niezwykle sympatyczna postaćka)
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
- Mark Twain
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Ranking Postaci - 2013

Postby oxyquan » Sat Jan 04, 2014 3:35 pm

paskud wrote:+ cudna Ingra (niezwykle sympatyczna postaćka)

Z ciekawości, skąd? Chyba nie dane było żadnej z moich postaci poznać.
User avatar
Mariposa
Posts: 97
Joined: Fri Oct 26, 2012 8:43 pm
Location: Śląsk

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby Mariposa » Sat Jan 04, 2014 9:26 pm

Unikalny Okaz
Nela
Fandin
Władimir Władimirowicz Popow
Mrekken
Petra
Matias Dwojak
Rabi

Ach.. jeszcze Shaqal, chociaż był krótko...
User avatar
Ariani
Posts: 10
Joined: Fri Aug 30, 2013 6:33 am

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby Ariani » Thu Jan 09, 2014 8:12 am

Krótko, w przypadkowej kolejności:
- Redzik (KD);
- Raira (Tartar);
- Sheena (KD);
- Lessi (KD);
- Mrekken (Vlo);
- Nemuru (Vlo - RIP);
- Bianka (Vlo);
- Landerine (KD);
- Nisall;
- Zosia (Vlo).
To tyle. Za mało się kręcę po Cantr świecie ;)
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby adamo199412 » Thu Jan 09, 2014 4:22 pm

Ode mnie punkty dla całego Tartaru za istnienie na tamtej wyspie. Gratulacje że staracie się jak najdłużej ciągnąć tamto miejsce. Miałem kiedyś tam swoją postać i grało się bardzo przyjemnie. Milutka atmosfera i kilka zacnych osób.
User avatar
trawa
Posts: 66
Joined: Tue Jun 19, 2012 6:59 pm

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby trawa » Sat Jan 11, 2014 6:13 pm

To naprawdę zabawne, że kolejne osoby wymieniają ciurkiem te same postaci z Vlo i nic poza tym. Liczycie na podwójną "dniówkę" żelaza?


W tym roku grałam dużo mniej i bardzo wiele z moich postaci wybrało samotnicze i koczownicze życie. Jest coraz więcej miast, które świadomie unikam i coraz więcej powodów do ich unikania.
W zasadzie podbiłabym poprzednie typy, gdyby nie to, że nie wiem czy wszyscy żyją...

Chciałabym jednakże dać + dla Stefana Ostrzyka za swoisty charakter nawet w warunkach, kiedy nie ma po co odgrywać, dla Edeosa, który wydaje się jednym z najciekawszych zarządców w znanej mi historii cantr oraz kilku wiodącym twarzyczkom Księżycowej Doliny (nie wliczam zwierząt hodowlanych, które akurat są trudne do zniesienia). To miasto chyba najbardziej świeciło w zeszłym roku moim zdaniem - acz moje zdanie jest nieobiektywne i w ogóle nie biorę pod uwagę Vlo *uklony*.
And all us earth growths, some planted and some pulled.
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby Marian10 » Sat Jan 11, 2014 7:05 pm

Księżycowa Dolina? Przeca tam sami mordercy i piraci. :lol:
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby adamo199412 » Sat Jan 11, 2014 7:08 pm

To naprawdę zabawne, że kolejne osoby wymieniają ciurkiem te same postaci z Vlo i nic poza tym. Liczycie na podwójną "dniówkę" żelaza?

Ho Ho Ho :twisted:
Pewnie masz racje. Poziom wazeliny sięga niebezpiecznej granicy. Chyba potrzeba kogoś kto nieco go oziębi :wink:
User avatar
trawa
Posts: 66
Joined: Tue Jun 19, 2012 6:59 pm

Re: Ranking Postaci - 2012

Postby trawa » Sun Jan 12, 2014 11:09 am

Marian10 wrote:Księżycowa Dolina? Przeca tam sami mordercy i piraci. :lol:

Pewnie tak, może dlatego ciekawe? Nie mam tam nikogo na stałe, czasem wpadnę i to, co obserwuję daje fajną ciągłość - jeśli przez to mój osąd może wydawać się nieobiektywny, to przepraszam. Co prawda są nieznośne epizody (wazeliniarskie - wygnajcie stamtąd te stare jęczydła! xD), ale miasto zachowuje swój klimat, bo jest równowaga, rozwój typowo w aspektach mechanicznych gry idzie w parze z rozwojem relacji między postaciami. Bardzo podoba mi się także, że świadomie inwestują w miejski charakter i symbolikę. Wielu próbuje, niewielu się udaje... Chyba niedoścignionym przykładem jest i będzie dawny Port Rzemiosł, ciągle wspominam przez mgle i idealizuję do granic możliwości...
Ach i jeszcze chciałam dodać, że nie jestem w stanie wytypować konkretnych postaci - nie uważam, żeby było tam wiele diamentów RP i nie uważam, żeby ktokolwiek z osobna był bardziej szczególny i samoistny. Razem tworzą fajną całość i tyle. Jeśli ktoś będzie liczył głosy w tym temacie, to w ogóle niech nie bierze tych wywodów pod uwagę.
Teraz jest to, w każdym razie, wypowiedź wyczerpująca.
And all us earth growths, some planted and some pulled.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest