Inne grupy językowe

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Inne grupy językowe

Postby Leinades » Sat Jul 21, 2012 9:33 am

(jeśli jest to wprowadzone, proszę mnie poprawić)

Ostatnio myślałem o założeniu postaci w innej grupie językowej, tylko zraziło mnie jedno... język interfejsu. Mimo iż język mogę mieć opanowany do możliwości porozumienia się to interfejs w języku np. rosyjskim lub bułgarskim może być problemem (inne litery). Czy nie byłoby możliwe wyboru języka interfejsu dla pojedynczych postaci? (np. mam konto w języku polskim, postać w grupie językowej bułgarskiej, interfejs postaci w grupie językowej bułgarskiej po polsku lub w każdym innym języku dostępnym w cantr - oczywiście w części w której został przetłumaczony)
ImageImageImageImage
ImageImage
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Inne grupy językowe

Postby oxyquan » Sat Jul 21, 2012 10:26 am

Popieram.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Inne grupy językowe

Postby psychowico » Sat Jul 21, 2012 1:40 pm

Skoro masz zamiar mówić w tym języku to będziesz używał "innych liter". Ja jestem przeciw, to pomaga nie pomylić się i utrzymać myślenie w języku w którym powinna porozumiewać się postać. Poza tym i tak macie ten (straszny) interface w małym palcu i nie potrzebujecie raczej nic czytać.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Inne grupy językowe

Postby Leinades » Sat Jul 21, 2012 1:44 pm

Ja jestem przeciw, to pomaga nie pomylić się


Jak masz postać w mieście X i logujesz się na postać w mieście Y to zapominasz o tym i rozmawiasz jakbyś był obecnie na postaci w mieście X? :D Wszystko jest obcykane, ale... wygodniej by było. Nawet bardzo, a literki z Google Translatora i czytanie tych literek co chwilę to jest różnica :D
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Inne grupy językowe

Postby psychowico » Sat Jul 21, 2012 1:59 pm

Średnio Cię łapie, kombinujesz jak zawsze. Ja się nie mylę, ale często widzę osoby, którym mylą się postacie - zwłaszcza jeśli mają dwie w jednym obszarze. A nawet bez tego zdarza się, że ktoś gada dziwne od rzeczy i tłumaczy to "snem".
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Inne grupy językowe

Postby poziomek90 » Sat Jul 21, 2012 11:22 pm

A ty jesteś tak idealny i nigdy nie pomyliła ci się żadna z 15 postaci? Mi się dwa razy zdarzyło i nie tłumaczyłem się żadnym snem
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
trawa
Posts: 66
Joined: Tue Jun 19, 2012 6:59 pm

Re: Inne grupy językowe

Postby trawa » Sun Jul 22, 2012 11:05 am

poziomek90 wrote:A ty jesteś tak idealny i nigdy nie pomyliła ci się żadna z 15 postaci? Mi się dwa razy zdarzyło i nie tłumaczyłem się żadnym snem


Tobie to chyba się wszystkie pomyliły. :)
And all us earth growths, some planted and some pulled.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Inne grupy językowe

Postby poziomek90 » Sun Jul 22, 2012 10:30 pm

Tobie to chyba się tylko wydaje, że wiesz co piszesz
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Inne grupy językowe

Postby Greek » Sun Jul 22, 2012 11:27 pm

Jak dla mnie bez sensu. Jeśli mam postać angielską to lepiej, żeby zdarzenia i przyciski były po angielsku niż w jakiś bezsensowny sposób komplikować. Na turlanie przeciw.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Inne grupy językowe

Postby Sasza » Mon Jul 23, 2012 9:40 am

Jeśli mowa o cyrylicy, to można nauczyć się jej czytać w pół dnia - zresztą jeśli ktoś potrafi porozumiewać się w danym języku lub chce się go nauczyć, to interfejs nie powinien sprawić problemu.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest