posprzatajmy swiat

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 12:15 am

ale musze przyznac Panu racje nacisnolem "wyslij" chyba pare razy za durzo
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Sat Jul 16, 2005 12:22 am

X wrote:niechce sie z Panem spierac ale ale nikt nie uzywal tu takich tlumaczen
(a przynajmniej nie tlumaczac siebie)

...ale jesli mialbym usprawiedliwic niedociagniecia ortograficzne w swojich wypowiedziach to odwolal bym sie do dysortografii (ktura notabene posiadam)


Czy dysortografia zmniejsza IQ, jak wiele trzeba mieć punktów by użyć korektora pisowni np, tego z Worda lub Open Office?
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 12:30 am

a czy kurwa brak dyortografii zobowiazuje do aroganckiego zachowania?

bardzo niestosowna uwaga choc moze ciut zabawna jesli czyta sie ja w konteksciecie Panskich popszednich wypowiedzi

czytaj zanim nacisniesz "wyslij"
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Sat Jul 16, 2005 12:51 am

X wrote:a czy kurwa brak dyortografii zobowiazuje do aroganckiego zachowania?

bardzo niestosowna uwaga choc moze ciut zabawna jesli czyta sie ja w konteksciecie Panskich popszednich wypowiedzi

czytaj zanim nacisniesz "wyslij"


Widzę, że poruszyłem czułą strunę. Ta igiełka w moim pytaniu znalazła się jednak nie bez powodu drogi Panie, jak już napisałem wcześniej znam chyba wszystkie wymówki osób, które piszą nie zwracając uwagę na innych, jakże łatwo wytłumaczyć swoje lenistwo świstkiem z podpisem DYS coś tam.
Łatwo także ukryć się pod nic nie mówiącym nikiem X.

Tak więc drogi Panie X moja uwaga była jak najbardziej na miejscu, zgodzę się, że forma mogła by być bardziej elegancka nic po nad to.
Guest

Postby Guest » Sat Jul 16, 2005 12:55 am

nosz kurwa juz nie pogadamy?

mam nadzieje ze twoje dzieci (s-f?) beda mialy dysortografie

juz sobie wyobrazam ta rozkoszna grupke robiacych bledy ortograficzne dorastajacych hamow (po tatusiu)

Pszepraszam wszystkich innych za swoja wypowiedzi wiem ze nie na miejscu itd. ale tlumaczenie karzdemu ze mam dysortografie jest czasami meczace a jak ci jakis K U T A S("kuts" bledow ort.) z tego powodu obraza to juz nety robia swoje.
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 12:57 am

pszepraszam najmocniej panie Hal jednak odpowiedzial pan (niefortunnie w tej samej chwili redagowalem swoja wiadomosc)
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 1:00 am

a co do nicku to odwoluje pana do wczesniejszych stron tego tematu(zanim sie wypowiesz to czytaj).zrozumie pan (chyba ze zdarzyl pan przeczytac i nie zrozumial)
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Sat Jul 16, 2005 1:06 am

Teraz dopiero szanowny Pan dał mi powody do złośliwości, powstrzymam się jednak choć przyznam z trudem.
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 1:14 am

dobra panie Hal pszepraszam pana (choc i pan niejest bez winy ale powiniennem trzymac nerwy na wodzy)
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Sat Jul 16, 2005 1:18 am

X wrote:dobra panie Hal pszepraszam pana

Doceniam to.
X wrote:... (choc i pan niejest bez winy ...


Nie uchylam się od odpowiedzialności.

EOT
x

Postby x » Sat Jul 16, 2005 1:21 am

ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo

schlafen gut Her Hal
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 8:41 am

To jest szok... Ta postać ( x ) jest w tym samym wieku co ja, albo o 10 lat mniej. Na dodatek obraża mnie oraz grozi mi. Zasłania swój brak wiedzy o języku polskim dysleksją, a naprawdę jest za leniwa żaby nawet spróbwac pisac poprawnie. Uwierz mi moja droga/drogi, znam wielu dyslektyków i potrafia napisac cos w miare normalnie. Znam też sporo normalnych ludzi którzy nie sklecą słowa. Moje postacie są różne, jedna jest kapłanem inna złodziejem, kolejna może byc starszym, a następna chorym psychicznie. Różnorodnośc ludzi w Cantr jest jego błogosławienstwem, a nie przekleństwem.

Co do przeprosin pani/pana Ilxen( kiedy widze w grze mmorpg tudziez online osobnika płci pięknej z taką otografią jestem zdziwiony, jednak ma ta osoba osobowść płci pięknej ze swoichmi *smieje sie*, chyba ze bardzo udaje, tudziez jest tranzwestyta[wybacz za żart, nie mogłem sie powrtrzymać]), nie wiem za co miałbym to zrobic...


Edit: Jeżeli nie wiem/nie jestem pewien jak coś napisać...
... zamieniam to innym słowem. Radzę tak spróbować panie X.
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 9:25 am

nie chodzilo mi o przeprosiny Panie Averus Wolfmaster

p.s. ciesze sie ze zna Pan wielu dyslektykow i ze jekos radza sobie z pisaniem poniewaz bledy ort. popelniaja ludzie z dysortografia(proponuje "zamienic" te dwa slowa)
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 10:46 am

"Dysortografię jako zaburzenie w pisaniu rozpoznajemy wówczas, gdy występuje od początku nauki szkolnej u dziecka o prawidłowym rozwoju umysłowym, którego pismo wykazuje różnego rodzaju odstępstwa od prawidłowego zapisu wyrazów, w tym błędy ortograficzne, pomimo znajomości podstawowych zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania"

DZIECI, nie LUDZIE. Popełniłes/aś omyłkę.

"Dysleksję jako specyficzne trudności w czytaniu rozpoznajemy u dziecka wówczas, gdy jest ono prawidłowo rozwinięte intelektualnie, a mimo to ma trudności z opanowaniem umiejętności czytania i w tym zakresie znacznie odbiega od średniego poziomu klasy, do której uczęszcza, i od przeciętnych umiejętności czytania osiąganych w jego wieku.
Trudności w czytaniu na ogół szybciej ustępują niż w pisaniu. Niemniej jednak część dyslektyków nie osiąga nigdy biegłości w czytaniu."

Z czytaniem nie masz trudności (chyba) tutaj ja sie pomyliłem.

Widocznie jedyne na co cierpisz to lenistwo. Wystarczyłoby 2 razy przeczytać co napiszesz, pozamieniac wyrazy których nie jest sie pewnym i 'tada!' mamy zgrabną ortografię.
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 11:12 am

Panie Averus Wolfmaster czy myslal pan kiedys nad praca wolontariusza bo z tego co widze to setnie sie pan nudzi X D

tak lenistwo to jedna z mojich nielicznych wad ale jak to mowia "nobody is perfect"

twoj post dowiodl tylko tego ze byles w bledzie ; ) (chyba ze to nie pomylka tylko gest pojednania ; ))

zgodze sie z Panem i textem ktory pan przytoczyl ze rozpoznaje sie to juz we wczesnych latach zycia dziecka.niewiem gdzie szie pomylilam/em.moze to pan sie pomylil interpretujac przeczytany text (dyleksja; ))?

p.s. czemu tak Pana boli moja drobna niedoskonalos?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest