Jesli moglbys pozbawic zycia jedna postac ...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Tue Dec 11, 2007 2:54 pm

Ja pisałem jako gracz, jakbym miał pisać kogo by postacie chętnie ubiły to trochę więcej by tego było (ale niewiele więcej)
cantr się posypał
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Tue Dec 11, 2007 8:06 pm

cald dashew wrote:to tak ja jako gracz wkurzała mnie gra Humbasa i chciałem aby jak najszybciej zeszedł... nie lubie też gry jednej mieszkanki Edenu i wszystkich ludzi którzy zamiast odgrywać postacie piszą : ;) ;d ;p i inne tak zwane emotikonki.. Nie znosze takze jak pisze ktos co drugie słowo "HEHE" albo nic nie pisze tylko "HEHE"


Podpisuję się:
Obiema ręcami i wszystkimi palcyma. O.
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Tue Dec 11, 2007 8:32 pm

Oj ja takze choc na emoty to jeszcze przymykam oko czasem...ale to 'hehe' :twisted:
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Sat Dec 15, 2007 9:01 am

Elfryda zabić ją jak ktoś może.kompletnie nie odgrywa a i również nie zwraca kompletnie uwagi kto jak odgrywa, ja nie wiem...ważne dla niej jest kto przy jakich projektach, zabiera się za zarządzanie...trzymajcie mnie...niszczysz tylko klimat w Jezioranach, Allan też tam zarządzał,ale do tego pięknie odrywał,zwracał uwagę na innych, ta postać chce zrobić z tej mieściny coś dużego...pytam, czy dlatego najpierw ją kompletnie niszczysz trzeba? jak ja mam odgrywać postać? chcesz może mieć osadę golemów? dla mnie w tej grze najważniejsze jest odgrywanie, a nie ekonomia...naucz się grać.
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sat Dec 15, 2007 10:39 am

matt_ wrote:dla mnie w tej grze najważniejsze jest odgrywanie, a nie ekonomia

Gdy moje postacie rozwijają swoje talenty ekonomiczne same się lepiej odgrywają bo wszyscy w koło są nimi bardziej zainteresowani :)
Naprzykład kiedyś moja 25 letnia postać była jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych osób w pewnym mieście[nikogo nie okradła :evil: ], aż można było dostać urwania głowy i pewnie dlatego też tak szybko zmarła :wink:

Ta postać to była swoistą maszynką do robienia interesów 8)
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: Jesli moglbys pozbawic zycia jedna postac ...

Postby Lena Katina » Thu May 10, 2012 10:30 pm

Odkopię bo nie mam siły a muszę to z siebie wyrzucić. Leszek z WMS
Po prostu nie mam słów.
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Jesli moglbys pozbawic zycia jedna postac ...

Postby wadko » Fri May 11, 2012 12:51 pm

WMS? Co to znowu za zadupie? Tyle miast znam, a tego skrótu nie potrafię rozszyfrować.
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: Jesli moglbys pozbawic zycia jedna postac ...

Postby Lena Katina » Fri May 11, 2012 6:21 pm

Wolne Miasto Sparta:)
Nienawidzę gościa. Ale gratuluję graczowi;p
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest