male kosci

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Apr 14, 2009 2:56 pm

Można zrobić chatę tylko przy pomocy drewna,młotka i rąk,tylko trzeba mieć odpowiednie kawałki drewna.
Żeby ułatwić nam życie cantryjskie nie musimy kształtować tego drewna tylko znajdujemy odpowiedni kawałek,widocznie cantryjskie drzewa rosną w różnych kształtach.
No to jak połączyć ze sobą kawałki kości?
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Tue Apr 14, 2009 3:00 pm

to trzeba mieć do tego jakąś maszynkę, która dopasuje małe kostki do siebie tak, by wyszła jedna duża...
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Apr 14, 2009 3:07 pm

Teoretycznie tak jak z chatą tylko że tu musimy (bo nie ma odpowiednich kawałków) wziąść do ręki nóż,odpowiednio posegregować kosteczki,pociać je na kawałki i bo ja wiem?
Posklejać te kostki lego jakimś klejem mącznym?
Poprostu zbić młotkiem?
Nawet zabawne ale bez większego sensu,szybciej upoluje duże kości.
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Tue Apr 14, 2009 3:37 pm

Pytanie po co?! I tak mamy od groma i jednych i drugich kości? Już lepiej zrobić z tego mączkę kostną i na coś spożytkować :P
I have a cunning plan...
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Tue Apr 14, 2009 3:58 pm

a nie możecie tych gnatów po prostu gdzieś wyrzucić? Musicie je magazynować?!
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Apr 14, 2009 4:14 pm

To zbyt prostackie,artystyczna instalacja z małych kości przedstawiająca mój smutek po śmierci tych wszystkich biednych zwierzątek zwanych dla zochydzenia ich bakteriami gdy umyłem ręce,to jest to!
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Tue Apr 14, 2009 8:01 pm

A może małe kościane ludziki-mini laleczki-breloczki ?
Trochę małych kości i nóż rzeźbiarski - może by i opcja opisania kogo przedstawia ? ("Całkiem nowa mała kościana figurka przedstawiająca dwudziestoletni mężczyzna (a potem np. Sopel). Czemu ? Jeśli poznamy ta osobę (czyli nadamy jej imię) to poznamy też jej twarz i rozpoznamy też tą twarz na figurce.Figurki można byłoby robić tylko za życia przedstawiającej jej osoby (w menu postaci nowa opcja: "zrób figurkę na wygląd tej osoby")). Można by tak przedstawiać różne sytuacje (pościgi itp.) i dawało by to możliwość odgrywania. I tak sobie myślę czy z duzych kości można by robić miniaturki pojazdów, budynków ... (mini miasto ? :P) A wracając do figurek - jeśli w Cantrze wprowadzono dzieci byłaby to dobra zabawka dla dzieci :)
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Tue Apr 14, 2009 10:02 pm

Sopel...muszę przyznać, że w końcu wymyśliłeś coś sensownego :P

Nie breloczki, ale po prostu figurki przedstawiające np zmarłych. Zamiast znaku-nagrobku taka figurka w kieszeni. I już mamy kult zmarłych, modlitwy do przodków o wstawiennictwo itd.
I have a cunning plan...
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Apr 14, 2009 11:27 pm

Możesz spokojnie dać ten pomysł w angielskiej części,my cię tu poprzemy. :P
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Wed Apr 15, 2009 11:59 am

Fieger wrote:Sopel...muszę przyznać, że w końcu wymyśliłeś coś sensownego :P

Nie breloczki, ale po prostu figurki przedstawiające np zmarłych. Zamiast znaku-nagrobku taka figurka w kieszeni. I już mamy kult zmarłych, modlitwy do przodków o wstawiennictwo itd.


Muszę przyznać że ten pomysł zrodził sie już baardzo dawno temu ale bałem się że mnie wyśmiejecie :wink:

Może mi ktoś przetłumaczyć ? :oops: Bo z moim angielskim - no jest podstawowy prz okazji ktoś by mógł balkony przetłumaczyć
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Wed Apr 15, 2009 1:31 pm

A może zrobić tak jak z kluczami. Opis co przedstawia akurat ta rzeźba wpisywałby każdy sam. Najpierw produkowałoby się rzeźbę a potem dodawało opis.
Mała rzeźba z kości przedstawiająca - krokodyla[/u]
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Wed Apr 15, 2009 1:38 pm

I tak może być ... ale mi chyba bardziej się podoba moja wersja (to nie z powodu że jest moja)
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Wed Apr 15, 2009 3:31 pm

mnie natomiast przeraza...
juz widze te kosciane laleczki, w ktore ktos wbija kosciane igly albo oblamuje im raczki czy nozki... voodoo jak nic. :)

a moze jednak jakos je na jedzenie przerobic? parowki czy konserwe turystyczna?
i koniecznie kosciane guziki do ubran.


P.S. kiedys budowano domy z drewna bez uzycia gwozdzi i takich tam, na pewno robili (jesli nie robia nadal) tak np. Gorale. wiec nic dziwnego w cantryjskich domach nie ma.
Podobnie kamienne. kiedy wynaleziono zaprawe murarska? a domy juz staly... nie wydje mi sie, by uzywano jej przy budownie np. piramid...
Last edited by Marcia on Wed Apr 15, 2009 3:45 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Wed Apr 15, 2009 4:22 pm

No cóż ... na pewno znajdą się jacyś psychopaci z lalkami :D Ale to też pozwala odegrać jakąś wielką nienawiść albo jakiś plan włamania np. (po mówiąc ktoś może nie zrozumieć :) )
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Wed Apr 15, 2009 4:24 pm

kutwa...a ja chcę kościane figurki i drewniane i kamienne...od razu można pomniki stawiać, a nie same idiotyczne znaki jako nagrobki...
I have a cunning plan...

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest