Vlyryan najwiekszym miastem na swiecie?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Vlyryan najwiekszym miastem na swiecie?

Postby marol » Sat Aug 20, 2005 6:56 pm

Nie wiem, czemu jeszcze nikt tego nie napisał, ale na dzień 2 sierpnia Vlyryan było bliskie zostania największym miastem na świecie. Oto czołówka (Zine II):

Code: Select all

Siom                 89
Drojf                89
Vlyryan              87
Olipifirovash (west) 80
Kwor                 80
Karnon               73
Brunoi               73
Seatown Forest       71
Seatown Garden       68
Blojt                65
(SRVPRC)
Image
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Sat Aug 20, 2005 8:11 pm

Pytanie tylko co jest brane pod uwagę w tych statystykach. Bo co innego ilość ludzi w menu ( połowa może być w śpiączce ), jeszcze co innego lista obywateli (częstp nieaktualna ). A może jeszcze cos innego ?
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sat Aug 20, 2005 8:25 pm

Jest to liczba postaci przebywających w danej lokacji.
(SRVPRC)

Image
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Sat Aug 20, 2005 8:31 pm

Czyli preferowane są w statystykach stare,nieruchawe osady, które nie wysyłaja wieloosobowych ekspedycji, oraz takie gdzie komputer wrzuca dużą ilość nowych postaci, nawet jeśli ood razu zasną.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sat Aug 20, 2005 8:41 pm

:lol: To jest lista osob na glownym placu, a w angielskich lokacjach wiekszosc siedzi w budynkach. Kiedy we Vlyryan powstanie kilka domow, liczba ludzi na placu spadnie o polowe :P
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Aug 20, 2005 8:52 pm

Napewno nie. Uważam, że te statystyki uwzględniają również liczbę osób w budynkach w danej lokacji (podobnie jak robi to system rozmieszczania postaci wyliczając prawdopodobieństwo pojawienia się nowej postaci).

Poza tym, ten fakt jest napewno warty odnotowania. Sam chciałem o tym napisać bo zauważyłem przed chwilą, ale Marol mnie ubiegł :wink: Zwłaszcza, że w poprzednim webzinie, Vlyryan nie było nawet w pierwszej 10 miast.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Aug 20, 2005 9:03 pm

Ok, to trzeba bardziej rozreklamować Cantr. Tak by Vlyryan jako pierwsze stało się milionową metropolią ;)

No dobra żartuję.... trochę zastanawiające jest, że nie ma w rankingu Vlotryan, praktycznie codziennie spotykam kogoś kto tam podąża :wink: .. hmmm... a może właśnie przez to mieszkańcy Vlotryan są tak zgrani, tworzą małą społeczność, gdzie każdy zna każdego i traktuje bardziej osobiście niż w większych osadach.
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sat Aug 20, 2005 9:26 pm

Bo polowa mieszkancow Vlotryan jest zaangazowana w rozne projekty poza miastem, a tymczasem we Vlyryan "kazdy sobie rzepke skrobie" i trudno kogos sklonic do pracy na rzecz spolecznosci :P
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Aug 20, 2005 10:30 pm

CyboRKg wrote:Bo polowa mieszkancow Vlotryan jest zaangazowana w rozne projekty poza miastem, a tymczasem we Vlyryan "kazdy sobie rzepke skrobie" i trudno kogos sklonic do pracy na rzecz spolecznosci :P


Zgadzam się :D
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sat Aug 20, 2005 10:47 pm

Świetnie - aż mnie korci, by dac to na głowne forum :lol: :lol:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Aug 20, 2005 10:59 pm

PRUT wrote:Świetnie - aż mnie korci, by dac to na głowne forum :lol: :lol:


1 na 10 miast to i tak kiepski wynik,bo mamy tylko 4 razy mniej postaci więc przydały by się,ze 3 miejsca w 10.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sat Aug 20, 2005 11:09 pm

No i dałem :lol:


Michal wrote:1 na 10 miast to i tak kiepski wynik,bo mamy tylko 4 razy mniej postaci więc przydały by się,ze 3 miejsca w 10.


Poczekajmy do nastepnego numeru webzinu :wink:
Guest

Postby Guest » Wed Aug 24, 2005 9:48 pm

CyboRKg wrote:Bo polowa mieszkancow Vlotryan jest zaangazowana w rozne projekty poza miastem, a tymczasem we Vlyryan "kazdy sobie rzepke skrobie" i trudno kogos sklonic do pracy na rzecz spolecznosci :P


niezgadzam sie :P ostatnimi czasy troche sie w Vlyryan pozmienialo :P
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Wed Aug 24, 2005 10:02 pm

Bo na szczescie moje postacie cos tam robia :P
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Aug 24, 2005 10:20 pm

Ta... przez limity wydobywców pozmienia się jeszcze bardziej. Wszędzie zapanuje "komunizm". Właściwie to Vlyryan było typowo komunistyczne od samego początku, aż nie pojawili się nowi, ale limity wymuszą komunizm spowrotem. Tylko, że teraz będzie to pewnie brutalniejsza jego forma. W ogołe wktórtce wszędzie zapanuje komunizm, ale co tam... "Towarzyszę łączcie się ;) (i skopcie tylki anglosasom)" ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest