sport

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Smith
Posts: 174
Joined: Mon Apr 03, 2006 1:59 pm

sport

Postby Smith » Sat May 01, 2010 9:34 am

Taki wpadł mi pomysł. Gdyby tak np. chciano rozegrać mecz piłki nożnej. Najpierw trzeba byłoby zbudować boisko, do czego potrzebne byłyby stal i sznurek (na bramki) oraz drewno lub plastik (na trybuny). Potrzebne byłyby też przedmioty: piłka (guma i nie wiem co tam jeszcze używa się do produkcji piłek), gwizdek sędziowski (stal lub żelazo) i nie wiem co tam jeszcze. Osoba mająca piłkę, gwizdek i może jakieś inne akcesoria rozpoczynałaby coś jak projekt na boisku i stawałaby się sędzią. Do tego "projektu" dołączać można byłoby się po jednej lub drugiej stronie. Pierwsza osoba, która przyłączyłaby się po danej stronie musiałaby dostać akceptację sędziego, po której stawałaby się kapitanem i mogłaby akceptować lub nie następnych przyłączających się (zabezpieczenie przed przyłączaniem się jakftosięgrajów i tym podobnych). Po przyłączeniu i zaakceptowaniu wszystkich zawodników wszyscy zapisani automatycznie odchodziliby od swoich projektów i na jedną turę braliby udział w "projekcie" meczu.

Wszystkim postaciom dodano by umiejętności sportowe podobnie jak przy wykonywaniu projektów. Na zwycięstwo w meczu miałyby wpływ poziomy umiejętności zawodników obu drużyn i odrobina czynnika losowego.

Analogicznie można by rozgrywać inne dyscypliny sportowe.

Co o tym myślicie?
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Re: sport

Postby Jinchuuriki » Sat May 01, 2010 11:00 am

Wysokie wymagania masz :D Kiedyś jako "słupki" wystarczały patyki wbite w ziemię, ewentualnie płyty chodnikowe. Sędzią był ten który najgłośniej krzyczał i "nie grało się na auty" *wspomina*
"Freedom is only a hallucination"
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: sport

Postby koksu » Sat May 01, 2010 1:02 pm

Ja jestem za. Po jakimś czasie powstałaby olimpiada :twisted:
User avatar
G.Smok
Posts: 98
Joined: Fri Feb 12, 2010 3:08 pm

Re: sport

Postby G.Smok » Sun May 02, 2010 7:11 pm

Najpierw powstałyby zawody miastowe, potem wioski grałyby między sobą.
Ktoś zwęszyłby w tym interes, i powstałyby mistrzostwa ogólnokrólewskie.
Potem gra toczyłaby się pomiędzy królestwami.
W końcu pokonanoby barierę międzyjęzykową, i polacy graliby z anglikami.
Przegrana strona nie zniosłaby wyzwisk i szyderstw wygranej, niedługo zaczełyby się ataki.
W ludziach obu stron obudziłyby się uczucia patriotyzmu, wybuchłaby wielka wojna światowa Polacy VS Anglicy. //jest nas najwięcej
Z powodu grabieży ziem, spowodowanych wojennym zamętem, do wojny włączyć musieliby się najpierw Hiszpanie,potem Niemcy,następnie Holendrzy, Portugalczycy, i wszyscy pozostali.
Zginełoby tysiące postaci. Większość graczy z powodu utraty wszystkich przestałoby grać..
Nieliczni pozostali, nie widząc żywego ducha poszliby w ślady poprzednich.
Pozostałoby 40-50 postaci, polujących nawzajem na siebie, nie patrzonoby już na to czy to Polak,Niemiec,Anglik,Holender czy rzadki okaz Japońca.
Każda nowa postać która zaczynałaby gre, szybko zostawałaby unicestwiona...

W końcu, ktoś zadałby sobie pytanie, czemu Cantr praktycznie przestał istnieć, dlaczego?
A to przez jeden nowy przedmiot.

Jest za to jedna zaleta, atmosfera byłaby niesamowita!
Dlatego pełnym sercem za!
ImageImage<---"One potrzebują 200 gram jedzenia dziennie! Pomóż!"

http://www.pajacyk.pl/
1-kliknięcie 1 obiad dla biednego dziecka
warto

89% graczy uważa,że grafika jest najważniejsza,wklej to do podpisu jeśli należysz do pozostałych 11%.
User avatar
Smith
Posts: 174
Joined: Mon Apr 03, 2006 1:59 pm

Re: sport

Postby Smith » Sun May 02, 2010 7:14 pm

Cóż za katastroficzna wizja :lol:
User avatar
Ice-Man
Posts: 326
Joined: Mon Jun 26, 2006 6:09 pm
Location: Here and there

Re: sport

Postby Ice-Man » Mon May 03, 2010 9:22 am

Coś jakby alternatywny świat Fallouta, gdzie zamiast bomb atomowych jest sport ;p
Image
ImageImage
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: sport

Postby Greek » Fri May 07, 2010 1:22 pm

Zdecydowanie przeciw.

Za dużo składania, podłączania się, akceptowania itp.
Czemu wszyscy mieliby grać według jakichś z góry narzuconych przez silnik gry zasad?
Już prędzej zaakceptowałbym wprowadzenie kart do gry, choć i to mi się wydaje bardzo trudne do wykonania, by mogło być zrobione prosto i z sensem.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
G.Smok
Posts: 98
Joined: Fri Feb 12, 2010 3:08 pm

Re: sport

Postby G.Smok » Fri May 07, 2010 4:19 pm

No jak nie będzie wojny, to ja sprzeciw. Mamy wkońcu gwiazdki. *podbija piłkę*

Z kolei łatwiejsza do zrobienia od kart jest kostka, a daje takie same możliwości wprowadzenia hazardu... czekaj, już jest.. no to trudno....
ImageImage<---"One potrzebują 200 gram jedzenia dziennie! Pomóż!"

http://www.pajacyk.pl/
1-kliknięcie 1 obiad dla biednego dziecka
warto

89% graczy uważa,że grafika jest najważniejsza,wklej to do podpisu jeśli należysz do pozostałych 11%.
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: sport

Postby A.L.M.E.R » Sun May 09, 2010 4:16 am

Tak,i tylko czekac na "FIFA WORD CUP 2980-2990 VLOTRYAN-SEATOWN" jestem na nie
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest