Pozegnanie....

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Pozegnanie....

Postby Diabelek » Fri Jul 07, 2006 8:43 pm

Koniec, finito... Niestety...

Cantr jest gra niesamowita, inna niz wszystkie jakie poznalem dotychczas, wciaga jak bagno, a przy tym przywiazuje czlowieka do jego postaci.. To je niest ogame gdzie dowodzisz anonimowa flota, tutaj kazda postac jest czastka ciebie... Dlatego decyzja o rezygnacji przyszla mi z trudem.. przez ostatni tydzien sie wachalem, probujac jednoczesnie zalatwic wiele waznych (dla moich postaci) spraw.

Jednak najpierw ciezka sesja i koncowka roku, teraz luz po sesji i przygotowania do wyjazdu... wyjazdu, ktory prawdopodobnie na cale wakacje pozbawi mnie dostepu do komputera i internetu sprawil, iz stwierdzilem, ze nie ma to sesnu. Ostatni miesiac z bolem nie podchodzilem do Cantr.. nie oglem patrzec jak moje postacie z dnia n dzien staja sie coraz mniej aktywne..

Dziekuje wszykim, ktorych spotklaem na drodze. Szczerze mowiac mam cicha nadzieje, ze beda postacie/osoby ktore zapamietaja moich bohaterow...

Przepraszam taz wszyekie postacie, ktorym w jakikolwiek sposob pokrzyzowalem plany.
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Fri Jul 07, 2006 9:34 pm

Achh... wykrusza nam się ten Cantr.
Avatar - Louis Royo
Image
Lucja
Posts: 75
Joined: Sat Sep 03, 2005 4:43 pm

Postby Lucja » Fri Jul 07, 2006 9:35 pm

Życzę udanego wyjazdu i mam nadzieję, że do gry wrócisz.
User avatar
Sigvald
Posts: 50
Joined: Fri Jul 29, 2005 11:03 pm
Location: Kraków

Postby Sigvald » Fri Jul 07, 2006 9:39 pm

Nie znałem Twoich postaci ale kolejną falę umierających trzydziestolatków moge nie przeżyć...

Strasznie dużo moje postacie straciły ostatnio znajomych.

Scorup: Musiałem sprawdzić w logach...Na szczęście to nie mój cios...Mialbym jeszcze większe wyrzuty sumienia z powodu Twojego odejścia...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 07, 2006 9:56 pm

Szkoda wielka i mam nadzieje, że wrócicie do Cantr II.

Scorupa chciałbym jeszcze raz przeprosić za to co zrobiłem i mam nadzieje, że to się nie przeczyniło do jego odejścia. Nie chodzi tu o zabicie jego postaci, a o coś zgoła innego jakby ktoś miał wątpliwości. Jeszcze raz sorry.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Sat Jul 08, 2006 7:01 am

...

Przykro mi strasznie...Czekam na powrot.
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sat Jul 08, 2006 7:13 am

:cry: Mam nadzieje ze w tym wielkim losowanu nie trafi sie zaden ze znajomych. Ale pewnie musze sie przygotowac bo to jest niemozliwe...

Szybko wracaj brakuje nam doswiadczonych graczy takich jak Ty... :(
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Jul 08, 2006 9:40 am

Szkoda, wielka szkoda... :( Ale wróć do Nas.

A zastanawiałeś się nad trybem on-leave? Zawsze lepiej wracać do już starych i doświadczonych postai, niż robić nowe...
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sat Jul 08, 2006 11:39 am

Zegnaj... mam nadizeje, ze nie znalem zadnych z Twoich postaci... kolejni umierajacy wielcy bohaterowie to cos czego moglbym nie zniesc...


Wroc jeszcze... po wakacjach.
Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Postby Diabelek » Sat Jul 08, 2006 11:44 am

Gnom - zastanawialme sie. Ale stwierdzilem, ze trudno bedze mi to uzasadnic ic (ale to w sumie pikus, zawsze moga wszycy medytowac czy zapasc w spiaczke). A pozatym bylo mi szkoda innych postaci, ktore sa zwiazane z moimi, ktore polegaja na nich, oczekuja od niczh czegos.

Strasznie bylo mi glupio, gdy przez kilka dni nie mialem czasu by pogadac z kims (bo czynnosci takie jak ustawienie wytopu czy rozpoczecie kolejnego projektu to chwila), a bez rozmowy ta gra tracila na uroku. Poztym wiele sie nauczylem i wiem, ze jesli jakas postac jest aktywna to moze bardzo wiele osicgnac (zwlaszca wsrod spoleczenstwa spiochow).

Do gry mysle, ze na 90% wroce po wakacjach, po wyjezdzie, po poprawce z Alebry (:|). Wtedy postaram sie dac siebie wszysko :) a w przyszle wakacje nie bede wyjezdzal bo bede musial odbyc "praktyki ogolnotechniczne" :D (no chyba, ze mnie wczeniej ze studiow wywala :) )
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Sat Jul 08, 2006 1:08 pm

uhhh szkoda, szkoda... Nawet nie wiem, czy znalem jakies Twoje postacie, ale to nic nie zmienia :/ ...mam nadzieje, ze po wakacjach i tym wszystkim jednak wrocisz do gry pelen nowych pomyslow :)

Pozdrawiam :)
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Jul 08, 2006 4:13 pm

Żegnam i oczekuję Twojego powrotu :)
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
Anthea :)
Posts: 69
Joined: Fri Jan 27, 2006 11:55 pm

Postby Anthea :) » Sat Jul 08, 2006 5:34 pm

Mogę powiedzieć tylko że bardzo żałuję iż wszystkie Twoje postacie muszą umrzeć :( . I mam nadzieję, że po wakacjach jak najszybciej dołączysz do nas. Będziemy czekać niecierpliwie :wink:
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Jul 08, 2006 8:33 pm

Wiesz, uprzedzić zawsze można. A przynajmniej o jedną Twoją postać moja bardzo by dbała... ;)
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Sat Jul 08, 2006 8:53 pm

Możesz je ujawnić w takim razie. :-) Ciekaw jestem, czy będzie mi żal tak bardzo, jak innym... ;-)
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest