Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy jestes za wklejaniem logow do notatek?

Nigdy!!
21
27%
Po przerobieniu
42
54%
Jestem za
13
17%
Tylko logi!!
2
3%
 
Total votes: 78
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Mar 26, 2006 4:29 pm

Hmmm... :roll: Jak notatki z przerobionymi w opowieść logami mogę zdzierżyć to takie coś by mnie chyba zabiło. Toż to wręcz śmieszne... Powinno się zabronić i tępić takie użycie logów... bo w notce można jeszcze zrozumieć od biedy (przekształcone :!: )
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Sun Mar 26, 2006 4:32 pm

Zaglosowalam jak wiekszosc...
Logow bez przerobienia nie da sie czytac, moje postacie nigdy nic nie rozumieja :lol:
Wolalabym zapewne literackie opracowanie, ale rozumiem, ze sie komus moze nie chciec produkowac artystycznie.
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.
O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Mar 26, 2006 4:54 pm

Ten znowu zaczyna sławny Kevesowy OT... :lol:

Edit: OT kamerowy ;)

Podobno fałszowanie logów też się zdarza... to kasety wideo też by ktoś zaczął fałszować...

Co do produkowania artystycznego... rozumiem brak czasu... ale w większości przypadków to jest zwykłe lenistwo. A je należy tępić. Spotkałem się z argumentem, że postać zaraz może umrzeć i nie zdązy zrobić innej notatki... Dla mnie - trudno - przecież nie zawsze ma sie czas na czytanie. Tak jest realistycznie, ale jak już mowiono tutaj wiele razy Cantr nie jest w pełni realistyczny i nigdy nie bedzie - nie powinien byc Simsami., wiec takie uzycie logów uważam za dopuszczalen.

Ale nigdy nie bedzie mi sie podobac "mowienie logami", czy tez żywcem przeniesione logi do notatki. Litości panowie... i panie.
Last edited by Agent 0007 on Sun Mar 26, 2006 5:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Mar 26, 2006 5:19 pm

Agent 0007 wrote:Ten znowu zaczyna sławny Kevesowy OT... :lol:


Gdzie? Ja nic nie widzę 8)

A mówienie logami jest jeszcze gorsze. Nie wiem jak komuś sprawia trudność wycięcie paru cyferek przy cytowaniu pojednynczej wiadomości :/
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Sun Mar 26, 2006 5:30 pm

KeVes wrote:A mówienie logami jest jeszcze gorsze. Nie wiem jak komuś sprawia trudność wycięcie paru cyferek przy cytowaniu pojednynczej wiadomości :/


Nikomu to nie sprawia trudności tylko, tak jak mówił bodajże Agent, jest to zwykłe lenistwo...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Mar 26, 2006 5:34 pm

Ktoś może być inwalidą i może mu to sprawiać jakąś trudność, ale ci gracze którzy to nagminnie robią inwalidami raczej nie są. Więc w tym przypadku to najzwyklejsze lenistwo.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Mar 26, 2006 6:09 pm

Obecne wyniki ankiety mówią same za siebie:

23:3
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Mar 26, 2006 7:18 pm

Oczyszczacz do logów spróbuję wstawić normalnie do interfejsu gry, mój serwer coś mi ostatnio się buntuje...
==============
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Wed Jul 19, 2006 5:33 pm

czy ktos moglby mi powiedziec gdzie mozna znalezc ten program naprawczy WojDa?
Przydalby mi się teraz...
Image
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jul 19, 2006 6:00 pm

Last edited by WojD on Wed Jul 19, 2006 6:02 pm, edited 1 time in total.
==============
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Wed Jul 19, 2006 6:02 pm

Dziekuje bardzo, WojD :D
Image
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Thu Jul 20, 2006 8:18 am

Mnie bardzo razi, kiedy ktos wkleja "surowe" logi do notatki czy wypowiedzi.

Czesto sie zdarza na przyklad, ze postacie podnoszac jakis surowiec, na poparcie tego, ze nalezy do nich, wyglaszaja komunikat wziety prosto z gry. Wyglada to mniej wiecej tak:

Code: Select all

2222-2.22: Zdzisio mówi: "1234-5.67: Projekt Collecting wood został ukończony (197 zostaje na ziemi)"


Wspaniale, prawda? :?
"I'm just living in my head..."
Lucja
Posts: 75
Joined: Sat Sep 03, 2005 4:43 pm

Postby Lucja » Thu Jul 20, 2006 8:32 am

:oops: Na początku gry sama tak robiłam myśląc, że jest to gwarancja uczciwości. :)
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Thu Jul 20, 2006 9:08 am

Taki zapis mozna przeciez sfalszowac, podobnie jak logi :)
"I'm just living in my head..."
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Fri Jul 21, 2006 7:09 am

EDIT: Zarzucono mi, iż odpowiedź była nie na temat. Otóż odnosiła się do konkretnych wypowiedzi:

Zimt wrote:Taki zapis mozna przeciez sfalszowac, podobnie jak logi :)


Lucja wrote::oops: Na początku gry sama tak robiłam myśląc, że jest to gwarancja uczciwości. :)


Przykłady i dalszy ciąg mają na celu wykazanie, że gracz, który poważnie traktuje NZ nie ma powodu przyczepić sie do logów w jakiejkolwiek postaci, ponieważ stanowią one element świata gry. Co więcej dopuszczalne jest ich fałszowanie tak samo jak kłamanie i oszukiwanie przez postaci.

Brat Jarek powiedział wczoraj: "Wzorcami osobowymi dla polskich polityków powinni być Lenin, Hitler i Stalin..."

Brat Leszek powiedział przed chwilą: "Polska armia wkroczy jutro rano na Białoruś."

W RL wypowiedzi można również dowolnie sfałszować. Potem można to odkręcić lub nie.

W grze zakładamy, że postać kłamie lub nie kłamie. Jeśli uważamy, że kłamie, mówiąc o jakichś wydarzeniach, to powinniśmy naszą postacią reagować tak jak w życiu - żądać dowodów lub przeproszenia za kłamstwo. Dowodami mogą być właśnie logi - ale oczywiste jest, że można je sfałszować. Jednak gdy kilka postaci (w wypowiedziach lub notatkach) przedstawia podobną wersję - nawet gdy OOC wiemy, że to nieprawda - to nasza postać musi uwierzyć w kłamstwo - bo jakie ma podstawy, by nie wierzyć?

EDIT: Oczywiście zawsze można (...) poskarżyć się do PD w obronie 'prawdy' lub 'fałszu' - wtedy czynniki wyższe zareagują i (...) ustalą rzeczywistą wersję wydarzeń. Ma to jednak zastosowanie, gdy uważamy, iż postać, która kłamała mówiąc lub fałszowała zapiski posłużyła się wiedzą, której posiadać nie powinna.[/img]
Last edited by WojD on Fri Jul 21, 2006 7:06 pm, edited 1 time in total.
==============

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest