cele zyciowe

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Feb 25, 2006 11:45 pm

Gnom wrote:
Michal wrote:Mi ostatnio się tak poszczęściło z kradzieżą, że normalnie szok, miałem radochę cały wieczór :lol:


Hm... Hmmmmm... Jesli to Twoja postac ukradla to COS mojej, to obaj - i Ty, i ta postac macie przekichane. :twisted: I ja nie groze, ostrzegam. ;)


Nie wykluczam tego :D
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 11:48 pm

No to ta postac (bez wzgledu na to czy jest Twoja), juz dlugo nie pociagnie... :twisted:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Feb 25, 2006 11:53 pm

Gnom wrote:No to ta postac (bez wzgledu na to czy jest Twoja), juz dlugo nie pociagnie... :twisted:

yy nie ma szans dlatego jestem happy
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 11:54 pm

:twisted: No to nie ukradles tego mi, bo tamten zlodziej, choc musi byc pewny siebie, juz dlugo nie pozyje. Muahahahaha ;)
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Sun Feb 26, 2006 11:14 am

Moze wrocimy do glownego tematu ;-)? Pytalem jak bardzo identyfikujecie sie z celami Waszych postaci. Co jest dla Was wazniejsze, co sprawia wiecej radochy cele czy odgrywanie i interakcje?
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sun Feb 26, 2006 11:39 am

Ja bardziej skupiam sie na odgrywaniu i interakcjach, bo to lubie. Niezaleznie od tego bywaja cele, ktore bardzo chce, aby moje postacie osiagnely, a odgrywanie i interakcje sa po to, aby tym celom sluzyc. Oczywiscie nie sa to rzeczy typu "zdobyc jakas bron" ale na przyklad "zakonczyc trudna misje sukcesem".
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Feb 27, 2006 9:29 am

Ja nie moge sie identyfikować z moją główną postacią, bo jako jej nadrzędny cel obrałem sobie stworzenie grupy zbrojnej, zajęcie kawałka terenu, zbudowanie państwa wojskowego którym bym rządził, a w końcu podbicie starej wyspy i zniewolenie waszych postaci :twisted: a w realu to ja jestem spokojny chłopiec:P , a jak uważacie że to niemożliwe to powiem szczerze że mam już 3 osobową grupe, a dopiero zaczynam :P mamy już prawie żelazne tarcze, niezłą broń, a jak zorganizuje więcej ludzi i uzbrojenia to i większe miasta nie stawią oporu po zabiciu ich strażników 8) więc jak ktoś zaczepi wasze postacie to lepiej dajcie mu co będzie chciał, bo gupio troche ginąć "bohaterską" śmiercią :twisted:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Feb 28, 2006 4:53 pm

Moje postacie to część mnie i vice versa. Więc nie polecam nikomu umyślnie zabijać mojej postaci ;] Lepiej mnie odrazu, jak coś to mogę dać komuś adres :lol:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest