cele zyciowe

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

cele zyciowe

Postby Vivaldii » Sat Feb 25, 2006 2:52 pm

Tak naprawdę to chyba bardzo różnie bywa. Jedni się identyfikują z osobowością postaci lub tym co się dzieje dookoła niej a jeszcze inni z celami. Sam mam 3 postacie z czego jedną właśnie głodze na śmierć bo straciła ona motywacje do dalszego życia z powodu zruinowanych planów. Dwie pozostałe postacie również mają konkretne plany i dla mnie radości i smutki wynikają głównie z tego jak te plany idą. Ktoś może się dziwić, że potaci mam tak mało ale muszę przyznać, że nawet na te dwie postacie 200 minut dziennie mi nie starcza. Szczególnie, że olbrzymia odpowiedzialnosć ciążąca na jednej z nich zmusza mnie olbrzymich nakładów pracy... i właśnie z tą pracą i celami najbardziej się identyfikuje.

Jak powodzenia i niepowodzenia planów Waszych postaci wpływają na Was?
Last edited by Vivaldii on Sat Feb 25, 2006 3:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 3:00 pm

Hm.... A po co Nam o tym mowisz?
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Sat Feb 25, 2006 3:20 pm

Gnom wrote:Hm.... A po co Nam o tym mowisz?


Chciałbym po prostu dowiedzieć się na ile konkretne plany Waszych postaci wpływają na Wasze samopoczucie? Na ile Cantr jest dla Was polem dla realizacji zamierzeń a na ile miejscem do odgrywania swojej postaci i wchodzenia w ciekawe interakcje?
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Feb 25, 2006 3:48 pm

Kiedyś już pisałem - mam 15 postaci i kazda z nich ma jakiś cel. Gdy traci cel - stara się znaleźć nowy...

Gdy im nie idzie - albo coś złego się z nimi dzieje, to często ciężko to przeżywam. Za bardzo się wręcz wczuwam - ostatnio to mi nawet trudno przychodzi zabijać postaci innych graczy, bo myślę jak bym się sam czuł...

Interakcje? Zabawnie jest manipulować, budować zakulisowe powiązania (w grze) i obserwować, co się dzieje w wyniku drobnego pociągania za sznureczki... Móc jednym ruchem zniszczyć miasto ;) Tu jednak do głosu dochodzi sumienie gracza (nie postaci) i tego nie zrobię. Byc może - niestety ;)

Zamierzenia? Niedawno sporo osób krytykowało top20 postaci... A w sumie czemu nie miałoby być zamierzeniem umieszczenie tam kompletu postaci? :) Albo rządzenie w top10 lokacji?

Cóż - częściowo już jedno i drugie zrealizowałem. :)
==============
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Sat Feb 25, 2006 3:56 pm

Jestem pod wrażeniem ambicji. Rządzenie w top 10 lokacjach to naprawde wielkie wyzwanie i ogrom władzy... ale jednocześnie i ogrom odpowiedzialności za całą polską strefę Cantr.

Co do bycia w top 20 postaci to generalnie jest to chyba cel sprzyjający rozwojowi Cantr. Bo żeby wiele osób Cię "zapamiętało" to musisz w ciekawy sposób odgrywać postać (co jest oczywistym zyskiem dla nastroju gry) lub dużo podróżować (co sprzyja budowaniu handlu, wymianie informacji itp.).
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 4:15 pm

Vivaldii wrote:Co do bycia w top 20 postaci to generalnie jest to chyba cel sprzyjający rozwojowi Cantr. Bo żeby wiele osób Cię "zapamiętało" to musisz w ciekawy sposób odgrywać postać (co jest oczywistym zyskiem dla nastroju gry) lub dużo podróżować (co sprzyja budowaniu handlu, wymianie informacji itp.).


Tak? Jakbym stworzyl postac wedrownego klusownika na V* to szybko znalazlbym sie na pierwszym miejscu w top 20 postaci. To statystyki o niczym nie swiadczace tak naprawde...
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Feb 25, 2006 4:20 pm

Gnom wrote:postac wedrownego klusownika na V*
pożyłaby zbyt krótko by trafić do statystyk ;)
==============
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 5:16 pm

A co powiesz na klusownika z tarcza? Takiego z zapasem zywnosci, klusujacego w nocy i od razu uciekajacego. Gdy wszystko jest dobrze przeprowadzane, to wszystko jest PRAWIE bez ryzyka dla postaci. Zaklad? ;)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Feb 25, 2006 5:26 pm

Jasne Słoneczko... Się da...

Dopóki ktoś sie nie wkurzy. Moje postaci skunkssynów ścigają (choć nie są ekologami pieczarkowymi) ;) do upadłego...
==============
Garreth
Posts: 85
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:31 am
Location: Poland

Postby Garreth » Sat Feb 25, 2006 5:30 pm

Gnom wrote:A co powiesz na klusownika z tarcza? Takiego z zapasem zywnosci, klusujacego w nocy i od razu uciekajacego. Gdy wszystko jest dobrze przeprowadzane, to wszystko jest PRAWIE bez ryzyka dla postaci. Zaklad? ;)


zaloze sie ze znajda sie wlasciciele postaci z toporami i zelaznymi tarczami, ktorzy takze malo sypiaja ;)
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Sat Feb 25, 2006 7:17 pm

Gnom jakby Ci się udało stworzyć takiego Kłusownika Doskonałego i zaszedł byś za skórę tylu postaciom w Cantr, żeby znaleźć się w pierwszej 20 to moim skromnym zdaniem było by to coś dobrego dla gry bo wiele osób by o Tobie dyskutowało, polowało na Ciebie itd. Generalnie wprowadził byś mnóstwo świetnego ożywienia :)
Denis B
Posts: 98
Joined: Mon Apr 11, 2005 8:13 am

Postby Denis B » Sat Feb 25, 2006 7:41 pm

Mysle ze taki kłusownik musiał by miec motor - inaczej był by martwy bardzo szybko ... motor i jakies miejsce gdzie mogłby lizac rany i kupowac jedzenie i lekarstwa - bo takie samotnie chodzacy koles nie miał by raci bytu ...

Ale mysle ze by dostac sie do Top-u postaci wystarczyło by zaatakowac zwierzaka w Votaryn ( o ile pamietam z ostatniej mojeje wypray nie ma takowych w tym miescie ) ... po drodze zachaczajac o ZZ , Voltyran i LL .... i popłynac potem do Cechowic a zakonczyc swa kariere na ktorejs z wiekszych lokaji na *fic ... - w sumie nie cały miescia czasu i na 100% jestes w top ...
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 11:05 pm

Vivaldii wrote:Gnom jakby Ci się udało stworzyć takiego Kłusownika Doskonałego i zaszedł byś za skórę tylu postaciom w Cantr, żeby znaleźć się w pierwszej 20 to moim skromnym zdaniem było by to coś dobrego dla gry bo wiele osób by o Tobie dyskutowało, polowało na Ciebie itd. Generalnie wprowadził byś mnóstwo świetnego ożywienia :)


Kusisz... Jednej mojej postaci (dosc waznej) nic sie ostatnio nie udaje - jesli los sie nie odwroci, to zbuduje sobie pojazd, naladuje go lekami i zwynoscia, wezmie bron i udowodni wsyzstkim, ze klusownictwo sie oplaca. ;)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Feb 25, 2006 11:22 pm

Mi ostatnio się tak poszczęściło z kradzieżą, że normalnie szok, miałem radochę cały wieczór :lol:
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Feb 25, 2006 11:44 pm

Michal wrote:Mi ostatnio się tak poszczęściło z kradzieżą, że normalnie szok, miałem radochę cały wieczór :lol:


Hm... Hmmmmm... Jesli to Twoja postac ukradla to COS mojej, to obaj - i Ty, i ta postac macie przekichane. :twisted: I ja nie groze, ostrzegam. ;)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest