Mala historia forum i poradnik dla forumowicza

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Mala historia forum i poradnik dla forumowicza

Postby Matix » Fri Feb 03, 2006 10:12 am

Zaczęło się wszystko bardzo niewinnie. Jak pierwszy raz spotkałem się z forum to byłem już po jakimś tygodniu grania. Forum było tylko to polskie. Nagła ewolucja dała się zauważyć po trzech dniach od mojego pierwszego postu gdy nagle powstał cały blok forumowy polski.

W ten sposób powstała jakaś równowaga. Byłem ja WojD, KeVeS, mariol, Lukaasz, Hod, KilDar, CyborgGK, PRUT oraz Raist.

Ja ogólnie starałem się być grzeczny, rozważny i nie spamować zbyt dużo. WojD działa dość rozsądnie i się trochę wygłupiał. KeVeS po okresie jako takiego "szpanowania" wiedzą nagle oszalał i stał się Borderlinerem z leką psychozą i rozdwojeniem jeźni w wyniku czego stał się transseksualny. Mariol wpadał i robił od czasu do czasu zadymę. Lukaasz sabotował forum, Raist krytykował wszystko i wszystkich, a KilDar rzucał głupie pomysły i wyzywał wszystkich od idiotów. PRUT ze wszystkich się naśmiewał, a CyborGK narzekał na NZ. W ten sposób stworzyliśmy jakotaką równowagę nie licząc tego, że czasami zostawała zachwiana przez hordy przelatujących guestów, którzy zadawali głupie pytania. Mało było nas, ale wyjątkowo miło.

No i dałem sobie prawie spokój na jakieś 3 tygodnie. Potem nagle wybuchła afera z Postaciami jak się potem dowiedziałem CyborGK-a. Jakoś nie zrobiło to zbyt dużego zamieszania. Okazało się jednak, że bezemnie mojego ciągle mutującego brata - Goroso/Eurofilo/Bziura jest nudno. Pojawiło się trochę nowych urzytkowników, którzy zazwyczaj nie mieli dużo do powiedzenia oprócz Czapeczkowatego, że takgo nazwę.

Następne kilka tygodni odpoczynku od forum. Pojawiam się i pełne zaskoczenie. Niezłe zamieszanie zrobili Yossarian, Viiviladi i Ushol. Ci dwaj pierwszi okazali się zatwardziałymi konserwatystami, którzy najchętniej skasowaliby forum, żeby nie było oszustw. A Uschol denerwował wszystkich swoim balsamem, jakby nie wiedział, że zwycajnego browarka nic przebić nie może.

Po co to napisałem. Po pierwsze dla śmiechu, po drugie by można było zobaczyć jakie wielkie zamieszanie może zrobić uschol ze swoim balsamem, przez który prawdopodobnie wyleci. W sumie z tego co mi się wydaje jest około 50 - 80 polskich formowiczów którzy zaglądają, a 20 z nich robią zamieszania. Pominąłem niektóre osoby ponieważ nie odbiły się jakoś znacząco na fakturze forum.

I tu mam apel do nowych forumowiczów. Nie zakłądajcie nowych tematów, jeśli takowy był, albo nie macie nic ciekawego do powedzenia. Jak macie coś ciekawego to mieszajcie ile możecie. Czasami jest fajnie się pośmiać z czyjejś głupoty. :twisted:

Szkoda zaśmiecać forum słowami "a to fajnie" chyba, żeby podsumować temat. I liczcie się z tym, że:

Starszy forumowicz nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
Starszy forumowicz nie myli się - moderator ma inne zdanie
Starszy forumowicz nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach
Starszy forumowicz nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
Starszy forumowicz nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli
Starszy forumowicz nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów

Mam nadzieję, że się trochę pośmialiście... Nie miałem zamiaru obrażąć nikogo, lecz tylko wyolbrzymić pewne cechy. Komentujcie, a jak uważacie, że kogoś pominąłem to się dopiszcie....
Last edited by Matix on Sat Feb 04, 2006 12:15 pm, edited 2 times in total.
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Fri Feb 03, 2006 10:20 am

Ladnie, ale to niedawna historia, a raczej kilka wybranych epizodow z zycia ponad pol rocznego forum, z punktu widzenia pojedynczej osoby. Historia jest znacznie dluzsza i bardziej rozbudowana, ale akurat mi nie chce sie pisac o perypetiach forumowych.
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri Feb 03, 2006 10:23 am

Czemu nie napisz...

Kilka najbardziej zamieszanych epizodów jakie pamiętam.
*ach ta skleroza*
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Re: Mala historia forum i poradnik dla forumowicza

Postby Raist » Fri Feb 03, 2006 10:36 am

Matix wrote: Raist krytykował wszystko i wszystkich


Taka juz moja rola, ponarzekac i obalic wszystko co sie da *smieje sie*
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Re: Mala historia forum i poradnik dla forumowicza

Postby Izabela » Fri Feb 03, 2006 10:40 am

Matix wrote:KeVeS po okresie jako takiego "szpanowania" wiedzą nagle oszalał i stał się Borderlinerem z leką psychozą i rozdwojeniem jeźni w wyniku czego stał się transseksualny.


Keves? Widzisz? I zero grzmotow? Wyjelam to z kontekstu, zebys na pewno zauwazyl ;)
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Feb 03, 2006 10:42 am

Czasem dobrze jest spojzec na swoje negatywne cechy z dystansem :) Swoja droga gdyby wszyscy byli poprawni to nie byloby o czym dyskutowac!
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Fri Feb 03, 2006 10:50 am

Pominales strasznie duzo ludzi np. mnie :-) Jestem na tym forum praktycznie od poczatku choc nie zawsze pod tym samym nickiem.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Re: Mala historia forum i poradnik dla forumowicza

Postby PRUT » Fri Feb 03, 2006 10:53 am

Matix wrote: PRUT ze wszystkich się naśmiewał,


ha! ha! ha! a jak!
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Fri Feb 03, 2006 10:57 am

Tak jak napisalem, ta historia jest bardzo fragmentaryczna. To raczej garsc ogolnikowych obserwacji dotyczacych kilku wybranych aspektow z zycia forum. :)

Ja nie czuje sie zmotywowany, ani nie mam checi by wtracac swoje trzy grosze. Nie widze w tym ani szczytnego celu, ani sensu. I nie chce mi sie.
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Fri Feb 03, 2006 11:41 am

Yossanin? Obraziłeś mnię! :lol:
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri Feb 03, 2006 11:49 am

Pominąłem cię Halu ponieważ ardzo mało o tobie wiem. Fragmentarycznie przez sklerozę i dlatego, że opisuję tylko to co widziałem w czsie swojego pobycie na forum czyli tylko ostatnie 0,5 roku...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Fri Feb 03, 2006 11:52 am

Ja to jestem strasznie ciekaw, co się stanie z jedną z bardzo kobiecych postaci jednego z bardzo męskich graczy ;) Moje postaci maja do niej tak zrożnicowany stosunek, że sam już nie wiem, czy chcę (jako gracz) żeby wróciła - czy nie...

Ale chyba tak... Będzie ciekawiej...
==============
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Fri Feb 03, 2006 4:31 pm

wojd wrote:Ja to jestem strasznie ciekaw, co się stanie z jedną z bardzo kobiecych postaci jednego z bardzo męskich graczy ;) Moje postaci maja do niej tak zrożnicowany stosunek, że sam już nie wiem, czy chcę (jako gracz) żeby wróciła - czy nie...

Ale chyba tak... Będzie ciekawiej...


Aleś ty tajemniczy, nie pomyliłeś tematów? :D
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Fri Feb 03, 2006 4:50 pm

Pomyliłem :) Ale i tak kto ma wiedzieć to wie - o co chodzi...
==============
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Feb 03, 2006 5:55 pm

Następne kilka tygodni odpoczynku od forum. Pojawiam się i pełne zaskoczenie. Niezłe zamieszanie zrobili Yossanin, Viiviladi i Uschol. Ci dwaj pierwszi okazali się zatwardziałymi konserwatystami, którzy najchętniej skasowaliby forum, żeby nie było oszustw. A uschol denerwował wszystkich swoim balsamem, jakby nie wiedział, że zwycajnego browarka nic przebić nie może.


Po pierwsze... Jestem Ushol...
Po drugie... zwyczajny browarek jest rzeczywiście nie do przebicia (zwłaszcza pewnu na H* :) ), ale o tym każdy wie...

Po co to napisałem. Po pierwsze dla śmiechu, po drugie by można było zobaczyć jakie wielkie zamieszanie może zrobić uschol ze swoim balsamem, przez który prawdopodobnie wyleci. W sumie z tego co mi się wydaje jest około 50 - 80 polskich formowiczów którzy zaglądają, a 20 z nich robią zamieszania.


Po trzecie... jeśli sprawiałem zamieszania z balsamem, to o tym nie wiem
Po czwarte... jesli teaz przejrzę resztę tematów nie przeczytanych i okaże się, że ktoś mnie tutaj nie chce to wrócę i przeproszę, chociaż nie wiem za co... Z pretensjami proszę na PM :evil:

po piąte... dzięki z poświęcenie mi tylu liter... :twisted:
Image
Image
Federacja RP

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest