Tutaj ujawniamy swoje postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby rd1988 » Tue Feb 09, 2016 10:22 pm

Nakarmiła innych kamieniami, żeby ich piraci nie porwali. Teraz siedzi w więzieniu, za nie wiem co.


Image
:twisted:
CzterySilnia
Posts: 188
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:21 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby CzterySilnia » Tue Feb 09, 2016 11:24 pm

Przepraszam za pytanie, ale to wszystko tak na serio?
User avatar
Goriath
Posts: 178
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:41 pm
Location: Kraków

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Goriath » Wed Feb 10, 2016 8:56 pm

Ujawnię jedną postać, co mi tam szkodzi :D
Borin Czarnobrody - zwany także Baradin, karzeł o budowie Pudziana. Bezpośredni, fanatyk swojej brody, wodolejca opisów jedzenia, "bardzo dobry" kierowca. Postać bardziej humorystyczna, ale lubię nią grać. Bardzo mi się podoba duet z Nazem. Taki Flip i Flap Cantra.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby andrzejek » Sun Feb 21, 2016 12:14 pm

Grzegorz z Bhak - mieszka z ludźmi mówiącymi po angielsku i dokarmia Polaków, którzy się tam urodzili i śpią. Ale zmarło ich sporo :(
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby gala » Sun Feb 21, 2016 12:15 pm

andrzejek wrote:Grzegorz z Bhak - mieszka z ludźmi mówiącymi po angielsku i dokarmia Polaków, którzy się tam urodzili i śpią. Ale zmarło ich sporo :(

Ech, to już jawne OOC. Nie ma czegoś takiego jak Polak. -_-
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Alutka
Posts: 351
Joined: Sun Aug 02, 2015 6:28 pm
Location: Poland, Łódź

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Alutka » Sun Feb 21, 2016 1:07 pm

No to dokarmia ludzi mówiących po polsku. Semantyka. Tym bardziej, że zostało to powiedziane na forum a nie w grze.
“Man sacrifices his health in order to make money.
Then he sacrifices money to recuperate his health. He is so anxious about the future that he does not enjoy the present; he lives as if he is never going to die, and then dies having never really lived.”
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Rafal3920 » Sun Feb 21, 2016 1:22 pm

Ale jest coś takiego jak nasz i zamordek
User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby witryna » Sun Feb 21, 2016 1:22 pm

andrzejek wrote:Grzegorz z Bhak - mieszka z ludźmi mówiącymi po angielsku i dokarmia Polaków, którzy się tam urodzili i śpią. Ale zmarło ich sporo :(


Ale kamieniami, czy jedzeniem?
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby andrzejek » Sun Feb 21, 2016 2:01 pm

witryna wrote:
andrzejek wrote:Grzegorz z Bhak - mieszka z ludźmi mówiącymi po angielsku i dokarmia Polaków, którzy się tam urodzili i śpią. Ale zmarło ich sporo :(


Ale kamieniami, czy jedzeniem?


Tam nie ma piratów.
User avatar
dariusz71
Posts: 38
Joined: Thu Jan 29, 2015 6:42 pm
Location: Düsseldorf

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby dariusz71 » Sun Feb 21, 2016 7:26 pm

andrzejek wrote:
witryna wrote:
andrzejek wrote:Grzegorz z Bhak - mieszka z ludźmi mówiącymi po angielsku i dokarmia Polaków, którzy się tam urodzili i śpią. Ale zmarło ich sporo :(


Ale kamieniami, czy jedzeniem?


Tam nie ma piratów.


Brzmi logicznie :lol:
L**** wrote:mam i dobre i złe postacie (...) ale przeciez nie będę grała sama ze sobą
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby psychowico » Fri Feb 26, 2016 9:08 am

Zamordki mówią często, że my mówimy po polsku, a oni po angielsku. Zawsze nie wiem jak na ten polski reagować.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Alutka
Posts: 351
Joined: Sun Aug 02, 2015 6:28 pm
Location: Poland, Łódź

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Alutka » Fri Feb 26, 2016 9:12 am

Praktycznie wszystkie moje postaćki mają coś w stylu 'Polish-English dictionary' więc w sposób naturalny przyjmują te nazwy języków. Poza tym chyba robimy o to za duży hałas. O ile polski kojarzy się jednoznacznie z naszym narodem, o tyle dla nich angielski to typowo nazwa języka. W końcu zamordki mogą być graczami z UK, USA, Kanady czy nawet... Polski.
“Man sacrifices his health in order to make money.
Then he sacrifices money to recuperate his health. He is so anxious about the future that he does not enjoy the present; he lives as if he is never going to die, and then dies having never really lived.”
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby gala » Fri Feb 26, 2016 4:21 pm

Mimo to nigdy nie wiem jak się zachować. Po prostu... nie będę się czepiał słowa "sadyzm" tylko dlatego, że w świecie Cantr nigdy nie urodził się człowiek nazwiskiem "de Sade". To byłoby idiotyczne. Ale "polski" pochodzi od "Polak", "angielski" od Anglik. To są narody. Coś o czym w Cantr właściwie chodzi - społeczeństwa, które powinniśmy symulować.

"Zamordek" to fantastyczna nazwa. Miło byłoby gdyby przynajmniej "nasi" gracze nie używali słów "po polsku", bo to po prostu razi po oczach i nie wiem jak się mam wobec tego zachować.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Alutka
Posts: 351
Joined: Sun Aug 02, 2015 6:28 pm
Location: Poland, Łódź

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Alutka » Fri Feb 26, 2016 4:56 pm

Ale nasze symulowane społeczeństwa i tak mówią językiem polskim. Nie wiem po co wymyślać do tego osobną nazwę. Przeszkadza mi za to, gdy ktoś nazywa moją postać Polakiem.
Moim zdaniem nazewnictwa 'polski' i 'angielski' z gry i tak się nie wypleni. Jest to rozsiane po całym świecie w słownikach, więc tak już zostanie. Nie będę udawać postacią, że nie zna tych słów, skoro miała szanse je zobaczyć w słowniku a do tego jeszcze usłyszała parę razy.
“Man sacrifices his health in order to make money.
Then he sacrifices money to recuperate his health. He is so anxious about the future that he does not enjoy the present; he lives as if he is never going to die, and then dies having never really lived.”
User avatar
Cara
Posts: 149
Joined: Sun Feb 01, 2015 8:18 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Cara » Fri Feb 26, 2016 4:58 pm

gala wrote:"Zamordek" to fantastyczna nazwa. Miło byłoby gdyby przynajmniej "nasi" gracze nie używali słów "po polsku", bo to po prostu razi po oczach i nie wiem jak się mam wobec tego zachować.


Jakiś czas temu gdzieś na Fu (co mnie ogromnie rozbawiło)

XY: Hi, i'm zamordek!
Znaczy przyjęło się ;)
"After all... it's just a trick. Yes, it's just a trick."

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest