Spokój grabarza

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Exor
Posts: 52
Joined: Wed Jan 04, 2006 9:34 am
Location: Kraków, Polska

Spokój grabarza

Postby Exor » Wed Jan 11, 2006 10:36 am

.. wszystko będzie dobrze.

Chciałem powiedzieć, że gram krótko, mam kilka postaci i mnie to bardzo bawi. Zacząłem czytać polskie forum CANTR o jakiśch klikach powiązaniach, oszustwach... aż mi się odniechciewa. Odpuszczam więć czytanie takich sporów na rzecz spędzania czasu będąc wcielonym w dusz e Cantryjczyków. Czy ktoś kantuje czy nie, to jego sprawa, jak w życiu. Ja sobie w spokoju przeżyję Cantrowe życie. Co osiągnę to osiągnę, reszta nie jest warta toczenia walk i robienia podchodów.

Spokoju ducha Wam życzę...
nic do dodania poza tym co napisane
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Wed Jan 11, 2006 12:04 pm

W duzym stopni masz racje. Ja osobiscie dodam od siebie ze czytanie forum generalnie narusza w znaczacym stopniu przyjemnosc grania. Duzo mowi sie o nie stosowaniu wiedzy OOC a tu publikuje sie ilosc mieszkancow w najwiekszych polskich aglomeracjach i malo tego komentuje sie czy tendencje sa wzrostowe czy spadkowe. Przeciez to jest zalosne, ten brak wyobrazni ludzi. Przeciez jesli ktos planowalby napad na duze miasto X to informacje o chwilowym spadku populacji sa kluczowe. Tak samo dla kupcow... przeciez zupelnie inne warunki ekonomiczne panuja w miastach z nadwyzka ludzi w stosunku do ilosci narzedzi a inne w miastach z niedoborem rak do pracy... To tylko 1 przyklad a jest ich tu pelno, komentowanie wydarzen, zdradzanie ile to w polskiej strefie jest wysp itp. itd....

Moja rada nie czytajcie postow... Dla wlasnej przyjemnosci z gry. Mozecie zajrzec czasem zeby sprawdzic czy nie ma nowych watkow dotyczacych zmian w zasadach i to wszystko :-)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jan 11, 2006 12:35 pm

Dlatego proponowałem, by takie rozmowy ograniczyć do Ogólnych dyskusji - wtedy wszyscy będa mogli korzystać z watków dotyczacych pomocy - a jak nie chcą to ominą ten dział...
==============
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Wed Jan 11, 2006 12:53 pm

wojd wrote:Dlatego proponowałem, by takie rozmowy ograniczyć do Ogólnych dyskusji - wtedy wszyscy będa mogli korzystać z watków dotyczacych pomocy - a jak nie chcą to ominą ten dział...


Void ale gdzie Ty to proponowales? Zeby sprawdzic co kiedy i kto proponowal musialbym przejrzec CALE forum i wtedy to juz czesciowo byloby za pozno... sam rozumiesz typowa pentla. Moze zmiencie podpis po ogolnym forum i dopiszcie ze tylko tam maja prawa pojawiac sie jakiekolwiek wzmianki o tym co sie dzieje w grze, o imionach postaci o tym kto ile ich ma co widzial a czego nie itp. itd. Takie konkretne rozgraniczenie ulatwiloby zycie osoba ktore chca wspoltworzyc Cantr a jednoczesnie nie chca slyszec o niczym co sie dzieje wewnatrz Cantra z innych zrodel niz zrodla cantryjskie. :?:
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Wed Jan 11, 2006 7:33 pm

Dlatego tez po tygodniu sluchania wszystkich dyskusyj postanowilem czytac glownie Sugestie i ewentualnie jakies ciekawe tematy
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest