Zdecydowalismy sie ;) - projekt

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

brunetka

Postby brunetka » Wed Aug 10, 2005 4:48 pm

No wiecie co!! :evil:

Ja o Los Liberos nie wiem, nie byłam tam ani nikogo tam nie miałam. Wiem tylko z tego forum, a wyprawa ruszyla do Vlouirryan, jak już chłopcy zauwazyli i dla tego że na mapie Galowej Anonimowej to miejsce ma kamień. Podobnie jak Vlyryan ma wapień!

Ja sobie wypraszam takie pomówienia, jakobym łamała zasady. Nie spotkałam nikogo z Zakonu i nie mam o nich żadnego zdania. Koniec.

Wkurzyłam się :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Wed Aug 10, 2005 9:51 pm

KeVes wrote:
A Ty jesteś jakiś nawiedzony :shock: Jak możesz podważać uczciwość doświadczonych graczy? Ostatnio zainteresował się moimi postaciami PD, zapewne za sprawą jakiegoś donosu, nie będę wytykać palcem kogo podejrzewam. Gdy im opisałem cele i historię moich postaci, to nie mieli ŻADNYCH wątpliwości co do tego, że przestrzegam Najważniejszą Zasadę.


Ja nie wiem które postacie są Twoje, więc donosu nie mogłem złożyć. Z resztą "współpraca" o której mówię jest z punktu widzenia przebiegu gry nieuchwytna, więc nawet bym nie zaprzątał ich uwagi. Tylko ciekawe co donosiciel takiego napisał ze sie zainteresowali, bo jak ja podalem konkretne zdarzenie - telepatie pomiędzy braćmi "Fredem" i "Pitchensonem" to sprawa pozostała nietknięta.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest