Marketing Cantr w polskim internecie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Thu Aug 18, 2005 12:53 pm

NiKnight wrote:nagle może okazać się, że wódz jakiejś osady w której jesteśmy kimś znaczącym to postać z którą mieliśmy sprzeczkę tutaj na forum a taka wiedza popsuje przyjemność z gry

Najgorzej bedzie, jesli postepowanie postaci w grze bedzie kierowane przede wszystkim sympatia (lub jej brakiem) konkretnych graczy do siebie. Oczywiscie wiadomo, ze to zlamanie zasad, ale tak czy siak popsuje sie atmosfera gry... :?
"I'm just living in my head..."
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Thu Aug 18, 2005 1:54 pm

No właśnie i może nawiązać się telepatyczna współpraca, czyli "postać A gracza, którego lubię pomogła mi to ja pomogę postaci B tego gracza". Nic złego jeśli pomaganie wynika samo z siebie lub jest następstwem współpracy ale jeśli działa na zasadzie odwzajemnienia różnych postaci to ewidentnie jest to łamanie głównej zasady.

Niestety wątpię czy takie zachowanie da się wyeliminować, myślę, że niektóre osoby robią to nawet nieświadomie. Tutaj raczej przydałby się psycholog, chociaż lepiej psychiatra (mam uprzedzenia do psychologów :P ), który może znalazłby rozwiązanie ale jakoś w to nie wierzę do końca.

Chyba jedyne wyjście to podchodzenie do Cantr jak do gry, niech Jos zajmuje się głębszą analizą gry a my powinniśmy grać, budować i nie zawracać sobie głowy do kogo należy postać (wiem, powtarzam się i was ;) ). Jednak ja mam pewien z tym problem, czasem tak od niechcenia analizuje :P Chyba tak mają programiści ;) (nawet gorzej, bo ostatnio śniło mi się, że układałem algorytm ;) )
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
magicek
Posts: 83
Joined: Thu Aug 18, 2005 3:55 pm
Location: Lodz, Poland

Postby magicek » Thu Aug 18, 2005 8:30 pm

Ja dolaczylem z forum osloskopu i zamierzam zostac tu na dlugo, wlansie takiej gry szukalem:) Pozdro dla wszytkich graczy:)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Thu Aug 18, 2005 9:19 pm

magicek wrote:Ja dolaczylem z forum osloskopu i zamierzam zostac tu na dlugo, wlansie takiej gry szukalem:) Pozdro dla wszytkich graczy:)

Heh moja reklama się opłaciła :D
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Aug 19, 2005 1:25 am

Świetna robota Michał :idea: 8)
brunetka

Postby brunetka » Fri Aug 19, 2005 5:22 pm

A ja zobaczyłam, że już ponad.... uwaga uwaga :!: :!: :!: ponad 1000 postaci wedruje po Cantrowej ziemi!
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Aug 20, 2005 6:00 pm

Sluchajcie, a moze zrobmy polskiego Zina???
ja coprawda niemam czasu sie tym ambitniej zajac, ale napewno sa tu ludzia znajacy sie na html, sa tacy ktorzy napisza kilka slow i to tez bedzie niezla reklama + niezle miejsca dla nowych itd itp co tu duzo gadac, kazdy wie do czego sa ziny :)

ale, niezaczynal bym mysli jak bym niemial czegos co by tu moglo pomoc.
otoz, mam w posiadaniu adresik + server, no i oba stoja od dluzszego czasu niedokonca uzytkowane.
www.osobnicy.pl
coprawda mam tam swoja strone, ale Zin bedzie ambitniejszym zadaniem niz to co jest w tej chwili:)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Aug 21, 2005 7:41 pm

brunetka wrote:A ja zobaczyłam, że już ponad.... uwaga uwaga :!: :!: :!: ponad 1000 postaci wedruje po Cantrowej ziemi!


No ładnie, czas sobie zaktualizować sygnaturkę :P Dobra robota Michal.

lukaasz wrote:Sluchajcie, a moze zrobmy polskiego Zina???
ja coprawda niemam czasu sie tym ambitniej zajac, ale napewno sa tu ludzia znajacy sie na html, sa tacy ktorzy napisza kilka slow i to tez bedzie niezla reklama + niezle miejsca dla nowych itd itp co tu duzo gadac, kazdy wie do czego sa ziny


Jak już Ci pisałem na priv Łukaszu, to pomysł jest dobry. Ale równie dobrze można pisać z tego co słyszałem artykuły po polsku do oficjalnego Zina Cantr. Może nawet potem je można by było przetłumaczyć dla wszystkich.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sun Aug 21, 2005 9:21 pm

Moze i mozna do nich pisac, tylko ze mi nierobi roznicy w jakim jezyku jest strona, tobie pewnie tez, ale sa ludzie ktorzy z jezykiem angielskim mieli malo wspolnego i jak tylko wejda na strone gdzie zobacza angielskie napisay to od razu sie wycofaja bez szukania linków do polskich artykulów.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Tue Aug 30, 2005 12:35 pm

Nowe wieści!Możliwe,że to reklama,a możliwe,że wielu osobom się na tyle spodobało,że polecają przyjaciołom,ale mamy 680 graczy i 1217 postaci :D :) Tylko,czy limity ich nie zniechęcą?
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Varlus
Posts: 10
Joined: Tue Aug 23, 2005 8:18 pm
Location: Poland

Postby Varlus » Tue Aug 30, 2005 3:37 pm

Mnie ten limit jakoś nie zniechęcił :P Fakt faktem... że moja postać zaczęłą głodować i doszła do miejsca z marchewkami to nie mogła je zacząć zbierać, bo limit... (cóż wkurzyło mnie to), ale później zwolnił się slot ... i się dobrała do zbieraniny :)
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Tue Aug 30, 2005 4:04 pm

Moze to nawet i lepiej, ze limity odstraszaja niektorych szalonych nowych, bo w grze zostaja najwytrwalsi? Byle, bez przesady, liczba graczy nie stanela w miejscu, albo nie zaczela malec... :)
"I'm just living in my head..."
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sat Oct 22, 2005 10:10 pm

Ja przywędrowałem tutaj z forum www.antidotum.org gdzie Cantra zareklamował KeVes. Chwała mu za to :lol:
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sun Oct 23, 2005 1:14 pm

Właśnie zareklamowałem Cantr na trzech forach, oto adresy:
http://forum.mportalik.com/viewtopic.php?p=75818
http://antidotum.org/index.php?showtopi ... id=118735&
(przywędrowałem z tego forum, ale niestety post KeVsa został usunięty więc uznałem, że nie zaszkodzi im prztpomnieć o sobie :>)
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Tue Nov 08, 2005 9:55 pm

czy mi sie zdaje czy przez ostatnie kilka dni 3-4 bardzo wzrosla ilosc postaci i graczy??
wydaje mi sie ze jeszcze niedawno bylo 500 graczy i 1500 postaci, a dzis jest 550graczy i 1600 postaci :)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest