Odeszli... [*]

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Odeszli... [*]

Postby rd1988 » Sat May 28, 2016 4:51 pm

Alutka wrote:Na chust mi to jak chcę tylko użyć dwóch rodzajów czcionki w notatce?



Bo zdeprecjonowane tagi mogą zostać bez ostrzeżenia usunięte w przyszłych wersjach przeglądarek, i pewnego dnia przez chwilową wygodę zostaniemy z tysiącami notatek do poprawienia.

Jeżeli zależy komuś na wygodzie to zawsze może użyć inline css.

i tak
<font color="red" size="2">Cantr</font>
staje się
<span style="color: red; font-size: 2em;">Cantr</span>


To tylko sugestia. Z reguły i tak każdy robi jak chce.
:twisted:
User avatar
Alutka
Posts: 351
Joined: Sun Aug 02, 2015 6:28 pm
Location: Poland, Łódź

Re: Odeszli... [*]

Postby Alutka » Sat May 28, 2016 5:31 pm

rd1988 wrote:
Alutka wrote:Na chust mi to jak chcę tylko użyć dwóch rodzajów czcionki w notatce?



Bo zdeprecjonowane tagi mogą zostać bez ostrzeżenia usunięte w przyszłych wersjach przeglądarek, i pewnego dnia przez chwilową wygodę zostaniemy z tysiącami notatek do poprawienia.


Kiedyś i obecne tagi mogą zostać zdeprecjonowane.

Problem tkwi w tym, że skąd zwykły gracz Cantra ma o tym wiedzieć? Przydałby się jakiś Cantrowy poradnik tworzenia notatek, inaczej każdy używa tego, co uda mu się wygooglować.
“Man sacrifices his health in order to make money.
Then he sacrifices money to recuperate his health. He is so anxious about the future that he does not enjoy the present; he lives as if he is never going to die, and then dies having never really lived.”
User avatar
Goriath
Posts: 178
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:41 pm
Location: Kraków

Re: Odeszli... [*]

Postby Goriath » Sat May 28, 2016 5:46 pm

Albo po prostu zwykły edytor tekstowy jaki jest na przykład tutaj na forum. Znajomość html jest mile widziana, ale przy dostępności tylu darmowych skryptów edytorów tekstowych do stron to wątpię, żeby była konieczna w dzisiejszych czasach.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Odeszli... [*]

Postby Felixis » Sat May 28, 2016 8:09 pm

Ja to chyba leniem jestem, bo jak już muszę użyć kodowania, najczęściej zaglądam w kod czyjejś gotowej notatki i z niej zgapiam co mi potrzebne, zmieniając to czy tamto. Analizowanie kodu czasem trochę trwa, ale wolę tak niż szukać na necie.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Odeszli... [*]

Postby Telefon » Sat May 28, 2016 11:37 pm

rd1988 wrote:i pewnego dnia przez chwilową wygodę zostaniemy z tysiącami notatek do poprawienia.


No witam. Ja ostatnio znalazłem kilkadziesiąt notatek, w których (prawdopodobnie) grażdanka została zamieniona na jakieś badziewie. I teraz muszę wykombinować, co moja postać powinna z nimi zrobić, abyście mnie nie zbanowali.
"[...] I tylko fotel MG stoi boleśnie pusty..."
"Weźmiecie go i wyhodujecie sobie drugiego Raynusa."
"żartuję, nie ma w Cantr trudnych misji, nic się nie chce i nic się nie da"
User avatar
pomoor
Posts: 5
Joined: Wed Feb 10, 2016 6:51 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby pomoor » Sun May 29, 2016 1:02 am

Wśród graczy Cantr jestem raczej świeżakiem, jednak pozwolę sobie skomentować
Lew Nikołajewicz wrote:Willow

bardzo doceniam. O ile Maurice spotkałem tylko na zasadzie poznania imienia - tego chłopaczka miałem okazję obserwować w Gulduran od samego początku. Codziennie żałowałem, że nie mogę poświęcić więcej czasu na cantr i wejść w głębszą interakcję z tą postacią. Przykro mi, ponieważ mam wrażenienie, że chłopak trafił niezwykle pechowo w kategoriach zarówno zaktywizowanych postaci, jak i mielonych wątków fabularnych w tamtym czasie. Początkowo zaskoczony, że tak szybko się poddał i spierdzielił, teraz sam w jakimś sensie czuję się za to odpowiedzialny :< .

ah, btw:
Killemall Mard

Kilka dni kontaktu z tą postaćką pozwalają mi myśleć o niej jako o najlepszym połączeniu pomysłu na postać i sposobu jej odegrania, jakie dotychczas spotkałem w zielonym świecie.
pass the kutchie pon a left hand side
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby andrzejek » Sun May 29, 2016 2:18 pm

od dawna nie widzialem ludkow zdedanych przez zabicie co sie stalo
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby Lew Nikołajewicz » Sun May 29, 2016 2:26 pm

andrzejek wrote:od dawna nie widzialem ludkow zdedanych przez zabicie co sie stalo


Umarły.
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby gala » Wed Jun 01, 2016 8:40 pm

andrzejek wrote:od dawna nie widzialem ludkow zdedanych przez zabicie co sie stalo


Image
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Odeszli... [*]

Postby Telefon » Wed Jun 01, 2016 9:14 pm

Widocznie nikt nie zainteresował się niczyimi skarbami.
Marys
Posts: 13
Joined: Tue Aug 05, 2014 9:45 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby Marys » Mon Jun 06, 2016 9:08 am

No i przyszła na mnie kolej się pożegnać....głównie z braku czasu na grę.
Selena - alkoholiczka, jej życie skończyło się wraz z życiem Sata ale jakoś nie umiałam jej wcześniej uśmiercić...
Fala - Mieszkała i kochała Kanglutis, walczyła o rozwój miejsca...
Kośka- najmłodsza i najcharakterniejsza z moich postaci. Szkoda że nie mogłam jej bardziej rozwinąć
Lola- Miała wielkie serce i zakochiwała się bez pamięci nawet kilka razy. Dziękuję za grę wszystkim w Rubinkowie a przede wszystkim Megusi i Tybaldowi:)
Eleonora- najważniejsza z moich postaci i najszczęśliwsza. Przeżyła piękną i mądrą miłość, miała ciekawe życie. Dziękuję Ci Rozczochrany za grę i przepraszam że Ela tak nagle zmarła...
Nym
Posts: 19
Joined: Sun Nov 22, 2015 2:15 am

Re: Odeszli... [*]

Postby Nym » Sat Jun 11, 2016 9:29 am

Ja też musiałam już pożegnać się z zielonym światem:

*Luiza- miała wielkie plany i prawie jej się udało kiedy dopadła ją choroba; moja pierwsza postać i jedyna, na którą miałam pomysł i byłam w stanie się go trzymać aż do końca
*Ksene z Arschburga- Łowczyni Piratów, która (o ironio) została dawno temu wyrzucona z arschburskiej straży za przyjazne stosunki z Bojvingami
*Eirni- Bojvinga; straciła chęć do działania po śmierci swojego ukochanego brata; tu chciałabym podziękować wszystkim, którzy przypłynęli na Wielki Targ do Fortholmu, bo fajnie było :D
*Suess Latard- najdziwniejsza z moich postaci, sama nigdy do końca nie wiedziałam jaka jest, miała potencjał, ale niestety za dużo spała; pod koniec życia próbowała się dowiedzieć co stało się z załogą Czarnej Rozpaczy (Ingy i Ava byli jedynymi osobami, z którymi udało jej się nawiązać jakieś głębsze relacje...chociaż to i tak za duże słowo); starała się nie okazywać emocji, co też nie ułatwiało jej nawiązywania kontaktów

Moje dziewczyny były raczej słabo odgrywane, za co przepraszam, ale starałam się (serio) ;)
Może wrócę do gry jak będę miała trochę więcej czasu i lepszych pomysłów.
Ceterum censeo Vlotryan esse delendam.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Odeszli... [*]

Postby Buka » Sat Jun 11, 2016 9:49 am

"Centerum censeo Vlotryan esse delendam."?!
*święte oburzenie*
NDS
User avatar
ATS
Posts: 107
Joined: Sat Sep 26, 2015 10:48 am

Re: Odeszli... [*]

Postby ATS » Sat Jun 11, 2016 11:09 am

Buka wrote:"Centerum censeo Vlotryan esse delendam."?!

Poza tym uważam, że powinno być "ceterum", nie "centerum".
Take your sword and your shield
There’s a battle on the field
You’re a knight and you’re right
So with dragons now you’ll fight!

You’ve got the power
To live another childhood
So ride the wind
That leads you to the moon...
Nym
Posts: 19
Joined: Sun Nov 22, 2015 2:15 am

Re: Odeszli... [*]

Postby Nym » Sat Jun 11, 2016 11:55 am

Ehh literówka na sam koniec mojej działalności w Cantr...niezbyt dobre zakończenie.

Ale już zmieniam :)
Ceterum censeo Vlotryan esse delendam.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest