Lietuvaiciai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Sun Oct 07, 2007 7:05 am

Jexter, kaip matosi iš šitos temos tai lietuvaičiai nelabai mažvaikiai, pažiūrėk koks amžiaus vidurkis. Dėl 15 veikėjų tai svarbu ne kiekybė, bet kokybė. Kaip tu sugebi 15 skirtingų individualybių atžaist man sunkiai suvokiama, nebent esi genijus ar panašiai... Jau geriau turėti 3-4 veikėjus, bet spalvingas asmenybes nei 15 kurie paskęsta masėse. Nesakau, kad taviškiai paskęsta, nes nepažystu jų. O dėl neaktyvių veikėjų tai ne visi gi kas pusvalandį tikrinasi Cantr. Ne visi tiek daug laiko turi. Cantr yra lėtas žaidimas, dar pristatyme taip parašyta, todėl aš tikiuosi kad tu tą valymą pradėjai ne su visais veikėjais ir kad tas/tie veikėjai kurie tai daro tikrai turi gerą priežastį taip elgtis. Ir priežastį žaidime, kuri gerai suvaidinta, o ne tiesiog miega, tai mušu. Ir taip su visais žaidėjais. Jei miegaliai nepatinka - ignoruok juos, bet negadink jiems žaidimo. Jie gal turi savų tikslų arba šiaip realiam gyvenime užsiėmę. Mačiau kaip būna - atostogavau savaitę, tris dienas nesitikrinau (interneto apylinkėse nebuvo) o kai pasitikrinau tai jau vienas lavonas buvo. O šiaip esu labai aktyvus žaidėjas. Nervina tokie svieto valytojai.
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Sun Oct 07, 2007 9:17 am

Amlin nereikia buti genijum , kad valdyti 15 veikeju, . Jei isvardinciau savo visus 15, is ju pazinotum bent 10 ir tikrai nepaskytum , kad yra 2 panasus :)
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sun Oct 07, 2007 10:38 am

Amlin nesakau, kad mano visi veikejai zudo miegalius. Tik 2 jeigu teisybe, bet tie ir siap su protu susipyke. Stalo RPG zaidziu jau labai seniai, cantr tiesiog labai gera to kompiuterine versija, ir meistru bent 3 metus esu todel tikrai zinau ka reiskia veikeju charakteriai ir kaip jie atzaidziami. Na bet cia nsigiriu, greiciau teisinuosi :D

Na taip gal nevisi 15 labai jau spalvingi (kitavertus jie ir neprivalo buti super duper spalvingi, paprastas zemdirbys kalnu papedeje su mazu namuku irgi manau asmenybe), bet bent kokiu 10 tikrai puikiai atzaidziami veikejai. Kartais ju kalba gali buti siek tiek vienoda - zinau kaltas, tiesiog vos kelias minutes randu laiko prisesti prie neto kartais tai daug negalvodamas greit atrasau. Nesakau kad tai buna daznai bet buna :)

Puikiai suprantu kad tai letas zaidimas ir negreitinu jo :)

Hmmm o koks amziaus vidurkis lietuviu? Nes kai kur vaizdas man vistiek vienoks - vos subega saakini rislu suvesti kaik urie veikejai... daugiau dvieju besansu kad pasakyti. Na gal toks ju charakteris, kitavertus tokiu gan nemazai sutikau jau.

Arba dar viena situacija - sedime sau vienoje vietoveje vos ne 10 veikeju. puse be skybu, maisto nedaug, suzeisti visi, na bet po truputuka skydus gaminames, spinatus renkam, vienas pakuria pora skydu projektu pats skyda jau turi, padarau as tuos skydus, ir ima ir uzmiega grazuolis! nu uzvreda kraujas ant tokiu... mus ten kandzioja gyvunai jis sau snaudzia pucia i aki gretimais. Ir zinok atsibus ir perduos tuos skydus ar jau laukt kol vele i "amzinos medziokles plotus" iseis... Na bet nemusi - charas mano perdraugiskas atrodytu keista jei jis imtu agresyviai elgtis :)

Beje zinote kas tikrai prastas roleplay? Tai sapnai! Jau keleta teko sutikti kurie neva susapnuoja ir iskeliauja nes ten "yra" medzio, cinko ar ko tik nori. Kiti jau irgi zino kur yra "Emanuele" kokia tais ir jiems jau reikia ten ir ten keliauti. Treti dar kokiu nesamoniu prisigalvoja. Suprantu jei taip pasielgtu veikejas kuris ir anksciau butu sakeses su dvasiomis bendraujas ir pan. bet kai naujagymio pirmi zodziai buna man reikia i pietus nes ten mano likimas (garantuotai tai padaro apziurinejes zemelapiuos ir susigaudes kur yra) tai tikrai uzknisa. Ir nereikia cia teisinti tokiu - pats prasciausias atzaidimo budas, mano nuomone, cia.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Mon Oct 08, 2007 10:33 am

Jexter: dėkui už ilgą ir išsamų atsakymą. Džiaugiuosi kad Cantr yra tokių žaidėjų kaip tu ;) Ir kaip pats iš savo atsakymo matai jei turėtum dar 15 veikėjų tai kuo toliau tuo mažiau spalvingi jie būtų, o laikui bėgant taptų būtent tokiais kokių pats nelabai mėgsti sutikti - tylūs žemrausiai ;)
Zalias: vadinasi arba bent 2 genijai čia yra arba aš pats esu labai vidutinybė su savo 5 veikėjais... Bet man ir 5 neretai fantazijos pritrūksta skirtingai pakalbėt ar elgtis... prastas aš rolevikas, eilinis munchkinas ir tiek :D Bet gal užteks čia fleimo, laukiam daugiau žaidėjų lietuvių prisistatymų, tiek su gausiu veikėjų būriu tiek ir su kukliu. Dar kartą atsiprašau už užvestą fleimą apie veikėjų kiekį... Jei labai norit pratęst sukurkit temą su balsavimu apie veikėjų kiekį ir ten rašykit.

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest