Ideja fix: cantr meetas

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Wed Nov 28, 2007 1:59 pm

O Amlin variantas man visai patiko - pasiimciau savo antaraja puse kuri jau metus laiko zirzia kad i Druskininkus nuvesciau, ir miegot butu kur. Tada ko gero ir is Klp nepasikuklinciau atlekt :)
Gregas
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Wed Nov 28, 2007 5:53 pm

Kaunas 15-16 diena.
Na o,kad neiseis kalba apie savus personazus tai nelabai tikiu :)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Nov 28, 2007 6:01 pm

arijas wrote:Na o,kad neiseis kalba apie savus personazus tai nelabai tikiu :)

Procesą galima kontroliuoti, tiesiog susitikimo pradžioje reikia suformuluoti taisykles, o tada jas nuolat sau priminti. Kitaip sakant, susitikimo metu reikėtų nuolat moderuoti pokalbių temas :). Nes kai kurios temos iš tiesų gali pagadinti žaidimą ir sugriauti intrigą.
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Wed Nov 28, 2007 6:07 pm

Paskaičiau ir užsidegiau ta idėja :D Spaudžiu dešinę topic'o autoriui. :wink:

Norėtųsi ir man į šitą vyrišką kompaniją įsipaišyti. :mrgreen: Pati Esu iš Kauno, manau, nebūtų bėdų su atvažiavimu tiek į Vilnių, tiek į Druskininkus. Druskininkuose ir kur nakvoti turėčiau, yra pažįstamų. Dėl laiko, bet kuris savaitgalis gali būti variantas, nes paskutiniu metu šalia studijų neliko darbo, kiek lengviau susiderinti pasidarė.

Na, bet kokiu atveju mintį palaikau!
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
Xyu
Posts: 39
Joined: Tue Oct 23, 2007 5:45 am
Location: Vilnius, Lithuania

Postby Xyu » Wed Nov 28, 2007 6:10 pm

Matau visiem patogiau ne i Vilniu ar i Kauna vaziuot, o i Druskininkus :D Almin o tu nuolaidu i SPA negali suorganizuot? Tada visi atlektu :D
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Wed Nov 28, 2007 9:07 pm

Aha brangokas ten tas SPA pas jus...

Na matau dauguma is Kauno gaunasi, bet gal tikrai pasidarome apklausa? Kita vertus manau nera laiko toms apklausoms jei jau siemet dar tiksimes. Ok 15d manau visiems priimtiniausia butu, taigi tik sutarkime kur? Kaunas ar Druskininkai? Nusprendziam ir visiems i cantr pranesam data ir laik, kas nors atvyks. Dar gal reikalui esant Amlin vietos nakvynei kam reikia parupintu? ;)

Nors mano kuklia nuomone geriau tinkames Kaune apie pietus iki vakaro praplepam (patirtis rodo kad laikas lekia zaibiskai tokiuose meetuose) ir visi kas autobusais kas traukiniais ar automobiliais namo. Nemastom daug nes kiekviena diena atmeta potencialius "meeterius" :)
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Thu Nov 29, 2007 12:58 am

fuck... kaunas negerai man mokslai spaudzia, nenoriu niekur toli varyt...:(
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Thu Nov 29, 2007 6:03 am

Mane irgi spaudžia, ir dirbti reikia, ir į sporto klubą nueiti, ir tokį privatų versliuką bandau vystyti, ir puslapį savo prižiūriu, laiko ir aš neturi, bet pasikartosiu - kai nori viskas įmanoma, prieš meetą galima nuoširdžiai pora dienelių bibliotekoje praleisti ir pasimokinti, kad vieną dieną glėtum leisti sau malonumą patirti :)
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Nov 29, 2007 8:17 am

SPA nuolaidų nelabai gaučiau... Savaitgaliais ten ir taip užgrūsta. Katik skambinausi tai sako kad savaitgalį viso komplekso rezervuot be šansų, netgi šiaip įeiti ne SPA nakvojantiems problematiška būna, tenka laiką derinti. Šiaip SPA vienam žmogui savaitgalį 35 Lt...
TOLIAU TEKSTAS REDAGUOTAS:
Taip kad SPA nebent labai nedaug žmonių...
O šiaip tai gal geriau Kaunas... Žmonių daugiau susirinktų tikriausiai. Aš dviejuose asmenyse tikriausiai atvažiuočiau (tikimybė>75%). O kas nori į Druskininkus tai po nedaug galiu pas save priimti, nakvynei vietos atsiras, kambarį išskirtume. Blogiausiu atveju miegmaišiuose ant grindų, jei daugiau nei du žmonės ;) Bet būtų gerai ne meet`o savaitgalį :) Čia Gregui ir kitiems žaidžiantiems Cantr ir norintiems kurorte apsilankyt. Bet derinti PM`u, čia ne tam tema skirta...
Man esminio skirtumo nebėr ar Vilniuj ar Kaune, vistiek labai dalyvaut noriu.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Thu Nov 29, 2007 2:06 pm

Na tai Kaunas nuspresta. Kaunas gruodzio 15d. 12.00

Lai wejdas kokia vieta isrenka ir adresa cia paraso, geriausia gal centre kur? Stotis netoli :) O kas su masinom akropolyje gales masinas palikti :)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Nov 29, 2007 3:44 pm

Manau Akropolis visai nieko variantas butu.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Thu Nov 29, 2007 5:23 pm

Aš iš idėjos prieš Akropolį, bet dėl visuotinio tarpmiestinio vartotojų patogumo ir strategiškai geros padėties nusileisiu :)
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Thu Nov 29, 2007 6:14 pm

Na, kaip ten bežiūrėsi, bet Akropolis yra kultūros- "chaltūros" sostinė :P

Galėtume užsukti kokio boulingo pradžiai, būtų savotiškas susipažinimas, o paskui dar susirastume vietele pasėdėti vienoje iš kavinukių. :roll:
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Fri Nov 30, 2007 6:45 am

Nekenčiu boulingo, bet pažiūrėti kaip žaidžiat galėsiu :) Neesmė ką veiksime, galėsime ir vietoj sugalvoti. Tai vadinasi prie Akropolio? Kurioje tiksliai vietoje?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Nov 30, 2007 7:24 am

Gal prie forum cinema? ten kur i balkona pakilt galima. siaip maziau zmoniu ten ir atsirinkt manau bus lengviau. Beja, jei kas nori boulinga, tai manau reiktu pries piet eit. Nes gali but uzimta. Nors kita vertus, jei bus uzimta, rasim ka kitka veikt.

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest