Ideja fix: cantr meetas

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Sat May 10, 2008 4:26 am

Na, del Akropolio, tai manau patogiausia vieta, tiek atvykusiems is kitu miestu, tiek patiems kaunieciams. O del datos, tai juk galima tartis manau. Man asmeniskai tai dar 24 tinka. Aisku, kiek myte busiu nezinau dar.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Sun May 11, 2008 7:31 pm

Tai gal iš tiesų atidedam?
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Mon May 19, 2008 5:23 am

Na aš iš savo pusės jau galiu pasakyt kad sudalyvaut nepavyks. Dėl atidėjimo tai gal iki rudens? Arba vasaros pabaigos, kai visi grįš ir gal būtų galima tada gamtoj susiorganizuoti kokios mėsytės ar pan... Gal ir pažvejot mėgėjų atsiras?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Mon May 19, 2008 6:09 am

Ideja neprasta :) (cia kukliai pasakiau ne?)
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Mon May 19, 2008 6:54 am

Aš irgi už meet'o perkėlimą. Niekaip neišeis dabar sudalyvauti.
O idėja susitikimą daryti gamtoje visai viliojanti :) .

Be to labai norėtųsi pamatyti daugiau žmonių, taigi Gregai, Arijau ir kiti Cantr'o žaidėjai, jau dabar pradėkit planuoti kaip važiuosit į meet'ą :P , nu aišku, jei kolektyvas pritars jo perkėlimui :oops:
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Mon May 19, 2008 7:25 am

Na jei ne geguze ir ne birzelio pradzioj, tai pasistengciau sudalyvauti. O jei gamtoj susiorganizuojam, tai isvis fainai butu. Meskeriu turiu... 8)
Gregas
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Thu Jul 10, 2008 9:19 am

Sveiki, sveiki, :D
suprantu, kad atostogų metas, bet manau jau pats laikas pakalbėti apie meet'ą, jei dar planuojam jį surengti rugpjūčio mėnesį.
Dar yra pakankamai daug laiko, kad pavyktų išsirinkti visiems patogų savaitgalį.
Kiek pamenu, tai daugumai buvo priimtina idėja susirinkti gamtoje (šašlikiuko kepimas, žvejojimas ir kita mums į galvas šausianti veikla). O kad antrosios pusės ar atžalėlės netaptų kliūtimi atvažiuoti, tai mano pasiūlymas būtų, tiesiog jas prigriebti kartu.

Taigi, jei vis dar norime susitikti, reikia atsakyti į tokius klausimus:
1. Kada?
2. Kur?
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Fri Jul 11, 2008 5:05 pm

Be galo noreciau, bet iki pat rugsejo 1 dirbsiu norvegijoje tai niekaip neiseis, jeigu nusprestumete atideti tokia isvyka i rugsejo pradzia burtinai atvaziuociau, bet prie manes cia netaikykite, ne koks gi karalius as ;)

Siaip ar anaip palaikau jusu ideja susitikti, manau isties geras savaitgalis jumi iseitu!
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Fri Jul 11, 2008 7:35 pm

Nu jo, leutnant dar ne karalius 8) , nu bet irgi svarbus laipsnis :roll: (jokes :) ). Siaip man rugsejo pradzia visai nieko skamba. Jei Kauno krastuose susitikinetumem tai su studiju reikalais kogero suderinciau. Zodziu 2:0 rugsejo pradzios naudai :).
Gregas
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Mon Jul 14, 2008 6:59 am

3:0 rugsėjo naudai, nes visi mano vasaros savaitgaliai iki pat rugsėjo jau suplanuoti.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Mon Jul 14, 2008 8:29 am

4:0 rugsėjo pradžiai. Bent 2:0 Kauno apylinkėms :) Tada nereiks man sukt galvos dėl susitikimo tikslesnės vietos, kauniečių daug, ką nors sumąstys. Tik prašom gamtoj, ne mieste... Šiaip Kauno apylinkės yra geografiškai labai gera vieta, niekas per daug nuskriaustas negali būti, nes man pvz į Klaipėdos kraštus toloka o Gregui toloka kad ir Vilnius.
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Fri Jul 25, 2008 9:26 am

Oho :shock: , forumas tapo aktyvesnis :D , taigi pats laikas dar kartą apie meet'ą pakalbėti, gal daugiau bus susigundančiu jame sudalyvauti.

Tai, kaip matau, iš čia pasisakiusių, daugiausiai tinkamas yra rugsėjis, tai ką manot apie rugsėjo 6, 7 savaitgalį, gal dar ir neblogas oras išpuls :wink: ?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Jul 25, 2008 12:04 pm

Na, kolkas tai man tinkamas metas
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sat Jul 26, 2008 3:37 am

Liepa wrote:Tai, kaip matau, iš čia pasisakiusių, daugiausiai tinkamas yra rugsėjis, tai ką manot apie rugsėjo 6, 7 savaitgalį, gal dar ir neblogas oras išpuls :wink: ?


Man tinka. Nors egzistuoja maza galimybe kad negalesiu... Visgi ta galimybe maza, todel tikrai pasistengsiu sudalyvauti! :)
Oberleutnant Jexter

Kommandant Panzer Lehr Division

Panzergruppe Dietrich

Deutsche Wermacht
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Sat Jul 26, 2008 10:59 am

as dalyvausiu jei parskrisiu is shtatu
cantr geriau uz Amerika

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest