Ideja fix: cantr meetas

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Ideja fix: cantr meetas

Postby jexter » Tue Nov 27, 2007 10:32 pm

Kilo tokia ideja - o jeigu pasidarytume cantr meeta? Sakykime zaidejai vilnieciai susitiktume kur nors koki vakara, pagurksnotume ko nors, pakalbetume apie zaidima. Zinoma nesiulau aptarineti cantr ivykius ar apsikeisti kas uz koki chara zaidzia, tiesiog pasneketume bendrai apie zadima, be to butu idomu suzinoti koie zmones zaidzia si zaidima. Priedo - galbut bent mazumele sustiprintume savo maza cantr bendruomene :)

Ar butu norinciu susitikti?

Beje ar toks susitikimas nepazeistu taisykliu?
Xyu
Posts: 39
Joined: Tue Oct 23, 2007 5:45 am
Location: Vilnius, Lithuania

Postby Xyu » Wed Nov 28, 2007 7:14 am

Ne, tai tikrai nepazeis taisykliu, bent jau pats susitikimas. Kaip sakiai apie charus kalbet nezadama.

Visai nebloga mintis, galima butu suorganizuoti. Gal prie to pacio irzaidimo problemos greichiau sprestusi. :wink:
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Nov 28, 2007 7:29 am

Idėja įdomi ir aš prisijungčiau, bet kadangi esu ne vilnietis, tai man gali būti sunku suderinti šį įvykį su savo dienotvarke.
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Wed Nov 28, 2007 7:30 am

Xyu wrote:Visai nebloga mintis, galima butu suorganizuoti. Gal prie to pacio ir zaidimo problemos greichiau sprestusi. :wink:


Idėja iš ties yra šauni. Gal net neribočiau tuo pasakymu, kad tik vilniečiai. Kas galės, tas ateis :P .

O Cantro problemų sprendimas meeto metu, ypač imant TK, tai gali baigtis liūdnai. Jei sugebam čia forume vieni ant kitų važiuoti, tai kas būtų susitikus akis į akį? :D
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Nov 28, 2007 7:40 am

Liepa wrote:O Cantro problemų sprendimas meeto metu, ypač imant TK, tai gali baigtis liūdnai. Jei sugebam čia forume vieni ant kitų važiuoti, tai kas būtų susitikus akis į akį? :D

Neveltui egzistuoja terminas "klaviatūros kaubojai". Kai kurie žmonės kumščiais mosuoja tik pasislėpę už monitoriaus, o viešumoje pasirodyti nedrįsta. Ir apskritai akis į akį bendraudami žmonės rodo vieni kitiems daugiau pagarbos, nei bendraudami anonimiškai internetu. Pastaruoju atveju smarkiai sumažėja atsakomybė už savo žodžius, greičiau reiškiamos nepasvertos emocijos ir neatsižvelgiama į kūno kalbą, kurios paprasčiausiai nesimato. Mano nuomone gyvas bendravimas dažniausiai būna racionalesnis ir labiau apgalvotas, nors ir spontaniškesnis.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Wed Nov 28, 2007 8:26 am

Visiskai pritariu wejdui, bet ne apie tai tema ;)

Na taip atvykti galetu kas tik nori is kur nori, bet kaip mano patirtis organizuojant susitikimus rodo (esu www.antraspasaulinis.net adminas) is kitu miestu atvaziuoja vos vienas kitas, o gaila...

Gal nustatome data ir manau kas nores savas darbotvarkes suderins.

As siulau gruodzio 18 d. bus sestadienis - nedarbo diena, galetume tiktis apie pietus, ar po pietu. Nepradekime manau diskutuoti kokia diena geriausia, nes tobulo varianto visiems tikrai nerasime. Labai norint tikrai imanoma suderinti viska.

Wejda tikrai noreciau sutikti gyvai, o tavo dalyvavimas, jei tapsi moderatoriumi, butu ypatingai naudingas. Beje jei nepaslaptis is kokio miesto esi?

Na jau su manimi 4 pareiske kad ideja gera ir reikia tiktis. Jei susirinktu musu bent 10 manau visai vykes susitikimas butu! Nagi kiti irgi nemiegokite - pasisakykite (pageidautina teigiamai :P).

P.S. kaip mazos valstybes gyventojai turime pliusa del tokiu susitikimu, nes atstumai nera dideli. Jus pabandykite kokioje JAV susiorganizuoti 8)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Nov 28, 2007 8:43 am

Siaip mintis nebloga. Sakyciau net gal ir gera. Del mano dalyvavimo nieko nepazadu. Bet vienas pastebejimas: Gruozio 18 gaunasi antradienis :)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Nov 28, 2007 9:17 am

jexter wrote:Wejda tikrai noreciau sutikti gyvai, o tavo dalyvavimas, jei tapsi moderatoriumi, butu ypatingai naudingas. Beje jei nepaslaptis is kokio miesto esi?

Anokia čia paslaptis, gyvenu Kaune. Jei pavyks suderinti laiką ir (kaip pats pasakei, norą :)), atvažiuosiu.
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Wed Nov 28, 2007 9:32 am

Puiki mintis, pats neretai apie zaideju susitikima pagalvodavau, bet galvojau kad tai taisykliu pazeidimas 8) . Gaila kad as is Klp, tolokai biskuti :( .
Gregas
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Wed Nov 28, 2007 10:58 am

Na jei suorganizuosit savaitgalį (geriausia šeštadienis) tai gal ir aš kaip nors atsibelsiu ;) Na ne iš Klaipėdos, bet truputį toliau nei Kaunas... Druskininkuose dabar bazuojuosi. Labai norėčiau Wejdą pamatyt gyvai, o ir visus kitus įdomu būtų. Manau Shapuko irgi labai reiktų.... Tiek daug kas jį pažysta, įdomu pamatyt visiems būtų manau. O temų taigi tiek daug yra... Kad ir kas prieš pusmetį vyko, kad ir neįgyvendintos idėjos, galų gale mirusių veikėjų lūpomis tai galima kalbėt, jei jie jau kuris laikas žemelėj mėtosi. Manau tikrai naudingas dalykas susitikimas būtų, ypač tiems kas nelabai stalo rpg žaidę yra. Gal daugiau individualizuotų veikėjų atsiras... Todėl organizuokit, o aš kaip nors pasistengsiu atsirast. Labai noriu, bet šeima, vaikai, atstumas. Bet kai nori tai pavyksta gi ;) Tik išanksto įspėkit, bent prieš porą savaičių, kad dar neužimtas savaitgalis būtų. Šiaip nuo kalėdų iki naujako aš Vln sėdėsiu, todėl tuo metu aš bet kada ;)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Nov 28, 2007 11:42 am

Cia dar reiktu issiaiskint kas is kur. Jei vilniuje mazuma butu, tai reiktu kazkur i viduriuka taikyt. Tarkim Kauna :) Beja, as is ten. Nes vistiek, kazkaip keista butu, jei is Viklniaus tarkim tik 3 o is visu kitu miestu isviso kokie 10 (na bent daugiau nei 3).
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Wed Nov 28, 2007 12:49 pm

Na Kaunas man sunkesnis variantas, nes Vilniuje mano tėvai gyvena ir ten turėčiau kur nakvot ;) O galų gale ir sutranzuot ką nors į Vln lengviau... Kaune galėčiau tik jei organizuotumėt apie dienos vidurį, tada ryte atvažiuočiau vakare išvažiuočiau...
O dar pokštas: O davai organizuojam Druskininkuose ;) Nueinam visi į SPA Vilnius, pasėdėsim pirtyse, džiakuzi, baseine paplaukiosim... Visai kitaip pokalbiai vystosi. Čia kompromisas tarp Vilniaus ir Kauno ;) Ir tiems ir tiems panašiai važiuot būtų ir niekas nebūtų nuskriaustas.
O dabar rimtai: Jeigu daugmaž numatysit kas kur ir kaip tai manau galima bus suorganizuot masinį pranešimą visiems, kas lietuvių kalbą Cantr nustatę yra. Praneštume kas kaip ir kur... Žinoma tada daug nepatenkintų atsirastų, bet visi patenkinti niekada nebūna. O teisūs dažniausiai gaunasi tie kas daug ir dažnai kalba.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Wed Nov 28, 2007 1:01 pm

Labai atsiprasau, norejau pasiulyti gruodzio 22d. Hmmm na jei is Vilniaus tikrai mazuma gaunasi tada taikysiuosi prie daugumos. Druskininkai ar Kaunas man realiai jokio skirtumo, cia jau kaip jus nusprestumete. Palaukime bent pora dienu kad matytume is kur yra zmones planuojantys dalyvauti.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Wed Nov 28, 2007 1:13 pm

gera ideja, nors mano kuklia nuomone as beveik garantuotas esu, kad apie TK visitek kalbos isvirs... :) nes bukim bedni bet teisingi, lietuvoj daugiau blogo atzaidinejimo kury galim smerkti negu gero kury galima girti...
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Wed Nov 28, 2007 1:30 pm

Jexter, tau nelabai sekasi ne į darbo dieną pataikyt ;)
Mano kukliom žiniom gruodžio 22 d yra darbo diena, atidirbinėsim už 24 :)
Dėl Druskininkų tai kaip jau rašiau čia tik pokštas... Norisi kad daugiau dalyvių būtų, o ne kad niekas nebūtų nuskriaustas... Dauguma manau susirinks ten kur gyvena, nes transportuotis per 100 km nėra jau toks pigus malonumas... Žinau, žinau, kai nori viskas galima, bet kaip minėjau norėtųsi daugiau dalyvių. 4-5 žmonės gali ir per PM`ą susirašę susitikt kur. Gal tiesiog kuriam dar vieną temą su balsavimu, kuriame išvardinsim keletą variantų ir paprašykim masinės žinutės per Cantr lietuviams kad tą temą aplankytų ir pareikštų nuomonę dėl vietos/laiko. Per daug pasirinkimo laisvės manau nereikia, tiesiog Vilnius/Kaunas/ kuris savaitgalis. Jei šiemet planuojam atsižvelgdami į būtiną laiko atsargą tai manau variantai būtų 8-9d, 15-16, 23 arba kalėdinis laikotarpis... Nors manau kalėdinis laikotarpis nėra labai geras variantas, visi arba išsivažinėję arba užsiėmę kitais reikalais, o 23 tai jau kaip ir kūčių išvakarės... Todėl gal daug nesibalamutijam ir rašom penkis variantus:
Vilnius 8-9, Kaunas 8-9, Vilnius 15-16, Kaunas 15-16, kita - rašau forume.

Jūsų nekenčiamas spameris Amlin ;)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest