atsipeikekit

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Fri Nov 30, 2007 11:16 am

jexter wrote: Pikta kad zaidimo iviukius cia aptarineja ir gana detaliai. Taip as zinau tas Lydekiskes, zinau ir Mao, dabar visi galai susivede ir kaip man apsimesti su veikeju kad nieko nezinau?

O is kur mano xarui zinoti, kad kazkokio xaro savininkas puikiai ji atzaidineja ir jo negalima uzmusti, arba kad negalima pulti gyvenvietes , nes lt bendruomene yra maza.
mano xarai turi savo tikslus ir visiskai nesutinku su Wejdu, kad xarus ir ju motyvacija reikia kurti, atsizvelgiant i out of game aplinkybes. Gimsta xaras ir pradeda gyventi pagal aplinkybes, kurios ji pasitinka. Negadinkite cantr dvasios su tais ooc ir out of game.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Nov 30, 2007 11:24 am

Žmonės, neįsijauskit. Paskaitykit forumo taisykles ar ką. Tai kad pakolkas nėra čia moderatoriaus, dar nereiškia kad nebus. Nesitaškykit asmeniniais įžeidinėjimais į kairę ir dešinę. Atvažiuosit į meet`ą ir susibroliausit ;) Neretai taip būna. O šiaip tai jeigu į temą ATSIPEIKĖKIT. Ir vieni ir kiti. Per daug šitos temos neseku, nes nei TK nei Lydekiškėse nieko neturiu ;) Todėl prašom nepriimti asmeniškai, tiesiog savo asmeninę nuomonę pasakysiu iš savo labai menkų susitikimų tiek su viena tiek su kita puse:
TK - organizuoti banditai, ir to neslepia. Tipo davai parduok savo kovos kirvį už smėlį. Arba atiduok viską ir liksi gyvas... Kas liko, kas neliko, bet taip buvo pradžioj. Po to suprato kad nieko taip nebus, ilgai užtrunka o naudos nelabai, tai ir taško ką reikia ar kaip jiems atrodo geriau. O Lydekiškės - tai plėšikų gauja. Orkestrą mat organizavo, kultūringi tokie. Gal laisvalaikiu belaukdami kol kita auka prisišvartuos paklausyt muzikos ir grojo, o šiaip plėšikai ir tiek. Jeigu tik kas silpnesnis ir turtingesnis, tai ir negyvas. Jaučiu TK užuodė beaugantį konkurentą ir išnešiojo. Kas kaip ir kada - ne mano reikalas, ir išvis prašau mano šitą rašliavą ignoruoti, neverta dėl mano atvertimo į teisingą kelią (ar abu teisingus, TK ir Lydekiškių) šitą forumą teršt. Bus meet`as ir išsiaiškinsit. O šiaip tai ne mano ožkos, ne mano pupos, pjaukitės kiek netingit, bet taip tik savo kultūrą rodot.
P.S. kas nežino tai galima savo senesnes rašliavas redaguoti, rekomenduoju nuo asmeninių įžeidinėjimų pravalyti savo žinutes, kol dar moderatorius neatėjo.
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Fri Nov 30, 2007 11:25 am

Priekabusis wrote:kai mao isplauke is lydekiskiu, jose nebuvo ne tik kad gelezies bet ir dirbtuves dar nestovejo... vienzo buvo kaulines ietis ir panasiai... tokia info jums galejo mao ir pateikt net svyturys nebuvo planuojamas. ir niekas nezinojo is kur gelezies gaut... ir tokia info zinodami vistiek susiruoset pult ? nu apgailetina.

sakai paliekat kelia deryboms ? taip tai vilniava zinojo kas nutiko su barbarais todel derejos atsargiau... iki lydeku realiai jokios zinios apie jus nebuvo atejusi. net zemelapiu niekas neturejo ir nezinojo. lietuvoj gal ir veike taktika atplaukt ir mediny zenkla pastatyt, bet cia ne, nes niekas nieko apie jus nezinojo :) ir net derybu nebuvo...

o i myta tai neik is tiesu, nes paprastai tiems kurie kieti uz klaviaturos buna kad:
1) neparduoda dar alaus
2) negali paziuret zmonems i akis pripizdeline


Kai mes issivezem Mao , jis turejo parodyti turtingus anglus, kai pamatem svyturi pakeliui, mao paslaugu buvo nuspresta atsisakyti ir imti lydekiskes , nes tie kas sugeba pastatyti svyturi turi tureti resursu. Kas cia apgailetina ? Nebent tai, kad neturedamas info cia skundiesi nebutais dalykais.
Vilniava derejosi arsargiau nes zinojo barabaru likima, dabar zinos visi lydekiskiu likima tam zemyne ir irgi deresis atsargiau. O mano xaras nezino ar yra tu visu supranti ?
Apie pripizdelinimus tai prikask liezuvi , nes tai niekuo nepamatuoti kaltinimai, o kas del meeto tolokai jo vieta nuo amerikes
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Nov 30, 2007 2:14 pm

Na taip. su pralaimejimu... gal tiksliau su veikejo praradimu reik moket susitaikyt, bet... kadangi man ir neteko lydekiskese nieko turet, tai nieko ir nekaltinu. as tiesiog apie pati tiksla visus is eiles kapot. Na, taip, pagunda didele. Svyturys. Greiciausia ten daug ko turi. Dar sakai, kad tavo veikejas turi savo norus. Nu bet tuos norus sukuri tu pats, zalias. Taip, kad juos pakoreguot drasiai galima. Vienintelis dalykas, del ko man visa tai uzkliuvo, tai kad gali but sugadintas zaidimas visiems. Jei jau sakai kad plesiat, tai pleskit. Bent viskas aisku bus, bet kai pradedat tipo TK teritorija praplest, na tai jau absurdas. Vat tik del to. Nes besipleciant teritorijai prades mazet veikeju. Mazes veikeju, kas tada nutiks? Pades merdet miestai. Liksit tik jus su savo piratais. Zalias tik nepradek aiskint, kad tavo veikejas nuo taves visai nepriklauso. priesingu atveju tai reikstu asmenybes susidvejinima. Nesakau, kad TK kariai turi tapt kokie nors gerio nesejai. Nesamone. Jie yra savotiski, pasirenka nebloga taktika ir panasiai, bet zaidziant reik si bei ta turet minty del zaideju skaiciaus.

Aj, dar. Mane labiausiai stebina, kaip galima pradet uzmusinet zmogu, vien del to, kad jis panaudoja ooc:. na nesakau, jei pavaro kas antra eilute dada taip. Bet tokiu atveju juk galit pasakyt, kad nustotu, arba pranesit departamentams. As rimtai. Tada butu tikimybe, kad jo acounta istrintu. Ir daugiau tokiu gadintoju nebesutiktumet. ooc kartais tiesiog neisvengiamas, kai kazka nori pasitislinti del pacio atzaidinejimo. Taip, kad jei panaudojo karteli ooc, dar ne pasaulio pabaiga. Mums panasiai su portugalais buvo. Uzpuolem, tai kad prades ooc varyt. Uzteko viena kar tparasyt, kad apsiramintu, nes viska gadina. Jokiu grasinimu su departamentais nebuvo, bet prasymo pakako.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Fri Nov 30, 2007 2:47 pm

aaa zalias, tai viskas su tavim aisku kodel taves motuses lietuvos zaideju skaicius nedomina, gi emigrantelis tu :) nieko keisto, jei ant Lietueles dejai, ir isvaziavai tia keista apeliuoti i tai kad tau rupes lietuviu zaidejai cantre :)

"mao paslaugu buvo atsisakyta" argi nejuokinga ?

zinai turiu as 9 charus, ir po tokiu isdivonu, pristabdziau zaidima savo. keliaujantys ima migti, darbininkai nustojo dirbt, o spalvingi charai pasidare primityvus... turbut aisku kodel ar ne ? na specialiai tau tai paaskinsiu: NES TOKIOS NESAMONES ATIMA NORA ZAIST !

daug shancu kad mesiu cantr, vien del to, kad ta jusu primityvi tamsos karalyste jau per gerkle lenda su savo nesamonem. nieko gudresnio ir nesugalvojot kaip padugnes atzaidinet. plaukiu, zudau ("mao paslaugu buvo atsisakyta"), nemastydamas nieko... jei jau kaip sakai jusu net 12 zaideju yra tai is kur tu skaiciu konkretu zinai ? beto, jei jusu 12 yra ir 5 plauke laive, tai likusia karalyste valdo like 7 ? jei bent vadovybe jusu protinga butu, tia gryze namo po lydeku zudymo, turetumet per skuras gaut uz tai kad "nesugebejot" ytikint prisijungti, o iszudet viska.

kad svyturys rodytu resursu kieky cia absurdas. jam beveik resursu nereikia.... 200g gelezies :) gabaliukas akmens ir stiklo, kuris is smelio ir gramu sodos daromas... :) aisku tokiems "tikslingiems" atzaidinetojams kaip tu tai keista kaip gali vietove pirma shvyturiui gelezy kist o ne plienui ir ginklams, bet va matai situacija rodo, kad galima ir kitaip

beje, amlin susilaikyk nuo per dideliu postringavimu, nes lydeku atveju tavo interpretacijos klaidingos.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Sat Dec 01, 2007 7:03 pm

Priekabusis, įžeidei zalią. Geriau pasijutai? Dabar jis neabejotinai tave įžeis. Ką tada darysi? Vėl jį įžeisi? Šį kartą stipriau žinoma.. O kas toliau?

Regis nei vienas nesate snarglys, bet elgiatės dievaži kaip snargliai, sugriovę vienas kitam smėlio pilį. Čia žaidimas, po galais. Atsipeikėkit.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Sat Dec 01, 2007 8:36 pm

wejdai, gal skaitai fantastika ? jei taip tai raganiu geralta toky turbut zinai. tai va ten tokia jo globojama mergiote labai gerai vienam seniui atsake apie kovojimo budus "blogis" versus "geris". suprasi apie ka as

mane nervina ne tie kuria griauna mano pilis kurias statau, bet tokie kurie ateje i mano smelio dezes kampa ten prisika.

nu tegul izeidineja, as rasiu visada ka atsakyti, sorry jei nelabai malonu skaityti, bet toks gyvenimas. amlinas va pvz daug postringauja. :) ir niekas nuo to nepasikeicia, kaip buvo kruva neisauklejamu moliu, taip ir liko.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Sun Dec 02, 2007 7:37 pm

Priekabusis, man ir, manau, daugeliui tikrai koktu skaityti jūsų abipusius įžeidinėjimus. Susirašinėkite asmeninėm žinutėm ir ten rašykite nors ir necenzūrinę leksiką. Nederkite viešos erdvės. Padarykite tai dėl pagarbos man ir kitiems skaitytojams. Pagarba oponentui yra sveikos diskusijos pagrindas. O tokie pasisvaidymai mėšlu viešumoje garbės jums tikrai nedaro.
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Mon Dec 03, 2007 4:00 pm

wejdai , as nieko neizeidineju, tik atsakau Priekabiajam tuo paciu , kai jis pasitelkia nekorektiskus issireiskimus. Nerasi nei vieno mano posto, kur as pirmas ji izeidineciau
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Mon Dec 03, 2007 4:10 pm

Visai nesvarbu kas pirmas. Jei jau provokuoja tai neuzkibk ant kabliuko. Susilaikymas - dorybe.
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Mon Dec 03, 2007 4:10 pm

Priekabusis wrote:
"mao paslaugu buvo atsisakyta" argi nejuokinga ? Nea visai nejuokinga

zinai turiu as 9 charus, ir po tokiu isdivonu, pristabdziau zaidima savo. keliaujantys ima migti, darbininkai nustojo dirbt, o spalvingi charai pasidare primityvus... turbut aisku kodel ar ne ? Taip , aisku. Todel, kad nesugebi prarades viena xara, normaliai toliau zaisti su kitais. Naujagimio gimimas lydekiskese karo metu , ryskiai parode koks tu zaidejas.

jei jau kaip sakai jusu net 12 zaideju yra tai is kur tu skaiciu konkretu zinai ?as nesakiau konkretaus skaiciaus
jei bent vadovybe jusu protinga butu, tia gryze namo po lydeku zudymo, turetumet per skuras gaut uz tai kad "nesugebejot" ytikint prisijungti, o iszudet viska. Mes neiszudeme visko mielasis o padareme lydekiskes TK kolonija, kas norejo jungtis , tas prisijunge, taip, kad vadovybe nebras musu , kai grysim

kad svyturys rodytu resursu kieky cia absurdas. jam beveik resursu nereikia.... 200g gelezies :) gabaliukas akmens ir stiklo, kuris is smelio ir gramu sodos daromas... :) aisku tokiems "tikslingiems" atzaidinetojams kaip tu tai keista kaip gali vietove pirma shvyturiui gelezy kist o ne plienui ir ginklams, bet va matai situacija rodo, kad galima ir kitaip. Vel kalbi neteisybe. Parsivezame pakankamai resursu ir lydekiskiu antpuolis buvo labai naudingas TK. Svyturys neapgavo

beje, amlin susilaikyk nuo per dideliu postringavimu, nes lydeku atveju tavo interpretacijos klaidingos. No comments
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Mon Dec 03, 2007 4:14 pm

IR NUSTOK BLIOVES !
PRIE KANDŽIOJO MIRTIES TK NEI PIRŠTELIO NEPRIKIŠO
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Mon Dec 03, 2007 4:32 pm

whatever :) duosiu durniui kelia, nors reiktu gal ir is kelio duot
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Mon Dec 03, 2007 4:39 pm

Priekabusis wrote:whatever :) duosiu durniui kelia, nors reiktu gal ir is kelio duot

labai smaikstu , esi loozeris ir isvis nezinai kas yra RPG .
Aciu uz kelia , sekmes Priekabusis, sugersim kada aliaus
cantr geriau uz Amerika
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Mon Dec 03, 2007 7:24 pm

bergzdzia su tavim shneket. vietom man jau gaila laiko. kazkiap dauguma supranta ka noriu pasakyt, tik tu vienas cia uzsispyres savo varai.

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest