CRB ?

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Sat Oct 27, 2007 7:06 pm

Klausykit, nei jus viens kito asmeniskai pazystat nei ka. Ko sitaip pilat gruza viens ant kito? Mano galva, tai vagyste o ne CRB. Mano aprasytam atvejuj, vagis viska susirinkes patrauke keliuku. Tai, savizudybe, nes neturi nei skydo nei ginklo. Nuo bendruomenes gauna struskiu ir mirsta. Savizudybe CANTR'e laikoma CRB. O tai, kad vagiui pavyko nuvaryt laiva, na... nezinau. Vietoj to, kad mes cia gincus keltume, gal geriau tegul departamentas galvas suka? Jie ikurejai jie ir nuspres ar tai CRB ar ne. O is musu tai kiekvienas turim savo nuomones ir kiekvienas galim klyst. Nesinori, kad del to uzterstumet foruma.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Tue Oct 30, 2007 7:05 am

Pirmiausia norėjau atsiprašyti visų tiek rašančių čia tiek skaitančių šią temą už karštus pasakymus. Mums gi dar tiek Cantr pasaulyje tiek čia forume dar bendrauti ir bendrauti, ko pyktis... Yra nemaža tikimybė kad naujagimis vagis šitos temos iš viso neskaito. Tai kad vienas ar kitas daugiau ar mažiau protingai rašo yra kiekvieno asmeninė nuomonė, ir prašom ją pasilaikyti sau. Jei jau rašot tai vartokit svaresnius argumentus negu pamazgų pylimą vienas ant kito.

Kurį laiką neskaičiau forumo ir pražiopsojau jūsų minėtą atvejį apie CRB. O kuo 3 minutės užkliuvo tai aš nesuprantu. Tai viso labo reiškia kad čia žmogaus ne pirmas sukurtas veikėjas ir dar gal kad pas jį neblogas internetas. Jeigu žmogus gimsta ir ilgai miega, tai tikriausiai jo pirmas veikėjas ir jis laukia patvirtinimo kad gali žaisti, o jei gimsta ir iškart pradeda veikti, vadinasi tikriausiai ne pirmas veikėjas. Dėl paties CRB tai aš nesu žaidėjų departamento narys ir negaliu tiksliai pasakyti neištyręs situacijos ar tai buvo taisyklių pažeidimas ar ne, aš visur rašau tik savo asmeninius pasvarstymus, kurie gali atrodyti ir logiški ir nelabai, bet tikrai negali būti priimti kaip oficialus atsakymas vienu ar kitu klausimu. Aš viso labo tik verčiu Cantr į lietuvių kalbą ir turiu šiokios tokios patirties žaidime.
Atsiprašau kad vėl eilinį kartą prirašiau daug ir nelabai ką naudingo...
P.S. panašu kad kuo toliau tuo labiau mums reikia lietuvio moderatoriaus... Gal yra savanorių?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Oct 30, 2007 7:42 am

Reikia bent keliu tokiu. Reik tokiu atveju sukurt taisykliu skilti, pagal kuria remtusi moderatoriai. Nes be ju tai gausis, kad moderatoriai rules ir nepabandysi ka netaip parasyt. Kad ir kaip bebubu, bet moderatorium gali tapt tik tas, kuris jau departamentuose kazka veikia. Kadangi as niekur nefiguruoju tai ir kandidaturos nebus :)
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Tue Oct 30, 2007 1:07 pm

Išties, moderatoriaus reikėtų. Forumas pasidarė judresnis, daugiau temų atsiranda- reikia ir kažko, kas kieme tvarką palaikytų :)

Shapuk, ar tikrai nepriklausantis jokiems departamentams negali moderuoti forumo? :( Būtų gaila, nes aš kaip tik ketinau pasiūlyti tave arba wejdą- judu čia aktyvūs, turite patirties ir neatrodo, kad ketintumėte mesti žaidę. Tai, mano nuomone, svarbūs kriterijai.
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Oct 30, 2007 1:19 pm

Na jei reiks, padesiu. Narius paminejau tik tam, kad paskiau kiekvienas nenoretu moderatorium patapt. Tik tiek. Gal reiktu vistik kazkokio pagrindinio, kuris departamentuose kazka veikia ir ji ten pazysta? Juk jei as parasysiu kazkam apie moderavima, tai nieks i mane rimtai nepaziures. Tai va.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Tue Oct 30, 2007 3:20 pm

su manim po pirmo patikslinimo daugiau susisiekta nebuvo, tai reikai speti, kad matyt tai nebuvo laikoma crb, nors kiekviena save gerbianti ystaiga, jei priima neigiama sprendima, teikiasi informuoti interesanta apie tai
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Mon Nov 05, 2007 10:40 pm

greiciau CRB yra kai nepraejus keturioms dienoms nuo to laiko , kai pavoge laiva, pradedi saukti forumuose apie tai :)
O kiek laiko pagal tave turi isgyventi naujagimis, kad galetu vogti ir tai nebutu CRB ?
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Fri Jan 11, 2008 11:16 pm

Gime naujagymis, laikiau neuzrakinta laiva ilipo, atsisvartavo, pabudau musti pradejau, atgal prisisvartavau, kiti ji padauze, tada jis vel atsisvartova, mane puole, susirinkto resursus nuo zemes ir kruvas visokiausiu apsurdisku projektu prikure, rasteliu kruvas prikopijavo ir t.t.

Resursu didele dalis dingo i nesamoningus projektus, daliai net irankiu nera ir kazi ar juos kada pabsiu.

Ar cia CRB? Ka daryti? Parasiau i zaideju departamenta, bet idomu ar jie imsis veiksmu?

Mano manymu cia CRB, nes tycia juk gadino zaidima, aiskiai norejo mirti (gal matai per silpnas gime, musti betko negales), arba tiesiog pamate kad nenuvairavo laivo ir susitaike su mirtimi?
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Sat Jan 12, 2008 2:06 pm

Na, kad "uzkisa" irengimus tokiais kiekiais ir tokias gaminiais, kuriu neuzbaigsi turbut labaaaaai ilgai, tai cia tikrai CRB. Tikras faktas. Tokiu atveju reiktu rasyt forume i Capital rule breache, tam yra atskira poteme. Jie tada panaikina tokius projektus, taciau, nebaigtu daiktu i kuriuos sudeta, kad ir po kelis gramus kazkokiu resursu jie panaikint negali. Pranest tai mano galva tikrai reik. Gal taip apmazintu tokiu kenkeju skaiciu.

Aisku gali but ir kitas variantas. Gal cia vienas is nauju zaideju ir nesigaudo aplinkoj dar. Tai bent tegul paraso cia atsiprasyma ar panasiai,nes priesingu atveju tai rimtas ir samoningas kenkimas kitiems zaidejams.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sat Jan 12, 2008 5:25 pm

Nemanau tai kad naujas zaidejas. Viska puikiai dare, tycia patinko tokius projektus kuriems reikia irankiu keliu sudetingesniu, be to tycia nesukiso visu resursu i projekta, pridare kruvas tu paciu su siek tiek resursu...

Parasiau jau i departamenta, tai dar sakai ir i foruma? Ok parasysiu. Nes pakankamai ilgai buvo kaupti kai kurie resursai prekybai o se vat ir viskas sugadinta :/
Oberleutnant Jexter

Kommandant Panzer Lehr Division

Panzergruppe Dietrich

Deutsche Wermacht
Simas
Posts: 6
Joined: Wed Jan 09, 2008 10:21 am

Postby Simas » Tue Jan 15, 2008 9:59 am

IMHO tai tokiam šlykštūnui baną turėtų įkalti. Jei viskas yra taip, kaip sakai, tai čia piktybiškas kenkimas neturintis nieko bendro su rpg.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Jan 15, 2008 11:35 am

pagalvojus tai cia tikrai jau zaides zmogus. Ta prasme ne naujokas. Nes galima pastebet naujoka. Dazniausiai nelabai dar susigaudo valdyme, ka galima sakyt, o ka reiktu kaip "ooc:" naudot. Kaip suprantu, tas viska dare be priekaistu.Tikekimes, kad tokius isgaudys.

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest