Mirusieji

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Mirusieji

Postby Priekabusis » Tue Oct 09, 2007 1:18 pm

sugalvojau tema,tam, kad pranestumet visi cia mirusiuosiu, kuriu vardus zinojot, ir matet lavona ar antkapy ar laidojot... (aisku 4 dienu taisykle galioja) tokiu budu, tie kurie nores rashyti panegirikas ar prakeiksmus, pervers shita tema ir zinos ju norimas veikejas mires ar ne... na tikiuosi minty supratot...

p.s.
rashyti reiktu ir jums nezinomus veikejus, nes galbut kazkam jie yra labia zinomi... svarbu zinoti tik varda, arba kelta to paties veikejo vardu, jei tikrai zinot kad jis pasisakinejo keliais ( pvz as turiu keleta tokiu charu su bent 2-3 vardais)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Oct 09, 2007 2:07 pm

Kronas (barbaras) jau senokai nusibaiges :)
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Tue Oct 09, 2007 2:25 pm

Dovile, Kazys, Sarita, Regimantas Patvorys, Bo, Guoba visi skirtingi charai
skype: dozess
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Tue Oct 09, 2007 3:42 pm

Palauk! O koks idomumas zinoti kas mire? Gal keli mano veikejai su jais bendravo ir galvoja kad dar jie gyvi? Kaip man zaisti ir save grieztai tikineti kad mano veikejas to nezino... Kazkokia dirbtine, atleiskite, masturbacija tada gaunasi. Apskritai reiktu kaip galima maziau pavadiimu, vardu ir naujienu mineti forume. Man zaidime tai suzinoti/nesuzinoi daug idomiau.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Tue Oct 09, 2007 3:59 pm

jexter wrote:Palauk! O koks idomumas zinoti kas mire? Gal keli mano veikejai su jais bendravo ir galvoja kad dar jie gyvi? Kaip man zaisti ir save grieztai tikineti kad mano veikejas to nezino... Kazkokia dirbtine, atleiskite, masturbacija tada gaunasi. Apskritai reiktu kaip galima maziau pavadiimu, vardu ir naujienu mineti forume. Man zaidime tai suzinoti/nesuzinoi daug idomiau.


Manau kad visų mirusių vardijimas kaip ir nelabai geras daiktas... Nes kai kurie vardai yra populiarūs, o net ir nepopuliarūs pasirodo gali būti nevieninteliai... Pradėsit po to gyvus bendravardžius laidot. Netęskim šitos temos geriau. Jei matei kad miręs ir manai kad verta - rašai į šlovės menę: http://www.cantr.net/forum/viewtopic.php?t=13823 . Jei manai kad neverta - niekur nerašai. Nes pvz Guobą aš katik mačiau sveiką ir net labai gyvą. Nors gal mes apie skirtingus Guobas kalbam ;)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Oct 10, 2007 5:02 am

Na nebent jeigu daugiau detaliu apie ji parasyt. va panasiai kaip as kad parasiau Kronas (barbaras) toks tikrai tik vienas buvo. Tad sioki toki menka apibudinima jeigu parasius gal ir nieko butu a? Ar gal sios temos nebetesiam?
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Wed Oct 10, 2007 5:51 am

nebetesiam, kaip matom is tikro nera prasmes. jei placiau rasyti, tuomet dar kelis zodzius pridejus jau galima deti ir i garbes lenta ;)
skype: dozess
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Wed Oct 10, 2007 8:18 am

amlin, absurdas cia yra

tai o jei kazkas i garbes lent parasho apie viena guoba, o tu kit amates gyva, tia ir ten maistausi kad "e o mano pazystamas tai gyvas"

cia apskritai jei nakinti, tai ir garbes lenta ir sita tema... kitaip viena be kitos egzistuot negali
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Wed Oct 10, 2007 10:07 am

Del abieju naikinimo pritariu.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Wed Oct 10, 2007 10:07 am

Šlovės menė kuo puikiausiai egzistuotų ir be šitos temos. Pamačiau kad mirė ir parašiau. Nepamačiau - nerašau. O plačiau parašius apie kad ir tą patį Guobą šlovės menėj manau nesunkiai būtų išvengta painiavos su bendravardžiu. Uždarom šitą temą ir viskas.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Wed Oct 10, 2007 1:08 pm

jei ka kolkas butent del to kad negarantuoti ar neuztikrinti kad mire veikejai apie kuriuos zmones glaetu parashyti, zmones ir neraso
todel naikintina yra ir sloves mene, arba paiekamos abi temos... jums spresti
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Wed Oct 10, 2007 1:37 pm

Sloves mene yra puiki tema, kurioje galima pagirti puikiai atzaistus veikejus ir tai neitakoja zaidimo eigos. O si tema pateikia per daug informacijos, kuri gali pakoreguoti veikeju planus. Nes nori nenori apie gauta informacija pamastai.
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Wed Oct 24, 2007 9:23 am

na jei apie mirusius tai aptikau su vienu xaru vienuoliktos lavona. Ji buvo pavogus is musu laiva labai senai ir toli toli nuo tos vietos bekeliaujant aptikom ja nuzudyta. Gal susidurete kas nors ?
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Wed Oct 24, 2007 10:29 am

zalias wrote:na jei apie mirusius tai aptikau su vienu xaru vienuoliktos lavona. Ji buvo pavogus is musu laiva labai senai ir toli toli nuo tos vietos bekeliaujant aptikom ja nuzudyta. Gal susidurete kas nors ?


cia kazkur netoli Vienuoliktos karalystes ar Mesijo buveines?
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Oct 25, 2007 11:54 am

Ei, baikit rašinėti apie mirusius. Ypač kai žmogus veikėjų vardus panašius naudoja... Vienuoliktas, Dvyliktas, Tryliktas, etc... Na gal apsivogė viena veikėja (kas toli gražu neįrodyta, bet neverta apie tai diskutuoti čia) jei manot kad verta aprašyt - rašykit į šlovės menę kaip meistriškai ji tai padarė ar gražiai suvaidino tai. Jeigu ne - kam išvis apie ją rašyt? Negi kiekvieną rastą lavoną dabar čia rašinėsit?

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest