Veikeju kiekis

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Kiek turite Cantr veikeju?

1 - 5
2
13%
5 - 10
4
25%
10 - 15
10
63%
 
Total votes: 16
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Oct 11, 2007 6:51 am

Vat teko matyt TK panas. Deja nusivyliau. Labai jau keksiskos. Lyg ir valdoves, o elgesi neipatingai. Nesakau, kad visos. Kelios tai tikrai. Aisku, tas mano veikejas nelabai jas vardais isidemejo, bet tikrai tuo metu nusivyliau ju atzaidinejimu. Aisku, gal dabar vskas pasikeite. Nezinau net. Tikiuosi kad pasikeite. Toks vaizdas, kad jas ne merginos atzaidineja.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Oct 11, 2007 7:56 am

Aš savo veikėjų lytimi nediskriminuoju... Kasantras vyras arba kasantra moteris, kaip labiau patinka ;) O dėl atžaidinėjimo tai gyveni ir mokiniesi... Jei veikėjas tyliai morkas rausia ar medieną kerta tai nematau esminio skirtumo moteris ar vyras. Bet galiu pasakyt kad mano veikėjos moterys lengviau antrą pusę susiranda nei vyrai, ir už jas žaisti man įdomiau. Kažkaip geriausiai pavykę mano personažai yra moterys. Na nemoku aš už vyriškius vaidint ir viskas ;)
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Thu Oct 11, 2007 11:15 am

Antros puses :D .

Taigi ar pas jus veikejai vien tik darbu gyvi ar ir meilei vietos atsiranda? :oops:
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Thu Oct 11, 2007 12:49 pm

Visi mano veikėjai vienaip ar kitaip galvoja apie draugystę, meilę ir intymius santykius. Jie kuria ir puoselėja emocinius ryšius su kitais veikėjais. Vienas turi bent du gerus bičiulius, kitas turi mylimąją. Trečiam niekaip nesiseka surasti širdies draugės, bet jis turi namus ir jį supa artimi žmonės, pasitikėjimas ir šiluma. Ketvirtasis, deja, blaškosi po pasaulį ir turi daug skausmingų potyrių, todėl apie jokius šiltus ir intymius santykius negalvoja, nes jį kamuoja vidinis skausmas ir pasaulio skriaudos.
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Fri Oct 12, 2007 11:15 am

wejdas wrote:Visi mano veikėjai vienaip ar kitaip galvoja apie draugystę, meilę ir intymius santykius.


Oho, net intymus santykiai ??? :shock: :oops:
Hm, bet tai tikriausiai turetu buti visai idomu aprasineti :oops: .
Buciniai, glamones :oops: :oops: :oops:

Bet tai aprasinejant tikriausiai ir isijausti reikia, juk negali sausai to aprasyti.
Net nezinau ar sugebeciau :oops:
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Oct 12, 2007 12:42 pm

Aga, visai nieko aprasinet. :twisted: Na tiesa pasakius, pirma kart aprasinet gal ir nieko, bet paskiau... na vistiek ne to. Bet atsiranda ir keblumu. Kazkaip vistiek ta mintis jog mergina gali atzaidinet vaikinas, neduoda susikaupt. Arba, kad zaidejas gali but vaikas, nors tokiu gal ir nelabai yra, bet vistiek, kad paskiau neprasidetu "vaiku tvirkinimas ir pan"
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Sat Oct 13, 2007 9:49 am

:) man teke yra sutikti ir "zydru" veikeju :D
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Sat Oct 13, 2007 9:27 pm

Labai įdomi tema :D

Pati turiu visus 15 veikėjų: 6 vyrus ir 9 moteris, tik vienas iš maniškių yra užsienietis, kiti gyvena su lietuviais. Gal jų kiek ir per daug... Stengiuosi, kad visi turėtų savitą charakterį, siekius, o ne tik bukai dirbtų. Taip pat nemažai fantazijos įdedu galvodama vardus :D

Dėl lyčių. Na, man nera skirtumo, ar žaisti už vyrą, ar už moterį- nesunku įsijausti į bet kurį. Tiesa, agresyvių veikėju neturiu,gal tik čia ir pasireiškia moteriška prigimtis :P

Kalbant apie tarpasmeninius santykius, maždaug trečdalis maniškių turi simpatijas, viena veikėja (deja, jau mirusi) turėjo gyvenimo meilę, prie kurios kapo vis padėdavo gėlių ir visą gyvenimą pranešojo jo dovanotą žiedelį. :roll: Dar viena veikėja nuoširdžiai gedi mirusio draugo, su kuriuo iki šiol nebuvo išsiskyrusi. Turiu vyruką, kuris apskritai yra apsukrus šioje srityje ir parsivedė sau mergaitę net iš kito miesto. O dar kitas kabina iš karto net dvi 8) Apskritai, labai smagu tokius epizodus atžaidinėti, nes jie reikalauja fantazijos ir įsijautimo ne mažiau, nei karinių planų kūrimas. O jei dar žmogus, su kuriuo tą situaciją kuri, irgi nepagaili jėgų, tada išvis šaunu- net atsitraukti sunku būna :wink:
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sat Oct 13, 2007 9:31 pm

oba cia geras! Dar neteko tokiu sutikti :) Ir kaip pats atzaidinejimas? Koks poziuris i juos? Lietuviai ar uzsienieciai?

Beje zaidime draudziama pvz buti naciais? :)
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Sat Oct 13, 2007 9:38 pm

Priekabusis wrote::) man teke yra sutikti ir "zydru" veikeju :D


Man irgi teko. :D vieną. Šauniai atžaistas personažas, toks išsiskiriantis. Požiūris su juo gyvenančių gana tolerantiškas, ypač gerai sugyvena su mergaitemis jis :) Bet pamenu ir situacijų, kai tą berniokėlį negražiai pavadindavo ir dar pridurdavo, kad tai vienintelis kaimas, kuriame leidžiama p*****ms veistis... :?
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sun Oct 14, 2007 9:22 am

O cia tarp lietuviu ar uzsienieciu?
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Sun Oct 14, 2007 1:35 pm

Tą, apie kurį kalbejau aš, buvau sutikusi tarp lietuvaičių.
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Tue Oct 16, 2007 6:25 pm

Turiu viena panele ir devynis vyrukus,su meile jiems nelabai sekasi,nes daugumoje jie agresyvus,o taikus ir jautrus gyvena vienisi arba klajoja
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Tue Oct 16, 2007 8:11 pm

Kaip jums vestuves vilniavoj ?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Oct 17, 2007 4:56 am

Nu nieko, nieko. Gaila neturejo stipresniu gerimu. Tai isvis balius butu :)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest