Veikeju kiekis

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Kiek turite Cantr veikeju?

1 - 5
2
13%
5 - 10
4
25%
10 - 15
10
63%
 
Total votes: 16
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Veikeju kiekis

Postby jexter » Mon Oct 08, 2007 3:06 pm

Amlin paskatintas pradesiu tema su balsavimu :)

Pasipasakokite kodel butent turite tiek kiek turite? :)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Mon Oct 08, 2007 4:20 pm

Pradėjęs žaisti, dar nežinojau, ar Cantr man patiks, ar ilgai jį žaisiu. Pabandymui sukūriau vieną personažą angliškame žemyne (tais laikais Lietuvos dar nebuvo).
Kaip istorija parodė, žaidimas man patiko. Ilgainiui išgirdau apie Lietuvišką žemyną ir po kurio laiko nusprendžiau sukurti antrą veikėją lietuvį. Šiame žaidime (kaip ir stalo RPG) man svarbiausias vaidinimo elementas, todėl neskubėjau kurti naujų veikėjų, kad tinkamai sukurčiau ir išvaidinčiau esamas asmenybes. Ir tik gerai apgalvojęs žaidimo stilių ir savo galimybes vėliau sukūriau dar du lietuviškus veikėjus.
Taigi, viso turiu keturis. Visi turi savo istorijomis ir savitais charakteriais. Vienose bendruomenėse labiau žinomi už savo dvasines vertybes, kitose už savo elgseną, trečiasis blaškomas po pasaulį, bet aplankytose vietovėse, tikiuosi, palieka įspūdį veikėjams ir gražių prisiminimų žaidėjams. Daugiau veikėjų kurti neketinu, nes tai kainuotų papildomą mano darbo laiką ir laisvalaikį, kuris ir taip užpildytas su kaupu. Nebent, žinoma, kuriam nors veikėjui tektų atsisveikinti su gyvenimu, tada greičiausiai jis "reinkarnuotųsi" į naujagimį su nauja spalvinga ir gerai apgalvota asmenybe.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Oct 09, 2007 6:38 am

Na, ka, iskart susikuriau du veikejus. Lietuvius. Neisivaizdavau, kas tai per zaidimas, tad vardai gavosi labai panasus :) Pridariau daug klaidu, nes nezinojau kaip viskas veikia. Siuometinej bendruomenej, butau skuron gaves kaip reikalas. kadangi veiksmo ant lietuvos zemiu buvo mazai, tai nusprendziau dar keleta sukurt. Paskiau dar kelis ir dar. Zodziu prisipilde visi 15. Dabar gailiuosi, kad tiek daug prisikuriau. Pernelyg daug laiko jiems reik skirt ir daznai minuciu pritrukstu, del ko kencia ju personazai. kadangi vienas jau gan seniai atidave galus, tai laukiu, kada ir kiti nusens ar sisip kur gala gaus. Pasiliksiu kokius 5. amn to tikrai pakaks.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Tue Oct 09, 2007 3:26 pm

Na dėl balsavimo tai aš turėjau omeny po tris grupuot... Nes nemažas skirtumas ar turi 5 ar 9 ;)
Prieš keletą dienų turėjau 7, bet vienas mirė, pamačiau kad labai liūdnai tuščias veikėjų sąrašas iš šešių veikėjų tai dar pora gimė. Tikiuosi kad bent vienas iš jų išgyvens ir vėl turėsiu savo septynis veikėjus. Žinoma tarp jų lietuvių dauguma, bet aš tą daugumą stengiuosi mažinti... Nes labai jau neįdomu atvykti į miestą ir sužinoti naujienas seniai žinomas iš kito veikėjo... Mano veikėjų skaičiaus ribojimas yra labiau ne dėl vaidinimo ar tikslų stokos, bet dėl įdomumo. Nes aš žaidžiu todėl, kad man tai įdomu. Ir įdomiau gyvent nežinioje, būt žingeidžiam ir kalbiam. Tada ir bendravimo daugiau, o ne tik "karūnuotas tas ir tas" ir viskas. Niekam neįdomu nei kaip tai vyko, nei kas dalyvavo, nei kas nors detaliau. Nes tikriausiai nemaža dalis kito veikėjo akimis viską matė ir tiek... Toks masinis žmonių abejingumas naujienoms mano manymu yra sąlygotas nemažo veikėjų kiekio... O taip norėtųsi kad būtų vietos laiškanešiams ;) Sukurti pašto sistemą ar telegramas... Bet tai neapsimoka, nes pakolkas nėra jokios paklausos.
Atsiprašau kad ne į temą prikliedėjau...
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Wed Oct 10, 2007 7:15 am

Na man keista,kad zmones masto jog kiekvienas personazas turi buti spalvingas,juk ir IRL,ne visi yra issiskiriancios asmenybes,turi buti kazkas ir pilka mase,paprasti darbininkai/ukininkai.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Oct 10, 2007 7:51 am

To arijas: O tu nemanai, kad tą "pilką masę" irgi sudaro žmonės? Kiekvienas jų turi kažkokių svajonių, savo ypatybių, savo charakterį, savo ambicijas. Vienas geros širdies ir visada padės kitiems, kitas piktas ir užsisklendęs, spjaudo ant žemės ir daug keikiasi. Vienas kantrus ir rūpestingas, kitas pasirengęs smogti į veidą už netikųsi žvilgsnį. Gal jie neturi drąsos tapti karvedžiais, gal jie nesugeba ar bijo mylėti, gal jie neturi gabumų, bet nei vienas iš jų nėra buka malka. Prieik gatvėje prie bet kurio "pilkos masės" žmogaus - paaiškės, kad jis tikriausiai turi kokį nors pomėgį, svajonių ir nusivylimų. Taip jis dirba fabrike su dar tūkstančiu darbininkų, bet jis svajoja išvažiuoti atostogų į Tenerifę, jis trokšta turėti gražią žmoną ir vaikų, nes paskutinį kartą su mergaite draugavo tik paauglystėje, jis domisi sportiniais automobiliais ir tikrai neatsisakytų pavairuoti Ferrari, jei tik turėtų tam pinigų. Deja, gyvenimas nesusiklostė, tenka lenkti nugarą už minimalų atlyginimą. Bet svajonės dėl to juk nedingsta, ar ne? Žmonės netampa bevardžiais, beveidžiais ir beformiais "pilkos masės" elementais, kurie gimę burbteli savo vardą, o visą gyvenimą tylomis plikomis renka akmenis.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Wed Oct 10, 2007 8:48 am

bulshit

bandziau tureti veikeja kuris keikiasi ir yra uzsisklendes... zinai ka ? uzmuse is pasalu labai taiki bendruomene, uz akiu nuteisus... ir toliau lyg niekur nieko yra geruciai... nu nenoriu daba ras ju kaltinti. po mustynu, sako, kumsciais nemojuojama. bet vistiek

tai kad daugumai stinga fantazijos ir riboja tai kad, tavo veikejas dirba tai kas naudinga bendruomenei, ir realiai mainais uz tai gauna apart tu keliu daiktu, galimybe stebeti progresa. nes pvz is 15zmoniu kaime, 80% pramiega nuotykius ar ydomias vietas. pats esu taip "pramiegojes"

kitas dalykas paprastai tai man atrodo kad cantre bent jau lietuvoj yra tiap. is tave 10 veikeju jei 8 dirba kitu bendruomeniu labui, ar bent jau netrukdo, tai du tavo veikaji gali buti spalvingi ir megautis aukstesniu statusu ar postu :) nu cia imho, gal tiap ir nera
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Oct 10, 2007 9:11 am

Priekabusis wrote:bandziau tureti veikeja kuris keikiasi ir yra uzsisklendes... zinai ka ? uzmuse is pasalu labai taiki bendruomene, uz akiu nuteisus... ir toliau lyg niekur nieko yra geruciai...

Nežinau situacijos, bet iš tavo pasakojimo, tai tikrai ne tavo išvaidinimo, o kitų žaidėjų problema. Ir šis atvejis mano teorijos nepaneigia, o gal net ją ir paremia. Realiam gyvenime aš irgi nenorėčiau gyventi šalia besikeikiančių paniurėlių :)
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Wed Oct 10, 2007 10:12 am

Na mirė paniuręs keikūnas, bet už jį gi buvo įdomu žaisti, ar ne? Ir bendruomenę pagyvino žymiai labiau nei kiti trys tyliai dirbantys... Ką pasirinktum - vietovę su 10 žmonių kurie tik medžioja ir tyliai dirba ar vietovę su trim keturiais žmonėmis kurie kasdien bendrauja ir ne tik kalba, bet ir vaidina?
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Wed Oct 10, 2007 9:25 pm

Pats turiu 15, visi lietuviai. Zaidziau ir su keliais angliskais, bet kazkaip jau taip susikloste, kad anie (4) galvas pagulde... gal kada dar vel pameginsiu - dabar taip patriotiskai :)

Beje o kiek is jusu veikeju (klausimas vyrams) yra moteru? (Klausimas moterims) kiek jusu veikeju yra vyrai?

Klausiu todel, kad pastebejau gana nemazai moteru kurios tokios... na nemoteriskos :)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Oct 10, 2007 10:18 pm

Aš turiu vieną moterį. Manau, kad ji gana moteriška. Bent jau aš labai stengiuosi. :)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Oct 11, 2007 4:51 am

Nei vienos neturiu :)
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Thu Oct 11, 2007 5:48 am

Turiu keleta vyruku :lol:
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Thu Oct 11, 2007 6:11 am

Negaleciau tinkamai atzaisti moters. Nebandziau, bet manau kad neiseitu *prisisglausti mylijamam prie krutines* 8) .
Gregas
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Thu Oct 11, 2007 6:25 am

Gregas wrote:Negaleciau tinkamai atzaisti moters. Nebandziau, bet manau kad neiseitu *prisisglausti mylijamam prie krutines* 8) .


O tu pabandyk. Isijauti i merginos vaidmeni, pagalvoji kaip jos gali elgtis.
Man visai patinka tureti vaikinukus. Kiekviena karta atzaisdama juos pagalvoji, kaip tai padaryti ne mergaitiskai. Kaip jis turetu pasielgti. Kaip turetu kabinti merginas. Tai net idomiau, nes tu zinai kas merginoms patinka. Nors jei mergina atzaidineja vaikinukas, tai gali ir nieko nesigauti :lol: . O gal...

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest