Pamastymui

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Pamastymui

Postby arijas » Thu Sep 27, 2007 6:31 am

Pastebiu man gan keista tendencija,primesti savo zaidimo stiliu kitam.
Pvz: Gyvenu vienas sau nedideleje fazendoje,statausi dumblines trobeles ir t.t,bandau perprast pati gamybos mechanizma,ateina dideli stiprus dedes(gerai pazystami su kitu personazu,ir kaip angeliukai savo gyvenvieteje atrodantys)ir apvagia mane,as parasiau pikta rastely,kad praeiviai zinotu,kokie zmones mane lanko.Gryzta dedes po kiek laiko,supyksta,kai cia as dar burnoju,kaltina,kad as pasyvus,nebendrauju su jais(nesvarbu,kad irl yra darbai ir t.t,ne visada galiu kibot online),tai ir pradeda mane lupti,pradziai paskutinius resursus,per ilgus metus kauptus,surinkdami,kad nepabegciau dar ir i laiva isitempia ir uzrakina,pradzioje atzaidinejau,bet pamates,kad gresia dar vieno man idomaus ir brangaus personazo praradimas i privata OOC: rasiau,kad paliktu ramybeje ta personaza,negadintu zaidimo,tai dedes,beja ir teta viena buvo pakele triuksma,kai as drystu OOC rasyti!Jiems mat zaidima gadinu,ir uzmuso mano zmogeli miela.
Kyla klausimas,kas kam zaidima gadina:
Jiems,kurie norejo pasismaginti iki galo pjaudami ramu personaza
Ar man,kuris gal turi savo zaidimo vizija ir nemanantis,kad jo personazai yra pasilinksminimas kitiems zmones ir turintis savo sio zaidimo vizija,jos nebruku kitiems,bet ir nenoriu,kad man bruktu.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Sep 27, 2007 7:29 am

Man sis stilius pazystamas. Patys plysauja, kad su ooc zaidima gadinam, bet i save nekreipia demesio. atakas ruosdami snekasi apie laika realiu laiku o ne cantr, nu patarle apie puodus cia pats tas. Man irgi ne viskas patinka. Ypac kai uzmusinejami personaziai siaip sau. Tipo per kelias valandas jiems nieko nepasakei. Ka apie toki zaidima galima sakyt. Prasideda nesamones.

Beja, uzmusimas vien tik del ooc: panaudojimo yra CRB. Taip, kad tie patys pikciurnos tegul susimasto. Nera ir jie labai geri zaidejai.
nacistas
Posts: 65
Joined: Fri Oct 27, 2006 11:38 pm

Postby nacistas » Thu Sep 27, 2007 8:38 am

uzuojauta Arijau, deja ir man teko susidurt su tokiu elgesiu, kai uzmusinejama vien del pramogos, arba tokios rimtos priezasties, kaip neprisistatei, arba puse dienos neprakalbejai.

nu bukit zmones. cia ne toks zaidimas kur reikia kuo daugiau uzmust
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Thu Sep 27, 2007 11:44 am

Bet tai nera draudziama daryti, jeigu tavo veikėjas iprastai taip elgiasi. Kad ir išejus is savo miestelio zudyti visus miegalius, siaip del sportinio intereso. Zinoma tai labai neidomu zudomajam, bet toks jau tas cantr gyvenimas. Ir jeigu nera kitu pazeidimu tai tada viskas pagal taisykles.
Juk neperseniausiai buvo sutarta, kad TK vykdomos skerdynes yra "legalios" kol jie nenaudoja OOC priemoniu.
O ir portugalu karas, nieko blogo kol nera OOC. Manau portugalijos gyventojams lietuviu veiksmai nesukele pasitenkinimo :)
Cia grynai is "juridines" puses, bet asmeniskai as irgi nepritariu tokiam elgesiui.
skype: dozess
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Sep 27, 2007 12:29 pm

Tai kuriu galu rekt reik kad gadina zaidima su ooc? Arijas sake, kad juos pazysta su savo kitu veikeju ir jie taikus, taciau iseje jau py***na visus is eiles. Pirma tegul apsiziuri ar tikrai tas veikejas miega. ir ka pasieks tokaisi veiksmais? Sumazes zaidzianciu ir tiek. O portugalai pyko tik todel, kad juos puole visai be priezasciu, neatzaidinedami ir panasiai. Cia apie pirmus ispuolius.

Ir is vis. Mes nepripazinom kad TK veiksmai yra legalus. Tiesiog ju neina susekt. Naudojimasis skaipu draudziamas dalykas, taciau to patikrint neimanoma. Taip kad apie TK karinius ispuolius geriau patylekit. To neimanoma atlikt be skaipo ar kazko panasaus. Bet ne apie tai. Labiausiai nervina, kai jie uzpyksta del ooc ir tai tampa veikejo mirties pretekstu. O kai patys naudoja ooc laiko tarkim patikslinimui tai nieko ne?
matrikas
Posts: 11
Joined: Wed Jul 25, 2007 3:45 pm

Postby matrikas » Thu Sep 27, 2007 2:24 pm

Žaidime kiekvienas reinkasi savo likimą tai kodėl gi negali žmonės tapti žudikais :) Juk visokių reikia,o šiaip tai užmušti kanors lengviausias būdas kanors gauti tikrai daug kas turūt esate užmušes kanors.O dėl pasyvių žmonių užmušimo tai gal pvz būna atvėjų kai trugdo tas žmogus bendruomenei.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Thu Sep 27, 2007 3:33 pm

Atleiskite, bet kuo pasyvus žmogus trukdo bendruomenei, kad jį reikėtų užmušti. Paaiškinkte man kvailam tokio veiksmo motyvaciją. Kaip ir Dozess minėtą veikėjų, kurie užmušinėja visus iš eilės miegalius, motyvaciją.

Aš nekalbu apie žmogžudystę dėl savyginos, karo metu ar už padarytą nusikaltimą. Suprantu tarkim banditizmo atvejus, kai veikėjai žudo kitus su tikslu apiplėšti. Bet kas čia per motyvacija užmušti tam, kad užmušti? Realiame pasaulyje visi žmogžudžiai turi motyvaciją: pasipelnyti, atkeršyti, nuslėpti informaciją, kurią žinojo nužudytasis. Maniakų žmogžudžių, kurie žudo nesirinkdami, realiame pasaulyje vienetai, na gerai, dešimtys, ir tie patys turi kokią nors motyvaciją, kad ir kiek iškreiptą ir keistą: vaikystėje patirtos traumos arba smurtas, kerštas, psichinės ligos, manijos.

Noriu, pasakyti, jei jau žudot, tai bent sugalvokit kodėl žudot ir išvaidinkit. Čia ne Quake'as, po galais.
terabitas
Posts: 1
Joined: Thu Sep 27, 2007 3:44 pm

Postby terabitas » Thu Sep 27, 2007 4:02 pm

Arijau...kuomet atplauke trys veikejai ir islipo i kranta, tau niekas nieko nedare...rado laiva uzsienietisku pavadinimu ji islauze ir nuvare..niekas net nepagalvojo, kad tautietis gali turet laiva nesuprantama kalba uzvadinta...nuplaukiant isgirdo kaip pavadinai vagim...na tiek to...parvare laiva kur reikia, ir gryzta atgal, kad ISSIAISkINT kas ir kaip..pabreziu-issiaiskint, o ne dubasintis...ant kranto randa rasteli uzvadinta GYVULIAI, kuriame sumineti visu triju vardai....na ir praeina noras kalbetis, nes tavo pozicija is to rastelio daugiau negu aiski...gauni pora smugiu profilaktiskai...paskui pradedi sneket lyg ir normaliai-tau duodama spinatu...tu atsisakai ir mes isplaukiam...pasitarus visgi nutariam tave uzmust, kad nepridarytum bedos ir neapskelbtum visiem kas ivyko..taip ir padarom...
laive tu pradedi keiktis nelabai grazia kalba, guostis del zaidimo gadinimo ir gasdinti, kad du tavo charai esantys toje vietoveje is kur mes atplaukem mus pazysta ir mums kersys...nemanau, kad cia suzaista gerai...i ooc man asmeniskai nusispjaut..tas trukdo isijaust i zaidima, bet galima ir neskaityt gi..
beje...del tu charu, kurie pazysta musu charus...abejoju ar tikrai...jie nera taikus ir pirmi pradejo akcija, kaip perimt is dvieju atplaukusiu svetimsaliu ju turta, kuris prisides prie gyvenvietes suklestejimo..ir ateme ta turta ne taikiai..
Atejau, pamaciau...negalejau
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Sep 28, 2007 6:59 am

Aha, pozicija kiek pasikeicia. Wejdas, pats ne itin gerai padariai. Negi sunku pripazint? As pvz irgi pripazystu, kad Krona labai blogai atzaidziau. Tiesiog nebuvau tam pasiruoses. Suveike asmeniniai jausmai. Paskiau bandziau taisyt padeti.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Fri Sep 28, 2007 7:04 am

shapukas wrote:Wejdas, pats ne itin gerai padariai. Negi sunku pripazint?

Turbūt supainiojai vardus.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Sep 28, 2007 7:27 am

:oops: aga. Sorry :) arija turejau minty


Edit:
Bja, tema visai nebloga ir kitokiems pamastymams. Tad irasau dar viena.
Su portugalais teko paplepet dai kaipkuriu ispuoliu ir pritariau, kad kaipkurios musu emocijos reiskiamos ne taip kaip reik. Pats irgi blogai isreiskiau. Jei konkreciau, tai tarkim *uzsisvajoja apie ta ir ta* nu is kur man zinot apie ka veikejas uzsisvajoja. Galiu pastebet, kad uzsisvajojo, bet jei noriu suzinot apie ka, man reik paklaust arba laukt kol pats pasakys. Arba, kad ir mano pavyzdys *nuzvelgia visus ir galvoja kuris gi bus pirmasis* nu is kur kitas veikejas gali zinot ka as galvoju. Sioj situacijoj tinkamesnis butu *nuzvelgia visus, o paskiau kiekviena idemiau* Na tikiuosi minti mano supratot :)
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Sun Sep 30, 2007 8:29 pm

terabitas wrote:Arijau...kuomet atplauke trys veikejai ir islipo i kranta, tau niekas nieko nedare...rado laiva uzsienietisku pavadinimu ji islauze ir nuvare..niekas net nepagalvojo, kad tautietis gali turet laiva nesuprantama kalba uzvadinta...nuplaukiant isgirdo kaip pavadinai vagim...na tiek to...parvare laiva kur reikia, ir gryzta atgal, kad ISSIAISkINT kas ir kaip..pabreziu-issiaiskint, o ne dubasintis...ant kranto randa rasteli uzvadinta GYVULIAI, kuriame sumineti visu triju vardai....na ir praeina noras kalbetis, nes tavo pozicija is to rastelio daugiau negu aiski...gauni pora smugiu profilaktiskai...paskui pradedi sneket lyg ir normaliai-tau duodama spinatu...tu atsisakai ir mes isplaukiam...pasitarus visgi nutariam tave uzmust, kad nepridarytum bedos ir neapskelbtum visiem kas ivyko..taip ir padarom...
laive tu pradedi keiktis nelabai grazia kalba, guostis del zaidimo gadinimo ir gasdinti, kad du tavo charai esantys toje vietoveje is kur mes atplaukem mus pazysta ir mums kersys...nemanau, kad cia suzaista gerai...i ooc man asmeniskai nusispjaut..tas trukdo isijaust i zaidima, bet galima ir neskaityt gi..
beje...del tu charu, kurie pazysta musu charus...abejoju ar tikrai...jie nera taikus ir pirmi pradejo akcija, kaip perimt is dvieju atplaukusiu svetimsaliu ju turta, kuris prisides prie gyvenvietes suklestejimo..ir ateme ta turta ne taikiai..


Na taip,vienu metu OOC issprudo,gelbejau padety privatais:),siaip emocijos sukilo nes personaza ta megau,del to rastelio tai ten nepiktybiskai tik personazas isliejo emocijas ir OOC ten nebuvo.Na nesvarbu,vis tiek nebeprikelsim,nors jam scenariju buvau sukures 60 metu i prieky:/
Beja pripazink,kad vienu metu graziai atzaidinejau,net paciam patiko:)
O esme tame,kad toje bendruomeneje dingo noras gyventi ir dirbt jos labui,nors ji perspektyvi ir man patiko,beja,o kaip kitiems sekas "atzaidineti" su tavo personazu zudikais?
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Sun Sep 30, 2007 8:30 pm

shapukas wrote::oops: aga. Sorry :) arija turejau minty


Edit:
Bja, tema visai nebloga ir kitokiems pamastymams. Tad irasau dar viena.
Su portugalais teko paplepet dai kaipkuriu ispuoliu ir pritariau, kad kaipkurios musu emocijos reiskiamos ne taip kaip reik. Pats irgi blogai isreiskiau. Jei konkreciau, tai tarkim *uzsisvajoja apie ta ir ta* nu is kur man zinot apie ka veikejas uzsisvajoja. Galiu pastebet, kad uzsisvajojo, bet jei noriu suzinot apie ka, man reik paklaust arba laukt kol pats pasakys. Arba, kad ir mano pavyzdys *nuzvelgia visus ir galvoja kuris gi bus pirmasis* nu is kur kitas veikejas gali zinot ka as galvoju. Sioj situacijoj tinkamesnis butu *nuzvelgia visus, o paskiau kiekviena idemiau* Na tikiuosi minti mano supratot :)


Supratau minty,as dazniausiai veiksmazodzius naudoju,dar jei labai isijauciu megstu ir krastovaizdy nupiesti:)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Sun Sep 30, 2007 9:12 pm

Shapukas visiškai teisus. Šiame žaidime netiesiogine kalba apskritai negalima aprašinėti veikėjo emocijų, minčių ir vidinių išgyvenimų. Galima aprašinėti tik elgseną, veido išraiškas. Kitaip sakant neverbaliką (kūno kalbą). Tai, ką gali kiti veikėjai gali matyti.
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Sun Sep 30, 2007 9:39 pm

pridesiu dar info prie terabito pasakojimo:
arijo veikejas buvo sunaikintas kaip bereikalingas liudininkas. is tikro reikejo ji mums sunaikinti pacioj pradzioj, bet buvo miegantis, tai ir palikom gyva. po to pamastem ir supratom, kad liudininkai gali tik ateity gadinti gyvenima. o vel ten atplaukus rastas rastelis su musu vardais ir kita info - tik patvirtino, kad geriausias liudininkas - mires liudininkas. o apie siu charakteriu taikuma - tai pasaku pasakos, nuo pat isplaukimo laivu i jura jie maste apie piratavima, o vienoje vietoje uztikti turtingi svetimsaliai tik suteike tam dar didesnio pagrindo. vienos bendruomenes tobuleja rinkdamos resursus, kitos - juos grobdamos. arijo personazas paluzo ir nebuvo atzaistas iki galo - pradzioje graziai grasino dievais, prakeiksmas, nes buvo kaip ir dievo tarnas, bet po to pradejo ooc ir kitus kalbejimus :)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest