del pavadinimu keitimo/trynimo/uzdayzmo

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

del pavadinimu keitimo/trynimo/uzdayzmo

Postby Priekabusis » Tue Sep 25, 2007 10:23 am

paaiskinkit jus man bukam daiktui, kas per nesamone atsirado "sign" kokia nauda man keisti pavadinima, jei po apacia uzrasomas buves pavadinimas ? jau nekalbant apie tai kad pakeitus trecia karta, atsiranda jau du "buve" pavadinimai, ir tiek kalto turejimas tiek teptuko, man tik siulo keisti juos, bet nuimti ta "sign" - zenkla galiu tik viena, antro nuimti neleidziama... tai noreau paklaust kas cia per absurdas... ? ar gal jus zinot kaip keiciamas pavadinimas
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Re: del pavadinimu keitimo/trynimo/uzdayzmo

Postby arijas » Tue Sep 25, 2007 8:37 pm

Priekabusis wrote:paaiskinkit jus man bukam daiktui, kas per nesamone atsirado "sign" kokia nauda man keisti pavadinima, jei po apacia uzrasomas buves pavadinimas ? jau nekalbant apie tai kad pakeitus trecia karta, atsiranda jau du "buve" pavadinimai, ir tiek kalto turejimas tiek teptuko, man tik siulo keisti juos, bet nuimti ta "sign" - zenkla galiu tik viena, antro nuimti neleidziama... tai noreau paklaust kas cia per absurdas... ? ar gal jus zinot kaip keiciamas pavadinimas


Supratau kas tu in game :roll:
matrikas
Posts: 11
Joined: Wed Jul 25, 2007 3:45 pm

Postby matrikas » Thu Sep 27, 2007 2:20 pm

Jeigu nori pakeisti pavadinima,kad nesimatytu senas reikia teptuko :)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Sep 28, 2007 6:45 am

Taigi jis ir naudoja teptuka ir kalta ir ne viens nepadeda. Man atrodo, kad siek tiek ne taip daro. Paciam pirmam lange, kur senas uzrasas, reiktu irasyt nauja ir tam lange kur change irgi irasyt nauja. Turetu suveikt.

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest