žemėlapiai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Thu Jul 31, 2008 7:36 pm

Senoka tema, bet noreciau atgaivinti: kas darote zemelapius gal galetumete pasakyti kokiomis progrsamomis dirbate? Labai noreciau ismokti, bet man net su paint nesigauna :? Beviltiskas as, bet gal kas koki trumpa tutorial parasytu su screenais... *uzsisvajojes ziuri i dangu*
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Aug 01, 2008 12:34 pm

Na aš naudojau photoshop, nors manau ir paprastesnės programos pilnai užtektų. Kad tik layerius palaikytų ar ką nors panašaus. Konkrečiai aš stengiausi dažnai vietovės vaizdus saugoti ir po to lipinau piešinukus vieną ant kito stengdamasis išskirtinius taškus sutapatinti (vietovių juodulius pvz). Kitas variantas jei naudojaisi sekstantu tai atiderinus mastelį ir saugant vietovių vaizdus pagal koordinates klijuot. Taip tiksliai gaunasi net nutolę vienas nuo kito paveiksliukai. Bet geriau tarpų nepalikinėt ir gražiai lipint. Žinoma be sekstanto jūrlapio sunkiai sudarysi, nebent tarp ištyrinėtų pakrančių stygomis plaukiosi.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Fri Aug 01, 2008 1:56 pm

Amlin kada laiko turedamas gal mini tutorial man padarytum kaip tu darai zemelapius?

Ta prasme nereikia visko labai smulkmeniskai, tiesiog kad esme matytusi. Tikrai noreciau ismokti :)
Oberleutnant Jexter

Kommandant Panzer Lehr Division

Panzergruppe Dietrich

Deutsche Wermacht
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Aug 01, 2008 7:42 pm

Na, galima ir su peint padu. Ipatingu sugebejimu nereik, bet tiek, kad kiek kebliau su dideliais zemelapiais. Kaip Amlin ir sake, tiesiog saugai paveiksliukus keliaudamas, o paskiau sujungi. Jungt gali pratrynes puse vietoves taskiuko. Tada nesunku sutapatint. Bet kiek sudetingiau, kai vietoves labiau nutolsta. Jei naudosi peintpada tai paveiksliukus saugok PNG formatu. Nes JPG kaskart redaguojant labai issidarko vaizdas. Jei kada matysi Sygyo zemelapius, suprasi :)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest