HOF Ideja

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

HOF Ideja

Postby Amlin » Mon Sep 10, 2007 7:35 am

Iš karto atsiprašau už ilgą post`ą ir nerišlias mintis.
Man kilo idėja, kuri galbūt nėra originali, gal kitų kalbų forumuose ji yra veikianti, bet pas mus dar nesimato. Taigi aš norėčiau apie ją padiskutuoti ir tikiuosi kad ji suveiks ;)
Taigi pati idėja: Reiktų sukurti naują temą, kurioje galima būtų apraudoti/pagerbti/atsiprašyti/prakeikti kitų žaidėjų veikėjus. Tipo mirė koks nors veikėjas, svarbu kad ne tavo, ir tu manai kad jis nusipelnė garbės būti aprašytas toje temoje. Dėl temos pavadinimo siūlau diskutuoti, manau kad ji turėtų vadintis Valhala ar Anapilis ar kapinaitės ar panašiai, ir jai reiktų aprašyti griežtas taisykles, kad nebūtų ten bereikalingo "fleimo" ar pan. Manau kad lietuviams vis dar nepriimtina idėja apie "garbės lentą" ar "šlovės lentą", nes nelabai seni prisiminimai labai jau gadina. Bet angliškai tai vadinasi "Hall of fame". Galėsim poreikiui esant ir alia "Hall of shame" sukurt ;)
Taigi tikslas tokios temos būtų padėkoti veikėjui, pagerbti jį, ar tiesiog pasasakoti kitiems kokį įdomų veikėją jūs buvote sutikę. Tik nepamirškite apie keturių dienų taisyklę ir visas kitas taisykles taipogi...
Jeigu mirė jūsų geras draugas ar labai piktas priešas ar šiaip nepažystamas žmogus, bet jums kažkuo patikęs/užkliuvęs tai aprašykite jį. Kad ateities kartoms liktų. Man asmeniškai labai norėtųsi aprašyti Brasais Kursis, Vinetu, Malūną ir dar daugelį kitų :) Nes dabar jaunimas net nepažysta kas jie tokie ir kuo nusipelnė istorijai... Bet prašom rašyti tik apie tuos, kuriuos tikrai žinote kad mirę yra ;)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Mon Sep 10, 2007 9:53 am

Man rodos tai labai gera mintis butu. Siulau viena is taisykliu tokios temos. Negalima koliotis ant savo veikejo zudiko. Nes paskiau prasides, jus tokie anokie ir panasiai.

Del temos pavadinimo tikrai manau verta pavadint Garbes menemis. Ar dar kuom. Tai atspindetu ne tiek pati veikeja, bet kiek jo personazas buvo spalvingas. Jei nudedi koki pusiau miegaliu ar siaip koki, kur pasireiskia zaidejo emocijos o ne personazo, tai tokiems nebutu cia vieta.

As uz. Nesvarbu, koks temos pavadinimas. Svarbiausia kad ji prigytu.
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Mon Sep 10, 2007 1:45 pm

Palaikau minti, kaip apynaujam zhaidejui butu idomu paskaityti, nes kolkas aprasyti nelabai dar turiu ka.
skype: dozess
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Mon Sep 10, 2007 2:09 pm

Gal tada pavadinam Pomirtines garbes menes? Nes aš siūlau rašyti tik apie tuos veikėjus, kuriuos tiksliai žinom kad mirė. Tai yra arba matėt lavoną arba laidojimo projektą. Žinoma yra daugiau variantų kaip sužinot ar veikėjas mirė, bet nereikia čia dabar Cantr exploitu aptarinėt ;) Priedo tai pakankamai sudėtingas būdas...
Laukiam daugiau nuomonių ir kas pirmas sukurs temą tai nepamirškit pradžioj taisykles surašyt... Aš pats temą kurt nelabai noriu, labai jau sunkiai man sekasi tas taisykles mintyse dėlioti, ką jau kalbėti apie tiesiai į temą ;)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Tue Sep 11, 2007 10:56 am

Gali būti tiesiog "Garbės menė". Taisyklės paprastos. Dalijamės prisiminimais apie mirusius ir vengiam didelių diskusijų. Uždrausti kalbėti apie mirties kaltininkus ar priežastis negalima, nes jie neatsiejami nuo veikėjo istorijos.
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Thu Sep 13, 2007 12:11 pm

Graži mintis, tikrai palaikau :)

dėl pavadinimo, tai man labiau patikų Anapilis. Bet tas didelės įtakos temai nedaro, svarbu, kad tai nebūtų pykčių ar žaidėjiškų ambicijų išliejimo vieta.

Iš Cantr'inimo patirties į čia man iškart prašosi visi mūsų Barbarai :roll:
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Sep 13, 2007 1:03 pm

Tai gal kuriam tema? Ar cia rasom?
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Thu Sep 13, 2007 1:37 pm

Kuriam. :D Kas drasiausias?
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest