Klaidingas banas

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

paulenas
Posts: 39
Joined: Fri Feb 23, 2007 11:34 am

Klaidingas banas

Postby paulenas » Sun Sep 09, 2007 1:52 pm

sveiki, atsitiko toks dalykas as buvau isvaziaves ir negalejau cantr lost nenoredamas,kad visas mano zaidimas nueitu veltui paprasiau kito zaidejo palosti uz mano acc,o kai as gryzau buvo uzbaninti abu acc administracija pagalvojo,kad tai vienas asmuo.Noreciau,kad atbanintu mano 65503 acc kol visi charai nenumire ir zaidimas nezlugo. :cry:
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Mon Sep 10, 2007 4:59 am

Tai rasyk i "Capital Rule Breaches" pabandyk viska paaiskint. Gal atbanins? Jei neseina angliskai, paprasyk Almino kad padetu isverst.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Mon Sep 10, 2007 6:59 am

BANAS TEISINGAS.
Yra draudžiama bet kokiu pretekstu leisti kam nors kitam prisijungti už save prie Cantr. Jeigu išeini atostogauti ir žinai kad negalėsi prisijungti tai tam yra speciali atostogų būsena: Prisijungus prie Cantr pačiam viršuj po "INFORMACIJA APIE ŽAIDĖJĄ" prieš "PRANEŠIMAI" yra mygtukas "Keisti" (jei numatytoji kalba - lietuvių, jei anglų - po "PLAYER INFO" prieš "MESSAGES" mygtukas "Change"). Paspaudus mygtuką galima pakeisti nemažai savo, kaip žaidėjo, duomenų. Pvz: vardas, pavardė, paštas ir t.t. Vienas iš dalykų ką jūs galite pakeisti tai yra jūsų Statusas. Pagal nutylėjimą jis yra aktyvus (Active), bet galima pakeisti į išvykęs (On leave) ir sekančiam laukelyje nurodyti kelioms dienoms. Iki 90. Nemanau kad kas nors išvyksta ten kur daugiau kaip tris mėnesius negalėtų prisijungti prie interneto. Kai jūs nustatote kad išvykstate tai tada jūsų veikėjai nemirs dėl jūsų neaktyvumo. Bet jiems vistiek reiks maisto, ir juos vistiek galės kas nors užmušti ;)
KARTOJU PAULĖNUI: DRAUDŽIAMA LEISTI KAM NORS KITAM PRISIJUNGTI PRIE CANTR UŽ JUS. Kiti tikriausiai ir iš pirmo karto tai suprato. Kad niekam negalima sakyti savo slaptažodžio tikriausiai visiems ir taip aišku, ane? Ir niekas iš Cantr personalo niekada jūsų neklaus jūsų slaptažodžio. Taip kad niekam, niekam neatskleiskite savo slaptažodžio.
Paulėnui: Kad jau pasakei savo slaptažodį draugui tai dabar būtinai jį pasikeisk į kitą, kurio niekas kitas nežino. Tai daroma aukščiau aprašytame nustatymų puslapyje. Yra trys eilutės: Senas slaptažodis (Old Password), naujas slaptažodis (New Password) ir pakartoti naują slaptažodį(Re-Type New Password). Įvesk slaptažodį, kuriuo pasidalinai su draugu, į pirmą eilutę, o sugalvojęs naują, kurio draugas ar kas nors kitas nežino, į antrą ir trečią. Ir spaudi mygtuką "Toliau" (Continue).
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Mon Sep 10, 2007 7:06 am

O, apie sita nustatyma visai pamirses buvau. manyciau si Amlino posta reiktu ikelt/pakartot prie naudingos informacijos.
paulenas
Posts: 39
Joined: Fri Feb 23, 2007 11:34 am

Postby paulenas » Mon Sep 10, 2007 12:48 pm

O ka man dabar daryt? As rasiau administracijai, bet jie netiki,kad taip buvo jie galvoja,kad mano tie acc yra abu gal kas padet galite nes tuoi isvis mirs charai
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Mon Sep 10, 2007 1:20 pm

O jie ant kart sirdies smugio negavo? Kazkaip galvodavau, jog uzbaninus ir veikejams koks infarktas ivaromas.


Na betkokiu atveju net nezinau ka pasiulyt. Sunkus atvejis. Net nezinau ar pazadas, jod tavo draugo ir tavo paties veikejai daugiau nebesusitiks, ka pakeis.
paulenas
Posts: 39
Joined: Fri Feb 23, 2007 11:34 am

Postby paulenas » Mon Sep 10, 2007 6:02 pm

ne, dar visi charai gyvi bet nezinau kokia ateitis ju laukia :cry:
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Wed Sep 12, 2007 2:51 pm

Na kokių aukso kalnų šį kartą prižadėjai kad vėl atbanino? :)
paulenas
Posts: 39
Joined: Fri Feb 23, 2007 11:34 am

Postby paulenas » Fri Sep 14, 2007 2:29 pm

ka liepe :D :lol:

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest