wiki

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

wiki

Postby Dozess » Wed Aug 01, 2007 6:32 am

Vis retsykiais pasigirsta is nauju zaideju nuoskaudos, kad nera lietuvisko cantr wiki. Taip pagalvojau gal atsirastu entuziastu grupele, pasidalintume sritis ir isverstume visas sita reikala? Vienam ten darbo smarkiai perdaug.
skype: dozess
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Wed Aug 01, 2007 8:56 pm

pabandziau pasiziurineti - vaje vaje kiek reikalu ten yra :shock: . Darbo tikrai yra daug. Noreciau prisideti, bet bijau prisizadeti, gali laiko pritrukti o tada atrodysiu kaip pazadukas :roll: . Jei laiko bus, galeciau pabandyti apie transporto priemgaudes paversti, pradziai apie laivus. BET NEPAZADU 8) ! Visu pirma reikia issiaiskinti kaip ten kas toj wiki daroma :? .
Tikrai butu geras darbas jei kuo daugiau isvesrtumem. Saunuolis Dozess uz iniciatyva :) .
Gregas
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Aug 02, 2007 5:00 am

Siaip jau yra pradeta verst. Pats bandziau, bet kazkas ne taip gavosi. Nelabai supratau> Ypac tos vietos, kur nuorodos. tarkim, jei paspaudus ant irengimo rukykla ir verciant aprasyka, yra nuoroda i resursa mesa. Isvertus ta nuoroda sugenda. Na bent as neikirtau kaip reik tinkamai isverst, kad viskas veiktu. Tad teko palikt sia minti.
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Thu Aug 02, 2007 7:57 am

Is tikro as irgi nieko pazadeti negaliu, bet labai gerai, vien tai yra kas nori apsiimti. Tai Gregai patvarkyk transporta tada.
As pats bandziau versti Pastatus, reikia dabar sutvarkyti, atnaujinti, tai kolkas tuo ir uzsiimsiu.

O shapuk jei tik tokios bedos, duok man isverstus tekstus as juos sudesiu su visom nuorodom ir t.t. Man versti sunkiau gaunasi nei ta technine dalis.
skype: dozess
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Thu Aug 02, 2007 7:57 pm

Dozess, o gal zinai kodel galejo gautis toks dalykas: vakar uzsiregistravau wiki, kad galeciau redaguoti tekstus, po to gavau i pasta nuoroda patvirtinimui, patvirtinau ja. Tada kelis kartus prisijungiau - atsijungiau, galejau redaguoti, pasiziurinejau kaip ten viskas veikia. O siandien negaliu prisijungti - raso kad nera tokio vardo kuriuo bandau jungtis. Bandziau i e-maila gauta nuoroda darkart paspaust - parase "expired". Ar reikejo dar kazka padaryt kad nedingtu mano tas prisijungimo vardas, ar gal as per daug kur prilandziojau ir ismete mane?
Gregas
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Fri Aug 03, 2007 6:29 am

Jiegi atstate duombaze 25d. tai kas buvo po tos dienos viskas pradingo.
skype: dozess
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Fri Aug 03, 2007 6:36 pm

Butu smagu jei kas isverstu:)
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Sat Aug 04, 2007 4:27 pm

Kaip zaidime uzvardinti du paskutiniai keliu pagerinimai? Priespaskutinis -greitkelis o paskutinis - autostrada, ar kitaip? Neturiu veikejo su kuriuo galeciau tai patikrinti :)?
Gregas
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Sat Aug 04, 2007 7:14 pm

Dozess, as atrodo kazka netaip darau, arba kazko nepadarau. Tarkim salia [[:Category:Vehicles|vehicles]], parasiau [[Category:Transportas|transportas]]. Tada is angliskos versijos, pasidares "edit" nusikopinu viska ir isikeliu i kategorija "transportas". Bet tuomet dingsta straipsnio apacioje esancios subkategorijos. Ka as cia ne taip darau :roll: ?
Gregas
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Mon Aug 06, 2007 7:02 am

Viskas gerai. Kai isversi subkategorijas ir straipsnius, ir juos pazymesi kaip priklausancius tai kategorijai, ji pasipildys automatiskai. Paziurejau kelis straipsnelius, tai gerai padirbejai.

Dar del shablono straipsnio.
1. Uzsienieciai straipsnio pradzioje daro nuoroda i angliska atitinkma straipsni. as irgi taip buvau pradejes rasyti ir manu tai nebloga praktika.
2. Tada paciame tekste nebereikia daryti linku i liet ir ang straipsnelius. Nes jeigu kas pasikeis, tada nebesugaudysi kur ir kiek reikia pakeitimu. Palik tik lietuviskas nuorodas.
3. Visur kur manai reikia nuorodos daryk nuoroda, nes paskui reikes dar karta viska perziureti. Tuscios nuorodos atsiranda spec puslapyje, ir tada galima jas versti pagal naudojimo daznuma.
skype: dozess
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Thu Jun 05, 2008 1:36 pm

Dozess, noreciau pabaigti darba kuri esu prisizadejes, bet su technine dalimi tikrai man problematiskai gaunasi. Nesigauna man su tom kategorijom ir subkategorijom :oops: . Kazkaip minties nepagaunu kokiu principu ta wiki veikia. Buvau pradejes daryti taip, kaip man atrode kad turetu buti, bet pasirode kad pradejau angliska versija versti lietuviskai :shock: . Gerai kad dar ejo iseiti neissaugojus :roll: . O sazine tai grauzia kad darbas nedadarytas :oops: . O gal eitu i lietuviskaja dali "transportas" kazkaip imesti angliskas vesijas tu visu kategoriju ir subkategoriju, kurios prie jos priklauso, o as tada laisvu laiku isvesciau? Nes jauciu jei as pats ten kopijuosiu ir kursiu tas kategorijas, tai tikrai "reset" reikes daryti :roll:
Gregas
nacistas
Posts: 65
Joined: Fri Oct 27, 2006 11:38 pm

Postby nacistas » Sun Jun 29, 2008 3:32 pm

ar galetumet kas nors parasyt visokiu zoleliu pavadinimus lietuviskai ir angliskai?
mano zodynelis neranda atitikmenu, o su google irgi sunkiai gaunasi
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sun Jun 29, 2008 5:55 pm

Sakyk kokių nerandi - padėsime :)

------
EDIT
------

Radau zaidime isverstus visus (man rodos) pavadinimus. Mano paties veikejas kadaise verte, pamirses buvau. Nera anglisku atitikmenu, bet manau atsigaminsi. Cia ivairios zoleles, prieskoniai ir geles.

Alijosius
Arnika
Bazilikas
Bergamote
Vedrynas
Kamparas
Gvazdikeliai
Krapai
Eukaliptas
Imbieras
Hamamelis
Levandos
Citrinos
Mira
Pacules
Pipirmete arba saltmete
Rozes
Salavijas
Peletrunas
Ciobrelis
Tulpes
Baltasis gluosnis arba Zilvytis
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht
nacistas
Posts: 65
Joined: Fri Oct 27, 2006 11:38 pm

Postby nacistas » Mon Jun 30, 2008 7:49 am

Alijosius - aloe vera
Arnika - arnica
Bazilikas - basil
Bergamote - Bergamot oil
Vedrynas - ???
Kamparas - Camphor oil
Gvazdikeliai - ???
Krapai - dill
Eukaliptas - Eucalyptus oil
Imbieras - ginger
Hamamelis - Hamamelis
Levandos - levander
Citrinos - lemon
Mira - myrrh (???)
Pacules - Patchouli oil
Pipirmete arba saltmete - Peppermint
Rozes - rose
Salavijas - ???
Peletrunas - ???
Ciobrelis - ???
Tulpes - tulips
Baltasis gluosnis arba Zilvytis
+
Cesnakai - garlic
kmynai - thyme
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Mon Jun 30, 2008 8:11 am

Yarrow man rodos dar ner.

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest