Žuvėdžiai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Sat Mar 15, 2008 2:19 pm

to Justas

TK tai Tamsos Karalyste. Sorri, kad tik dabar rasau. Gal ir nebeaktualu jau :) Mano ziniom, TK pradejo kurt vienas toks neblogas zaidejas, tik tiek, kad jo visas RP sukosi apie blogi, chaosa ir pan. Bet ir jie siek tike nuo to chaoso nutolo. Man rodos tas zaidejas jau senokai nezaidzia. Jo personazas turbut Emanuele buvo? Na, betkokiu atveju TK virminis ivaizdis buvo blogio irstva, sejanti vien chaosa, mirtis ir prievarta. Kaikurie personazai visai neprastai atzaidziami, bet yra ir tokiu, kuriem dzin ant RP. Gerai, bent tai, kad siek tiek persiorganizavo. priesingu atveju Lt veikeju butu gal koks 20 is 500 :). hmmm.... aj, na gal ir uzteks :)
Xyu
Posts: 39
Joined: Tue Oct 23, 2007 5:45 am
Location: Vilnius, Lithuania

Postby Xyu » Sat Mar 15, 2008 9:26 pm

TK tai is tikro ziaurus. Daugelis mano chiaru kurie buvo su jeis susitike gyvena baimeje. O del Zuvedziu tai jeie ten y sventykus sventina visus kurie gimsta pas juos jeigu iskart nepabega. Nors siaip religija puikiai atzaista. Tik painiavos ten netruksta. Pradziu prazios taip ir nesuprautau. O apie Luka pajuri girdejau. Sake respekto vertgas chiaras. Bet kokias ydejas jis ten skleide nzn. butu idomu suzinot

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest