Tamsos KAralyste

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Fri Jul 25, 2008 11:50 am

Kur gauti ta dienorasti paziuret?:)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Jul 25, 2008 12:33 pm

Idomu, galima cia butu pakopint ta dienorasti?
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Fri Jul 25, 2008 12:51 pm

shapukas wrote:Idomu, galima cia butu pakopint ta dienorasti?


manau galima. lyg as ji skaites esu, bet kazkodel atrodo kad siame forume kazkur
ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Fri Jul 25, 2008 12:56 pm

as irgi esu skaites:)))))))) bet irgi nepamenu kur ir apie ka ten;]]]
ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Fri Jul 25, 2008 1:14 pm

radau:) pasirodo pats papostinau :))) pz grazu paskaityt :) mokinkites viaikai :))) koks talentas kokia kuryba koks ikvepimas!:)

Emanueles dienorastis

Gimiau 1787 metais miestelyje , kuris kaip veliau suzinojau vadinasi Vilniava. Mane
maloniai pasitiko viena vyriausiu jos gyventoju pasivadinus Jadvyga ir dave ginklu
ir skyda, aisku nesvarbu, kad norint juos suremontuot uztruktu daugiau laiko nei
juos pagamint, bet tai visgi buvo grazus geros valios zenklas.
Vietiniai gyventojai draugiski, krapstosi kazka veikia , daugumoje tylus, o jei
pakalbini pradeda zurzt kad per daug triuksmo. Gal del to nusprendziau po truputi
keliaut , bet tam reikejo maisto, tad kibau I darba prie morku lysves.
[hr]
Miestelyje atsirado labai aikstinga moteriska vardu LaMatta is pat pradziu pradejo
rekauti , aiskintis santykius, nemaloni moteriskaite. Teko jai voztelt, tuo paciu ir
pasitikrinau kokie mano musimosi sugebejimai, ogi pasirodo MEISTRISKI! Taip taip
Emanuele meistre.
[hr]
Po dar keliu kivirciu su Lamatta ir prisirinkusi morku nusprendziau keliaut.
Pasirinkau ilgesni kelia I Dumblyne. Banditkiemis labai jau pavojingai skamba.
Iskeliavau.
[hr]
1793 metai po keliu dienu ilgos keliones kuria paivairinau skarabeju gaudymu,
atvykau I Dumblyne. Tik ikelus koja I miesteli mane apeme panika. Miestas skendejo
visiskoje tyloje ir smarveje. Dvokas buvo nepakeliamas. Apsidairiusi supratau is kur
ta smarve -salia uzgesusios lauzo gulejo visiskai pauksciu nulesiotas lavonas. Nago
didumo kirminai grauze vietomis likusius supuvusios mesos gabalus. Is dumblo matesi
pradetas resti pastatas, bet matosi kad darbai skubiai uzmesti. Sitoje vietoveje
nutiko kazkas tikrai siaubingo. Nusprendziau nieko nelaukusi keliaut toliau ta pacia
kryptimi kuria isejau is Vilniavos. Pries iseidama nusprendziau palaidot lavona.
Pajudinau ji… ir.. jis atsimerke ir ikypai isiziurejo man I akis. Is siaubo
sustingau vietoje , po to kas atsitiko nezinau tiesiog isbegau ten kur akys veda…
[hr]
Vis dar apimta baimes einu I nezinia. Kas manes laukia toliau, gal ten bus Dumblynes
katastrofos priezastis? Jei taip tai manes laukia liudnas likimas…
[hr]
Prisisapnavo siaubingas kosmaras, ta lavono akis… ji.. kalbejo su manim!..As jos
kalbos nesupratau.. Zygiuoju toliau, ka tik suzeidziau skrendanti vanaga. Kelias
nusimato tolimas , o morkos baiginejasi…
[hr]
Ir dar viena kosmariska naktis…man rodos ta akis mane uzvaldo.. as matau jos
akimis.. Aplink viskas nudazyta kruvina raudona spalva. Girdziu is siaubo klykianciu
zmoniu balsus ausyse… Matau klaikius baimes perkreiptus zmoniu veidus, ir .. kas
baisiausia man tai patinka.. Akis juokiasi.. as ja pradedu suprast…
[hr]
XEXon BATalia .. Musis, kova , garbe , kraujas, baime ….As zinau ka turiu daryti.
[hr]
Sitos zemes I kurias einu yra TAMSOS Karalyste. As turiu tapti jos valdove, surinkti
JUODUOJU DEMONU armija ir pavergti netikelius ir ju zemes. As esu JUODASIS DEMONAS ir
as esu TU. Mes esame viena. Visi kurie atmes viduje tunanti TROSKIMA NAIKINTI – visi
iki vieno turi buti sunaikinti.
[hr]
Bet turiu but atsargi , ne visi norintys tapti Juodaisias kariais tokie yra is
tikruju….
[hr]
TAIGIIIIS , naujas istorijos puslapis Lietuvos istorijoje – TAMSOS KARALYSTE.
[hr]
Akis pasiziuri ir negailestingai uzsriaumoja…. Ir isnyksta.
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Fri Jul 25, 2008 2:14 pm

ZeOne nuo kuklumo nemirsi :lol: .
Gregas
ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Fri Jul 25, 2008 4:06 pm

Pas mane sotisfikuotas jumoro jausmas ne visiem suprast:)))
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Fri Jul 25, 2008 5:41 pm

Jau prasideda vel bajeriai :)))) gimsta naujagimis, soka i neuzrakinta burlaivi ir tiesiai nukreipia ji lietuvos zemyno pusen :) kazin kas ji ten taip traukia
ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Fri Jul 25, 2008 5:43 pm

nu ten ne as:) mane lengva pazint :))) prasau cia pirstais nebadyt :]
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Fri Jul 25, 2008 5:47 pm

ZeOne_ wrote:nu ten ne as:) mane lengva pazint :))) prasau cia pirstais nebadyt :]


ar tikrai ne? :))
ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Fri Jul 25, 2008 5:50 pm

:) Hehe kokia reputacija saunia turiu :) Ne tikrai ne. mano kiekvienas veikejas turi charakteri ir ypatybes ir jau tikrai yra plepus :))
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Fri Jul 25, 2008 5:55 pm

ZeOne_ wrote::) Hehe kokia reputacija saunia turiu :) Ne tikrai ne. mano kiekvienas veikejas turi charakteri ir ypatybes ir jau tikrai yra plepus :))


tas irgi plepus pasitaike, pliaukstelejo per veida sau, prisistate "su jumoru" ir isplauke "nuojautos" vedamas :) gaila, kad teko apsisukti
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Postby zalias » Sat Jul 26, 2008 10:35 am

dma wrote:
Ai Emanuele. Girdejes tokia. Emanuele lyg ir nuo sirdies smugio miro.


Neskleisk dezinformacijos :) Emanuele buvo uzmusta Steel batlle axe. Jos kunas mumijuotas ir tuo nesunku isitikinti :)
cantr geriau uz Amerika
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Sun Jul 27, 2008 2:53 pm

shapukas wrote:ZeOne, as asmeniskai niekad neteigiau, kad TK sukciavo visu karalystes mastu. Ne, bet... Kaip sakai, kad tipo isikure sauni karalyste su savais istatymais ir panasiai. Nesamone. Ner ten jokiu istatymu. Nebent kokie nerasyti. Klaidzioja ten visokie psichopatai ir kas jiems? Sakai, kad daug kas bande sukilt pries TK? Kas? Vieninteliai man zinomi galimi "agresoriai" tai senieji islike LT kariai. Viskas. Na, nebent dar kur priesu susikure. Kodel daug itarimu apie sukciavima? Ogi labai paprasta. Labai jau TK pasizymi telepatijos sugebejimais. Kaip tokius sukciautojus pagaut? Niekaip. Nebent patys prisipazintu. Tiesiog, manau yra bent keliu draugu grupele bendraujanti kokiu skaipu ar pan. Prisispownina snipu ir paskiau mato vizijas. Dar vienas dalykas. Kazkaip dauguma blogiuku, kenkenciu kitiems greit pabega i TK puse (turiu minty ypac naujagymius). Ir kas svarbiausia jie ten gan nesunkiai pritampa. Kame reikalas? Tipo gimiau kazkur ne TK teritorijoj. Ka daryt? Aj, prisiksiu kam kieme prisidirbsiu ir bus proga pabegt. Tada patrauksiu i TK ir ten graziai pasielges busiu priimtas kuo puikiausiai ir be jokiu itarimu. Tuo tarpu kitose vietovese tenka vargt su kiekvienu naujagymiu ar naujai uzgimusiu, nes neaisku ar ir vel pastarieji nieko panasaus neiskres. Vat tai ir yra pagrindinis stabdis ant LT.

P.S. Ideja sukurt Jungtines Karalystes su savom kariuomenem, siust kitus uzkariaut kitataucius ir panasiai gal ir nebloga vizija buvo, bet cia jau kaip ir dauguma musu bandem atmerkt jums akis. Pasiziurekit statistika. Musu kaip zaideju yra tik 52, kurie sukure 539 veikejus. Tai norint tokia vizija igyvendint, reik, kad visi tie zaidejai gyventu jei ne TK tai bent vien tik LT zemyne. Kodel? O todel, kad tarkim vieno zaidejo personazai negali priklausyt tai paciai organizacijai/valstybej/armijai. Tai kaip sukurt ir kariuomene, kurios dalis butu kaip sausumos saugumo garantas ir kariuomene, kuri eitu i tolimesnius zygius? Vat todel ir sakom, kad reik apsiziuret kokio dydzio yra smelio deze/futbolo stadionas ir kiek juose zaideju, kad toliau galetum vystyt tiek savo personazus, tiek ju vizijas.

O tema apie kovosmodeli siuliau perkelt i visai nauja. Si tema skirta grynai Tamsos karalystei ir ivykiams susijusiams su ja. Taip, kad nepatingekit ir kurkit nauja tema.


Pagauna adminai tokius sukcius:),tad abejoju ar TK galejo buti kokiu penkiu zmoniu po 15 personazu,as kazka bandziau padaryti,bet tenka atsisakyti,nes kitaip isvis prarasiu acc:)
ZeOne_
Posts: 25
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:27 pm

Postby ZeOne_ » Sun Jul 27, 2008 2:58 pm

aj jie nesupranta:) numire xarius kitas ir jau mato visuir konspiracijos ir sukciavimo teorijas:))

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest