klausimai/atsakymai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Dec 15, 2009 6:43 am

Cia visi tiek turi, tik man rodos 2000 ne 3000 :) Ivede atnaujinima neribojant prisijungimo laiko. Pradziai kaip eksperimenta, o dabar jau itariu su visam tai paliko.
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Tue Dec 15, 2009 12:55 pm

shapukas wrote:Cia visi tiek turi, tik man rodos 2000 ne 3000 :) Ivede atnaujinima neribojant prisijungimo laiko. Pradziai kaip eksperimenta, o dabar jau itariu su visam tai paliko.


Labai teisingai padare,bet beda,kad vis tiek cantr gyvenimas nepagyvejo:/
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Dec 16, 2009 2:36 pm

O cia jau kitur bedos slypi. Ant lt regionu smarkiai sumazejo zaideju. Per pati ikarsti buvo vos ne 70, o dabar tik 43. Man dabar irgi neipatingai palankus metas. Mazai laiko randu prisest.
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Wed Dec 16, 2009 3:30 pm

shapukas wrote:O cia jau kitur bedos slypi. Ant lt regionu smarkiai sumazejo zaideju. Per pati ikarsti buvo vos ne 70, o dabar tik 43. Man dabar irgi neipatingai palankus metas. Mazai laiko randu prisest.


Zaidimas nerealiai idomus,as ji reklamuoju,atvedziau pora zmoniu i Cantr,bet to neuztenka,galbut ir plotai per dideli,kad kurtusi aktyvios bendruomenes.Nes zinau praktiskai visas "didesnes" Lietuviskas bendruomenes ir dauguma ju apmirusios pasidare.
P.S: Ar nera zaidimo taisykliu pazeidimas jei mane musa vien del to,kad sneku Lietuviskai?:),vienas personazas Portugalijos zemese klaidzioja,tai mane medzioja vien del to,kad nesneku Portugaliskai:)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Thu Dec 17, 2009 8:37 am

arijas wrote:Ar nera zaidimo taisykliu pazeidimas jei mane musa vien del to,kad sneku Lietuviskai?:),vienas personazas Portugalijos zemese klaidzioja,tai mane medzioja vien del to,kad nesneku Portugaliskai:)

Vargu, ar tai pažeidimas. Tautybė žaidime egzistuoja. O portugalų ir lietuvių tarpusavio neapykanta žaidime yra liūdnai pagarsėjusi ir susiklostė istoriškai :)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Dec 17, 2009 9:58 am

Na, nebent anksciau tavo tas portugalas kalbejo lietuviskai ir paskiau nusprendei portugaliskaii kalbet, tai galejo del to persekiot. Laikyt tave pazeideju ir susikurt toki tiksla savo personazui. Bet siaip tai jo, tarp portugalu ir musiskiu yra siokia tokia trintis, nors didesnese gyvenvietese viskas lyg ir gerai.
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Sat Dec 19, 2009 5:20 pm

shapukas wrote:Na, nebent anksciau tavo tas portugalas kalbejo lietuviskai ir paskiau nusprendei portugaliskaii kalbet, tai galejo del to persekiot. Laikyt tave pazeideju ir susikurt toki tiksla savo personazui. Bet siaip tai jo, tarp portugalu ir musiskiu yra siokia tokia trintis, nors didesnese gyvenvietese viskas lyg ir gerai.


Na jau uzmuse mane tie slikstynes:/
Beje,man labai idomu,gal kas zinot koks yra ginklu efektyvumo eiliskumas?Pvz ar composite bow yra geriau uz bronzini karo kirvi?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Dec 22, 2009 9:02 am

Cia dar priklausomai nuo tavo veikejo sugebejimo kautis. Lankui ivaldyt reik but labiau igudusiam kovotojuj. Dar turbut ir nuo jegos bonusas nemenkas buna. Teko uztikt tokia panelyte, kuri su rapyra (palyginus ne itin superinis ginklas) bet sugebedavo apie 70 zalos uzlankstyt. Nors wiki raso, kad gali tik apie 30 turbut ar 35.
kapasakius
Posts: 9
Joined: Wed Jan 06, 2010 11:09 pm

Postby kapasakius » Wed Jan 06, 2010 11:22 pm

sveiki, esu siek tiek nusivyles, norisi pasiguosti gal kas ir uzjaus :( Aciu.

kaip yra su mediniais/akmeniniais zenklais, ar jie kadanors isnyks? yra vienas zenklas svetimu begediskai pastatytas nelaiku ir nevietoj, tik jame nebegediska informacija ir ne OOC, todel zaideju departamentas atsisako ji panaikinti. Ech.

Kaip yra Vilniavoj su Maluno zenklu? Girdejau ji tai panaikino, ar mano klausa bloga?

Nezinau, labai apmaudu, kaip gali tokia smulkmena sugadinti nuotaika.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Fri Jan 08, 2010 10:59 am

kapasakius wrote:Kaip yra Vilniavoj su Maluno zenklu? Girdejau ji tai panaikino, ar mano klausa bloga?

Ne kas su klausa, išties. Stovi kaip stovėjęs tas ženklas.

Nesigilinau į diskusiją dėl ženklų nesunaikinamumo, tai negaliu plačiau pakomentuoti, bet man irgi atrodo, kad turėtų būti kokia nors galimybė juos sunaikinti, kaip kad buvo nugriauti Lenino paminklai Lietuvoje, bronzinis kareivis Taline ar Huseinas Irake. Didžiajam Gizos sfinksui, tiesa, tik nosį ir barzdą nunešė, bet jo ir mastelis kitas...

Manau, kad tai turėtų būti ilgalaikis projektas, reikalaujantis tam tikrų įrankių, kaip antai kūjo ar kažko panašaus. Ypač medinukai... Gi ne ąžuolas šimtametis, o kuolas su lenta...
tirlimpampam
Posts: 13
Joined: Fri Feb 15, 2008 3:09 pm

Postby tirlimpampam » Sun Jan 10, 2010 2:04 am

Kartais pagalvoju, kad butu gerai, jog eitu isardyt laivus...O tai dabar bet kuriame didesniame uoste to chlamo pilna...o ir vandenyje sociai ju primetyta
arijas
Posts: 78
Joined: Mon Jul 09, 2007 11:20 am

Postby arijas » Sun Jan 10, 2010 7:57 pm

wejdas wrote:
kapasakius wrote:Kaip yra Vilniavoj su Maluno zenklu? Girdejau ji tai panaikino, ar mano klausa bloga?

Ne kas su klausa, išties. Stovi kaip stovėjęs tas ženklas.

Nesigilinau į diskusiją dėl ženklų nesunaikinamumo, tai negaliu plačiau pakomentuoti, bet man irgi atrodo, kad turėtų būti kokia nors galimybė juos sunaikinti, kaip kad buvo nugriauti Lenino paminklai Lietuvoje, bronzinis kareivis Taline ar Huseinas Irake. Didžiajam Gizos sfinksui, tiesa, tik nosį ir barzdą nunešė, bet jo ir mastelis kitas...

Manau, kad tai turėtų būti ilgalaikis projektas, reikalaujantis tam tikrų įrankių, kaip antai kūjo ar kažko panašaus. Ypač medinukai... Gi ne ąžuolas šimtametis, o kuolas su lenta...


Na is tikruju galima butu registruoti panasius pasiulymus ir pateikti zaidimo administracijai,tu kaip forumo moderatorius galetum buti tarpininku:).Tokius dalykus kaip laivo isardymas ar zenklo sunaikinimas techniskai neturetu but sudetinga padaryti,aisku tai butu igalaikis projektas,bet uz tai atsilaisvintu kazkiek medienos ar akmens.Tas pats galiotu ir su pastatais.
dma
Posts: 60
Joined: Sun Sep 30, 2007 9:31 pm

Postby dma » Wed Jan 13, 2010 7:09 pm

Na jus man papasakokit ar galima cia naudoti visokius autoklikinimo skriptus ar botus..... :twisted:
Nes dabar vienam laive mano charas kovoja su lenku i kuria puse laiva parginti, ar namo i vakarus link uosto, ar kaip lenkas nori kazkur i rytus. iki siol kovodavom rankiniu budu updeitindami kursa likus keletui minuciu iki plaukimo. o siandien kai pasipyle is jo puses kurso updeitinimas vos ne milisekundziu greitumu, rankiniu budu jokiu shansu ka nors padaryt. tai kad isitikinciau savo teisumu net beveik radau ir pabandziau pora programu kurios tikrai ta daro..... parasiau cantr departamentui apie sia situacija, paziuresim ka atsakys. taip sunervao siandien tokios nesamones, kad .....
tirlimpampam
Posts: 13
Joined: Fri Feb 15, 2008 3:09 pm

Postby tirlimpampam » Thu Jan 14, 2010 6:05 pm

Nesu susidures su tokiais atvejais, bet pilnai gali buti kazkas tokio...Duok zinia kuo viskas baigsis
kapasakius
Posts: 9
Joined: Wed Jan 06, 2010 11:09 pm

Re:

Postby kapasakius » Thu Feb 11, 2010 7:06 pm

wejdas wrote:Stovi kaip stovėjęs tas ženklas.

Kzkaip buvau susidare ispudi, kad jis pradinges :) linksma zinoti, kad dar tebestovi

p.s. ne mano Malunas buvo :D

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest