klausimai/atsakymai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

dejas
Posts: 1
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:20 am

klausimai/atsakymai

Postby dejas » Tue Sep 05, 2006 2:35 am

Neradau fotume tokiso temos tia sukursiu cia.
Kadangi esu naujas tai uzduosiu keleta klausimu

1. Ar skilus galima palaipsniui tobulinti ar ne ?
2. Kiek daugiausiai svorio gali zmogus panesti?
3 Kas bus kai turesiu duagiau svorio nei galiu pakelti?
4. Jei kas zinot isvardinkit visus igudzius nuo zemiausio iki geriausio?
5. Kiek laiko galima ilgiausiai isbuti nevalgius?

Jei turit laiko galit dar parasyti ir naudingu patarimu, nes wikipedioj nieko gero neparasyta
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Re: klausimai/atsakymai

Postby wejdas » Tue Sep 05, 2006 5:44 am

dejas wrote:1. Ar skilus galima palaipsniui tobulinti ar ne ?

Įgūdžiai po truputį kyla juos nuolat naudojant. Tai vyksta gana lėtai. Vargu ar per savo gyvenimą tapsi ekspertu, jei esi nemokša kurioje nors srityje.
dejas wrote:2. Kiek daugiausiai svorio gali zmogus panesti?

15 kg
dejas wrote:3 Kas bus kai turesiu duagiau svorio nei galiu pakelti?

Negalėsi turėti daugiau svorio nei gali pakelti. Pasiekus ribą, žmonės tau nebegalės duoti daiktų, o resursai gauti iš projektų liks ant žemės.
dejas wrote:4. Jei kas zinot isvardinkit visus igudzius nuo zemiausio iki geriausio?

Įgūdžius gali rasti cantr wiki projekte (ieskok http://www.cantr.net/mwiki/index.php/Main_Page). Nėra geriausių ir blogiausių įgūdžių. Kiekvienas skirtingai moka skirtingus įgūdžius. Kaip ką moki, sužinosi kai bandysi dirbti vieną ar kitą darbą. Jie pasirodys veikėjo statistikų lange.
dejas wrote:5. Kiek laiko galima ilgiausiai isbuti nevalgius?

Šito nežinau, bet ganėtinai ilgai, kelias savaites, manau. Jei inventoriuje turi pakankamai maisto, tai jis valgomas automatiškai, tad jei ketini išvažiuoti atostogauti, tereikia apsirūpinti maistu.

O su naudingais patarimais tai sunkiau. Pagrindinis patarimas: vaidink savo personažą. Įsivaizduok, kaip jis atrodo, koks jo charakteris. Kalbėk taip, kaip kalbėtų, mąstyk, kaip jis mąstytų. Tai - vaidmenų žaidimas, todėl reikia vaidinti savo personažą.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Sep 05, 2006 9:49 am

Apie alki noreciau pridurti. Jei maisto neturi tai alkio prisideda 5%. Ar jis gali kisti priklausomai nuo konkretaus asmens savybiu, nezinau. Taigi, be maisto gali islikti 20 dienu. 20ddiena greiciausiai mirtum :) Tai jei ketini kuri laika nezaisti tai pasiskaiciuok kiek suvalgo maisto kuri turi. Jei tavo personazas yra ten kur gali prisirinki morku ar kito maisto tai pasikurk projekta tokiam laikui kokio zadi nezaist.


Aj, dar vienas dalykas. Dejau, savo naujus veikejus stenkis naujais vardais pakrikstyt :) Ir kad siek tiek labiau skirtusi :) :wink:
User avatar
Zyzas
Posts: 8
Joined: Fri Aug 18, 2006 11:38 am
Location: Lithuania

Postby Zyzas » Tue Sep 05, 2006 10:35 am

4. Jei kas zinot isvardinkit visus igudzius nuo zemiausio iki geriausio?


Yra penki igudziu lygiai:

1. meistriskai
2. igudusiai
3. gabiai
4. megejiskai
5. nemoksiskai
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Oct 18, 2006 8:24 am

Tskant, dabar nesuprantu. Kada vyksta darbu updeitai?
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Thu Oct 19, 2006 7:10 am

O aš nesuprantu, kodėl žaidėjai parinasi dėl tokių mechaninių dalykų. Tai juk tik žaidimo variklis, o pats žaidimas yra role-play'inimas. Aš, pavyzdžiui, niekada negalvoju ir nesidomiu, kada ten vyksta visokie updeitai, papildymai, atnaujinimai ir panašiai.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu Oct 19, 2006 12:28 pm

Nezinau kaip tau, bet man svarbi kiekviena minute, todel man reik tiksliai zinot, kada ivyksta darbu ir kelioniu updeitai. Nes ne visada galiu prisijunges pastoviai but.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Thu Oct 19, 2006 5:51 pm

Na, ne tokios jau brangios tos minutės man iš tiesų :) Juk čia žaidimas, o ne birža - milijonų neprarasi. Atsipalaiduokit. :)
Dynia
Posts: 3
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:35 am

Postby Dynia » Thu Oct 26, 2006 6:40 am

Turiu problema - gal kas galit padeti ? ;-)

Situacija tokia - po konflikto su vienu uzhsieniechiu, tas yšoko į laivą , kur buvo mano veikėjas ir atsišvartavo, aš pradėjau švartuotis, anas nutraukinėt švartavimąsi, ir t.t. gavosi taip , kad mes kazhkaip pradėjome švartuotis sausumoje giliau esančio objekto. Žodžiu besišvartuojant išmetė pranešimą, kad laivas atsirėmė į žemę , dabar niek odaryti neina - sėdieme laive, rašo kad laivas švartuojasi, bet nutruakti to švartavimosi neina, procentus rodo be skaičių, tik procento ženkliuką . Niekas nevyksta, kaip suprantu mes įstrigome. Iš laivo beaabejo išlipti irgi neina;-))) Ka daryti ?;-)
TheSkyReflection
Posts: 48
Joined: Mon Jan 30, 2006 9:03 am
Location: Vilnius, Lithuania

Postby TheSkyReflection » Thu Oct 26, 2006 7:37 am

Kagi Dynia, manau yra du sprendimo budai:

a) parasyti apie problema pasinaudojant klaidu raportavimo sistema
http://www.cantr.net/flyspray/

arba

b)rasyti laiskeli adresiuku bugs@cantr.net arba/ir gab@cantr.net

Gal Amlinas kazka gali konkreciau patarti?
Dynia
Posts: 3
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:35 am

Postby Dynia » Thu Oct 26, 2006 8:06 am

chm - rashyti anglishkai ? nelabia isheis sklandzhiai ishdestyti tokisu specifinius terminus;-) beja - ka nurodyti ? veikejo varda ? prisijungimo ID ?
TheSkyReflection
Posts: 48
Joined: Mon Jan 30, 2006 9:03 am
Location: Vilnius, Lithuania

Postby TheSkyReflection » Thu Oct 26, 2006 8:15 am

jei rasysi lietuviskai, tai persius Amlin'ui kaip suprantu, kad isverstu.
o reiketu manau rasyti savo charo pavadinima (del ID nezinau) ir vietove kur tas vyksta, gal dar laivo pavadinima, gal to ir uztektu
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Oct 26, 2006 10:53 am

Prisijungimo ID jiems geriau nerašyk, nebent jie paprašys.
Veikėjo vardas, laivo pavadinimas, nors tikriausiai ir tik laivo pavadinimo užtektų. Geriau rašyti arba į bugs@cantr.net arba čia forume prie "General support". Laiške gali detaliau viską aprašyti, o jei rašysi forume tai užtenka maždaug kad laivas su tokiutai pavadinimu besišvartuodamas atsitrenkė į krantą ir užstrigo. Prašome padėti :) Jei reikia pagalbos verčiant parašyk man asmeniškai - padėsiu.

Amlin
Dynia
Posts: 3
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:35 am

Postby Dynia » Thu Oct 26, 2006 12:28 pm

Dekui 0- jau sutvarke ;-)
VTomukas
Posts: 2
Joined: Mon Nov 06, 2006 10:53 am
Location: Silale, Lithuania

Postby VTomukas » Mon Nov 13, 2006 9:07 am

Klausimux:

Taip viskas klostosi, kad du mano charai zengdami kiekvienas savo keliu su savo bendruomene ir istorija neisvengiamai arteja prie vieno tasko. Ir labai galimas variantas, kad tos "bendruomenes" gali susijungti tame taske ilgam. Pagal charu charakteri ir pazintis - tokiu atveju abu tikrai turetu likti toje pacioje vietoje - bet kaip ten del sirdies smugio gali buti? Arba kaip reiktu pasiiaiskint savo bendruomenei, kad lyg niekur nieko skubiai reikia isvykti? :))
The Gods Made Heavy Metal, and It Never Gonna Die!!

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest