Veikejai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Jul 20, 2006 6:55 am

Gudobelės ekstrakto tai gal ir nereikia, jeigu sugebi juos visiškai atskirais gyvenimais leist gyventi, bet man tai dažna problema tokiu atveju kad jei aktyviau bendrauju tai painioju iš kurio veikėjo kalbu ;) Priedo kas nors pamedžioja ar pan. ir tenka abu veikėjus tikrinti. Todėl jei netyčia ir susibėga pora į vieną vietovę, tai tada vienas "užmiega" ir tik viena akim įvykius stebi, o kitas ką nors veikia.
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Thu Jun 28, 2007 4:07 pm

Nenoriu kurti naujos temos, nors gal "pikantiskos naujienos ar ivykiai" ir reiketu sukurti :D .
Tai va, norejau pasidalinti ispudziais apie portugalu kariu, gal labiau plesiku, "gabumus" kovos salygomis. Siaip tie kariai, kuriuos buvau sutikes, man labai primine paukscius kurie multiko "ledynmetis" pirmoj daly moliuga vaikesi :).
O buvo taip: Vienoj vietovej mano vienisa veikeja uzpuole 10 (!) portugalu kareiviu. Mintyse jau susitaikiau su mirtimi, persizegnojau, bet manau reikia pabandyti kazkaip issigelbeti. Kazkur buvau skaites apie kazkieno sekminga pabegima naudojant apsisukima kelyje nakties metu. Manau reikia isbandyti. Sedau i vezimeli (cia suklydau, nes paskui vistiek teko ji paaukoti) ir sudaves keliems mano skriaudikams pasileidau pirmu pasitaikiusiu keliu. Kareiviai pasileido paskui mane, dar siektiek aptalze bet turejau spinatu tai issigydziau. Riedejau visa diena, o jie mane persekiojo, burbuliavo kazka kad man "shakes". Vakarop ziuriu kad visi ju veikejai "eina ta pacia kryptimi kaip ir tu, eina priesais tave, greiciau uz tave" :) . Zodziu per diena jie pabegejo gerokai i prieki. Dar nepaminejau, kad vidury dienos suletinau greiti nors vezimas ir taip letai rieda. Lukterejau dar truputi, pries miega apsisukau ir dejau visu greiciu atgal is kur isbegau. Ryte jau buvau grizes, tada beliko sokt is vezimo ir pasileisti kitu keliu. Tiek jie mane ir temate :) .
Manau nuo lietuvos kareiviu nelabai buciau pabeges. Tai va tokia istorija su laiminga pabaiga :D .
Gregas
nacistas
Posts: 65
Joined: Fri Oct 27, 2006 11:38 pm

Postby nacistas » Thu Jun 28, 2007 4:22 pm

tikiuosi zinai apie keturiu dienu taisykle
negalima rasinet konfose nieko, kas ivyko pries maziau nei 4 dienas
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Thu Jun 28, 2007 4:25 pm

Puikiai zinau, ir tai buvo tikrai ne vakar ir ne uzvakar, ir netgi ne pries keturias dienas :) .
Gregas
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Jun 29, 2007 5:24 am

grynai teoriskai tai toki pabegima gali ivykdyti tik jei tave puola su kaulinemis ietimis ar kazkuo prastesniu. Nes 10 zmoniu gali nesunkiai per viena puolima pribaigt. Aisku tau su vezimu zymiai geriau nusiseke. Bet pestute einant yra siek tiek kitokia pabegimo strategija. Jei pasiseka tai nakti nieks net nepastebi, kad tu visai i kita puse nuruksti. ir paskiau gaudyk veja laukuose.
Niekas
Posts: 12
Joined: Mon Apr 16, 2007 9:56 am

Postby Niekas » Fri Jun 29, 2007 8:15 am

nepastebi, jei nestebi :) jei ner akam stebet, tai ishvis nera tolko 10 zmoniu vytis viena.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Jun 29, 2007 9:43 am

Na jei akylai stebes tai pamatys, kad i priesinga puse eini. apsisukant aiskiai pamato toki veiksma. Bet yra budas isvengt, kad pamatytu toki apsisukima.
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Postby Gregas » Fri Jun 29, 2007 9:51 am

Na taip, jie su ietimis buvo, be to as spinatu turejau. O kaip reikia nepastebetam apsisukti, jei ne paslaptis :) ? As su vezimu bandziau sustojes apsisukti, bet neina, reikia judeti.
Gregas

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest