Kilka slów wyjasnienia

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Kilka slów wyjasnienia

Postby Gnom » Wed Jun 28, 2006 9:59 am

Zostało mi całkiem słusznie wypomniane, że kilka dni temu obiecałem komuś, że z gry się nie wycofam ze względu na jedną moją postać. Więc przykro mi to mówić, ale całkiem z gry się nie wycofam nawet gdy PD/GAB/marol uzna, że jestem winnym i paskudnym łamaczem.

marol wrote:Żaden gracz nie został definitywnie przez PD wykluczony. Zauważ, na jakiej zasadzie gracze znikają - "albo PD powie, że jestem niewinny, albo odchodzę" - vide WojD i Gnom, podobnie jak CyboRKg, Agnieszka itp. - mogli grać.


W związku z powyższym małe sprostowanie - wciąż mogą. I wciąż czekają aż GAB/PD im swoją decyzje poda - bo już wielokrotnie sugerowałeś, że werdykt jest. Nie wiem czemu nie jest "oskarżonym" ogłoszony, ale w końcu cierpliwość jest cnotą. A powody, dla których nie jest są niezmiernie ważkie jak sądzę.

I tyle - 6 dzień blokady konta. Jeszcze nie uważam tego za czas przegięty biorąc pod uwagę powagę sprawy. Jeszcze.[/url]
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jun 28, 2006 10:07 am

Drogi Gnomie, nie sugerowałem, iż decyzja jest podjęta. Mówiłem o tym w tak zawoalowany sposób, gdyż nie chciałem czegokolwiek związanego z tą sprawą zdradzać na forum. Tak więc - nic nie sugerowałem. Wierzaj mi.

No i oczywiście sprostowanie jak najbardziej słuszne - źle się wyraziłem, chodziło mi bardziej o te dwie ostatnie osoby.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jun 28, 2006 10:12 am

marol wrote:Decyzja zostanie <b>(została?)</b> podjęta na podstawie dostępnych danych i informacji.


marol wrote:...nie mówię, czy że oskarżenie jest słuszne, czy też niesłuszne. <b>Werdykt w tej sprawie w zasadzie jest</b>, ale o nim dowiedzą się tylko strony w sprawie.


W takim razie musiałem źle zrozumieć te dwie Twoje wypowiedzi.

Bez odbioru.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jun 28, 2006 10:22 am

Ech... no z tego właśnie wynika to co napisałem. Już nie kłóćmy się o słówka. Pewnie gdybym napisał "została lub zostanie" i "werdykt w tej sprawie jest bliski sformułowania" to byłoby jaśniej. Tak czy inaczej myślę, że akurat te twoje wątpliwości wyjaśniłem.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jun 28, 2006 10:33 am

A g... prawda... Konto nadal zablokowane, zero reakcji. Przynajmniej, gdy robiłem bałagan na forum, to się ktos interesował - teraz totalna olewka, Panie marol. Gratulacje. Gnom - nie łam się - jak nie zgnoimy palantów w grze, to w RL znajdzie się wystarczająco dużo wygodnych do podniesienia argumentów, by mieć zabawę na lata.

marol wrote:Zabronione jest umyślne wprowadzanie dodatkowych postaci w dany konflikt. Jednakże jeśli okoliczności niezależne od gracza spowodują taką sytuację, to nie ma problemu, o ile ten potrafi zachować NZ.


Chyba, że są to postaci graczy takich, jak WojD i Gnom, CyboRKg, Agnieszka itp. lub jeśli przyszłoby im do głowy atakować postaci ... * wpisz odpowiedznie postaci *

EDIT: Gnom, nie zauważyłeś jeszcze, że jak się ma aktywne i nietykane postaci, to czas płynie zupełnie inaczej, niż gdy ma się bohaterów zaangażowanych w istotne wydarzenia?
==============
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jun 28, 2006 10:42 am

No i pokazałeś prawdziwą twarz, WojD. Ja będę się teraz ograniczał do odpowiadania na zapytania GAB. To, czy ci odblokują konto, o ile je zachowasz, od tej pory mi wisi.

I nie sil się na odpowiedzi tutaj. Właśnie przekonałeś ostatnią polskojęzyczną osobę, która cokolwiek mogła pomóc w szybszym zakończeniu sprawy, do tego, że nie ma sensu świecić oczami za ciebie przed resztą zespołu.

Proszę o zamknięcie topiku. A jeśli WojD będzie realizował swoje gnojenie, to jednak sprawdzimy jak obszerna jest twoja pula IP i możliwości obchodzenia bana.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jun 28, 2006 10:47 am

Własnie dałeś się sprowokować, bo ja akurat pozytywnej opinii o Tobie marol nie zmienię i uważam, że robisz dużo dobrego dla gry. W tym przypadku jednak masz klapki na oczach i działasz ramię w ramię z etetowymi łamaczami zasad, którzy zrobili sobie z Ciebie marionetke. Zgodnie zresztą z założeniami, które wcześniej wyrazili w rozmowach.

Wybacz - ale tylko powrót do normalnego - wyważonego i rozsądnego - oceniania rzeczywistości przywróci mi w pełni wiarę w Ciebie. Przyznaj, że się myliłeś i przyjmij moje przeprosiny.

EDIT: A palanty zaczynaja korzystac z sytuacji w grze i zabieraja sie do wykaszania naszych postaci. Thank you, GAB.
==============
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jun 28, 2006 10:49 am

WojD, wyjątkowo jeśli chodzi o podobne topic'i ostatnimi czasy zgodzę się z marolem. Przeginasz. Trochę dystansu.

Powiedziałem - 6 dni. To nie za dużo.

Marol powiedział - "Skoro o nic nie pytamy, to znaczy, ze wszystko wiemy, nie?"

Marol powiedział - "werdykt w tej sprawie jest bliski sformułowania"

Ja marolowi akurat wierzę bez zastrzeżeń. Namieszaliśmy czy nie (z naciskiem na to drugie ;) ) to trochę to jeszcze musi potrwać. Choć dowiedziałem się, że jedna postać innego gracza zostanie pewnie zabita przez to, że moja nie może jej pomóc... Ale co poradzić..?
Last edited by Gnom on Wed Jun 28, 2006 11:04 am, edited 1 time in total.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jun 28, 2006 10:55 am

WojD, człowieku, ty mi mówisz o wierze we mnie? Po tym, jak kolosalnie zawiodłeś zaufanie, którym obdarzył cię zespół, a ja w szczególności? Po tym, jak deklarujesz chęć gnojenia w grze? Wisi mi twoja wiara we mnie maksymalnie.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Jun 28, 2006 10:59 am

puki nie zamkneli, to wam powiem: nie macie cantr? to idzcie chlopcy pograc w pilke na dwor :twisted:

edit: no i dowcip na rozluznienie :

Ciagna ruscy niedzwiedzia po lesnej drodze, i spotykaja polaka. Polak pyta:"Grizli?" a ruscy na to : "niet, strielali" :lol:

no dobra, nie byl smieszny, ale trzeba was chlopaki porozluzniac zdeczka :twisted:
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jun 28, 2006 11:04 am

Czym się różni Chuck od broni palnej? Chucka lepiej nie ładować od tyłu.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jun 28, 2006 11:38 am

A tak wracając trochę do tematu (ale nie za bardzo :P)... Nie dałoby się marol sprokurować jakiegoś oficjalnego przecieku kiedy GAB/PD sformułuje werdykt w sprawie Gnomgate i/lub WojDgate ew. GnojDgate? :P Nie mówię oczywiście o dokłądności co do minuty, raczej co do dwóch dni. :)
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Wed Jun 28, 2006 11:52 am

W wigilie...kiedy nawet bestie mowia ludzkim glosem :)
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jun 28, 2006 11:54 am

Chatette wrote:W wigilie...kiedy nawet bestie mowia ludzkim glosem :)


W mojej obecnej sytuacji mnie to wcale nie bawi... Pytałem serio bo i serio się paroma sprawami (zagrożenia życia postaci innych graczy) w Cantr martwię, które się pojawiły pod moją nieobecność, a którym mógłbym z łatwością zapobiec.

Edited by Scorup: Te Wasze topici przestały być wołaniem pokrzywdzonych o pomoc. Stają się wrednymi prowokacjami i próbą manipulacji. O ile pierwsze byłem w stanie tolerować, drugiego już nie przepuszcze. Przykro mi.


Raist - Jezeli nadal bedziecie kontynuowac te dyskusje na forum to zostana wam poprostu zablokowane konta. Ile mozna upominac, wysluchiwac, ze to sie juz nie powtorzy i potem obserwowac znow to samo?

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest