Przeklenstwa

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Mordred799
Posts: 35
Joined: Sat Apr 22, 2006 3:10 pm
Location: Reichshof

Postby Mordred799 » Mon Jul 17, 2006 8:33 am

sepy to stworzenia mityczne :P myślę że w formie legend i bajd można rozpowszechniac takie informacje w grze... np.

widzisz jak Postać 1 mówi: "nie pamiętam tego człowieka a na pewno zapamiętałbym taka morde orangutana"

widzisz jak Postać 2 mówi: "a co to jest orangutan?"

widzisz jak Postać 1 mówi: "własciwie to nie wiem ale jak byłem mały to mnie straszono takimi stworami - podobno sa bardzo brzydkie. O własnie jak ten człek"

Tak chyba może byc? Juz kilka razy spotkałem się z takim tłumaczeniem zjawisk spoza gry. A do moich ulubionych nalezą "atakujace errory" - wiecie takie małe robaczki które gryzą wasza postać i nie pozwalają jej wykonac jakiejs czynnosci (pojawia się wtedy słowo ERROR na ekranie). W pewnej lokacji były dośc częstym tematem rozmów swego czasu.
Free as a Warbird
T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Fri Nov 17, 2006 4:47 pm

Czytać od dołu. Jak myślicie, miał prawo?
1718-0.22: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "a ty jestes jebniety debil...."

1718-0.19: Mówisz: "Brzydactwo i tyle"

1718-0.19: Używając pięści po amatorsku ranisz dwudziestoletni mężczyzna tak że traci 0 procent sił.

1718-0.17: dwudziestoletni mężczyzna atakuje Cię używając kilof ale chybia. Nie rani Cię.

1718-0.00: Mówisz: "Brzydactwo *pokazuje język*"

1717-7.35: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "uwazaj baranie ja ci pokaze brzydactwo*mowi ze wsciekloscia* jeszcze raz!!!!!"

1717-7.28: Mówisz: "Brzydactwo *pokazuje język*"

1717-2.30: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "ja cie tez skarbie...*caluje i mocno przytula ukochana*"

1717-1.31: Widzisz jak ******* mówi do dwudziestoletni mężczyzna.

1717-1.20: Zjadasz 117 gram marchewki [carrots].

1716-6.17: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Kocham Cie a kochanie moje*usmiecha sie i caluje ********"

1716-6.17: Widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna umiejętnie rani jelenia używając kilof.

1716-5.05: Widzisz jak ******* po mistrzowsku rani jelenia używając kościana pałka.

1716-3.01: dwudziestoletni mężczyzna mówi: " ******* kochanie nie zwracaj uwagi na tego debila....i tak ty jestes najpiekniejsza na swieceie*caluje namietnie ukochana*"

1716-2.19: Widzisz jak ******* po mistrzowsku rani konia używając kościana pałka.

1716-2.19: ******* mówi: "Brzydki to Ty jesteś "

1716-1.19: Zjadasz 117 gram marchewki [carrots].

1716-1.14: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "kto jest brzydki??"

1715-7.30: Mówisz: "III tam, jest brzydka."

1715-6.33: Widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna mówi do *******.

1715-2.22: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Dobrze Skarbiw e juz jestes*caluje namietnie ukochana* kocham cie najmocniej na swiecie*usmiecha sie i ponownie caluje*"
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Fri Nov 17, 2006 5:05 pm

Wedlug mnie mial, nic w tym takiego nie widze. Wedlug mnie jebniety to nawet przeklenstwo nie jest
http://www.gks-murcki.com
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Nov 17, 2006 5:40 pm

a debil??
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Fri Nov 17, 2006 5:43 pm

T34, ja bym cie za to tak zgnoil ze az bys zglupial :twisted: :P mial prawo...
User avatar
Szynszyl
Posts: 77
Joined: Fri Jun 09, 2006 2:56 pm

Postby Szynszyl » Fri Nov 17, 2006 5:59 pm

A ja dla odmiany myśle że prawa nie miał, postac mogła uwazać że ktos jest brzydki, a obrazona postac mogła np przyłozyc pierwszej... Odkad gram w Cantr podziwiałem kulture graczy, mogli sie kłócic zażarcie a i tak byli kulturalni, nawet ja starałem sie byc taki gdy na codzień klne jak szefc. Pozatym jebniety i debil to sa wulgaryzmy jesli ktos nie wierzy polecam słownik wulgaryzmów (jest taki) lub mowy potocznej, a jak dobrze pamietam to w zasadach jest iz wulgaryzmy sa zakazane. Moim zdaniem ktoś z PD powinied przynajmniej zwrocić uwage temu graczowi aby tak nie robił wiecej. Jesli chcecie sie gnoic róbcie to kulturalnie, nie psójmy klimatu gry...
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Nov 17, 2006 7:55 pm

Sam go sprowokowałeś a teraz donosisz...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Nov 19, 2006 6:10 pm

Szynszyl wrote:A ja dla odmiany myśle że prawa nie miał, postac mogła uwazać że ktos jest brzydki, a obrazona postac mogła np przyłozyc pierwszej... Odkad gram w Cantr podziwiałem kulture graczy, mogli sie kłócic zażarcie a i tak byli kulturalni, nawet ja starałem sie byc taki gdy na codzień klne jak szefc. Pozatym jebniety i debil to sa wulgaryzmy jesli ktos nie wierzy polecam słownik wulgaryzmów (jest taki) lub mowy potocznej, a jak dobrze pamietam to w zasadach jest iz wulgaryzmy sa zakazane. Moim zdaniem ktoś z PD powinied przynajmniej zwrocić uwage temu graczowi aby tak nie robił wiecej. Jesli chcecie sie gnoic róbcie to kulturalnie, nie psójmy klimatu gry...


:shock: Te Szynszyl, jaja se robisz...?
Proste, ze mial prawo!!!!!
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Sun Nov 19, 2006 7:32 pm

Mial prawo, ale nie powinien z tego prawa korzystac... Mozna takie rzeczy rozwiazywac bardziej... Subtelnie...

Szynszylu...
Po pierwsze - Postac mogla uwazac, ze ktos jest brzydki, i mogla nawet wyrazic swoja opinie, ale ta wyrazala te opinie bardzo dobitnie... Az nazbyt...
Po drugie - obrazona postac probowala przylozyc pierwszej... Lecz jesli spojrzysz na przedstawiona sytuacje zauwazysz, ze niewiele to dalo.
Po trzecie - Nigdzie w zasadach nie nie jest napisane, ze nie wolno uzywac wulgaryzmow...
Po czwarte - Dlaczego uwazasz uzywanie wulgaryzmow za psucie klimatu? Czasem klniecie tylko urealistycznia sytuacje i nadaje jej... koloru(?). Oczywiscie nie mowie o bluzganiu wszystkich na okolo a sporadycznym uzywaniu wulgaryzmow do ubarwiania sytuacji...
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Mon Nov 20, 2006 8:10 pm

No to super. Ciekawe więc, co sie stanie, jak założe postac, która co drugie słowo bedzie wtrącać "kurwa" i "chuj". Przecież przeklinanie nie jest nigdzie zabronione. I w dodatku doda to realizmu - taki prymitywny osobnik z tej postaci po prostu, odpowiednik dresiarza z realu. :twisted:
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Postby tehanu » Mon Nov 20, 2006 9:34 pm

hmmm.. naprawdę nie widzisz różnicy..?
współczuję..

ja bym Ci też zwymyślała ale może na ucho.. :twisted:
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Mon Nov 20, 2006 9:59 pm

T34. wrote:No to super. Ciekawe więc, co sie stanie, jak założe postac, która co drugie słowo bedzie wtrącać "kurwa" i "chuj". Przecież przeklinanie nie jest nigdzie zabronione. I w dodatku doda to realizmu - taki prymitywny osobnik z tej postaci po prostu, odpowiednik dresiarza z realu. :twisted:


Polecam znalezc sobie kurs czytania ze zrozumieniem...

Pozatym nikt ci takiej postaci zrobic chyba nie zabroni, (Niestety) a to, ze zostaniesz za nia ostro zgnojony zarowno przez graczy jak i ich postaci to inna sprawa...

Ehh... Ehh...
ImageImage

Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Tue Nov 21, 2006 1:34 pm

T34. wrote:No to super. Ciekawe więc, co sie stanie, jak założe postac, która co drugie słowo bedzie wtrącać "kurwa" i "chuj". Przecież przeklinanie nie jest nigdzie zabronione. I w dodatku doda to realizmu - taki prymitywny osobnik z tej postaci po prostu, odpowiednik dresiarza z realu. :twisted:


Jest różnica miedzy dodawaniem Ku.. i Hu.. w każdym zdaniu.
Nawet w lekturze szkolnej dla dzieci z gimnazjum "Stary człowiek i morze" Główny bohater zwraca się słowami do ryby "Ty kurwo" I od wielu lat to nikomu nie przeszkadza
http://www.gks-murcki.com
Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Postby Legalus » Mon Oct 01, 2007 7:06 am

dddd-g.mm: xxxx mówi: "przestan....nie rozumiesz o co chodzi.... ooc, to jest cantr pojebie, tu sie rozmawia tygodniami o zamianie marchewek na ziemniaki wiec sie odpierdol"

Zastanawiam się, czy to zakrawa pod łamanie NZ...
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Mon Oct 01, 2007 8:46 am

Pod NNZ to chyba nie podchodzi ale o zwykle chamstwo napewno.
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest