Niesprawiedliwe traktowanie przez PD (marol)

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jan 22, 2006 11:05 pm

Skarbniq wrote:Drugi sposob działanie powinien być stosowany jedynie jeżeli gracz w sposób otwarty i z pełną premedytacją łamie zasady nie rokując na poprawę. W sytuacji Cyborgka i jego istotnych postaci, powinno być najpierw ostrzeżenie a potem blokada. Z tego co Cyborgk pisał jakiś czas temu został zablokowany bez wcześniejszego "proszę zaprzestać tego a tego".

Nie jest to chyba zasada trudna do przyjęcia przez PD.


W sprawie CyboRGka takie próby były podejmowane od pazdziernika. Wielokrotnie wyjasniano i proszono o zaprzestanie działan i oczyszczenie sytuacji. Nie pomogło.
==============
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sun Jan 22, 2006 11:31 pm

Jeżeli tak to przepraszam :wink:

Jestem jedynie obserwatorem błądzocym po omacku wśród manipulacji i niedomówień :shock:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jan 23, 2006 12:05 am

No niestety. Nie było tak, że odrazu mu zablokowano konto za drugim razem. Za pierwszym gdy miał dwa konta ( co też nie było głównym powodem natychmiastowej blokady ) to nastapiło głównie dlatego, że zabił inną postać w sposób telepatyczny i przy współpracy aż trzech swoich postaci w dwóch różnych miejscach ( zabita postać uciekła a inne jego postacie ją dopadły ). Po odblokowaniu konta gdy przekonywałem go jak wiele gra straci bez jego postaci ( co nie było dobrym sposobem nawracania gracza, ale nie widziałem innego sposobu by go namówić do dalszej gry ) rozmawiałem z nim nieoficjalnie wielokrotnie na GG próbując mu wytłumaczyć zasady w tej surowej jak to dla niego forumie i namówić do ich przestrzegania. Niestety bezskutecznie :(
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest