Cud?

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Jan 15, 2006 6:16 pm

Jeśli to miało mnie urazić, to mi to wisi. Choć co do załatwiania sprawy - WojD w odróżnieniu od tych graczy zaniósł całą kwotę, a nie poszedł kupować za to różne rzeczy i dawać przyjaciołom w nadziei, że do nich nikt nie dojdzie. Widzisz dyskretną różnicę?
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Jan 15, 2006 7:12 pm

Widze, widze - wczesniej tez ja widzialem :-)
Liczylem ze zauwazysz " :-D " ;-)

Ale nadal uwazam, ze powinny byc wypracowane jakies sensowniejsze i bardziej "z gry wziete" sposoby zalatwiania spraw bugow - zwlaszcza tego typu.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Jan 16, 2006 2:13 am

belin wrote:Widze, widze - wczesniej tez ja widzialem :-)
Liczylem ze zauwazysz " :-D " ;-)

Ale nadal uwazam, ze powinny byc wypracowane jakies sensowniejsze i bardziej "z gry wziete" sposoby zalatwiania spraw bugow - zwlaszcza tego typu.


Popieram... chociaż jak już pisałem wcześniej rozwiązanie było całkiem dobre i nie rozumiem kłytni... robale zrzarły i pogryzły... dlaczego ięc miałby pogryźć tylko niektóych... i tak się dziwię że nie zeżarły żadnego budynku albo nie przerwały projektów jakichś... Bug zesłał drewno a bóg-marol wzioł i drewno odebrał... bug i bóg -marol powinny być traktowane jako IC... nie odwrotnie... To daje do myślenia postaciom, wątek fabularny nakłaniający do wyznawania bogów... oddawania im użej czci aby zdażały się te dobre cuda bez następujących po nich cudach złych...

Takie me zdanie...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Jan 17, 2006 2:29 am

marol wrote:Kurwa, ile jeszcze będzie ten temat ciągnięty?! Spędziłem ponad godzinę sprawdzając kto w jakie projekty ile włożył tego pierdolonego drewna. Usunąłem drewno z projektów, tylko to, które pochodziło z buga. Usunąłem drewno z inwentarzy, tylko to, które pochodziło z buga. Mogłem się pomylić w wyliczeniach przy usuwaniu 50 projektów - ale czy to kurwa ja wymyślałem jak ukryć to drewno przez administratorami gry i przekazywałem je innym swoim postaciom?


Nie jestem pruderyjny i sam czasem przeklnę, ale sądzę, że nie powinieneś tego robić na publicznym forum.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jan 17, 2006 6:16 am

Zastosowana w tym poście interpunkcja emocjonalna wydaje się adekwatna do sytuacji ;)
==============
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 17, 2006 8:42 am

PRUT wrote:Nie jestem pruderyjny i sam czasem przeklnę, ale sądzę, że nie powinieneś tego robić na publicznym forum.
Wybacz, trochę się podkur^d^d^ddenerwowałem.
User avatar
nowy kamienny mlotek
Posts: 86
Joined: Tue Nov 22, 2005 7:02 pm
Location: Cantrworld

Postby nowy kamienny mlotek » Tue Jan 17, 2006 9:37 am

marol wrote:
PRUT wrote:Nie jestem pruderyjny i sam czasem przeklnę, ale sądzę, że nie powinieneś tego robić na publicznym forum.
Wybacz, trochę się podkur^d^d^ddenerwowałem.


:lol: Czy tanie tych postow dostarczylo mi duzo rozrywki
Nie pytaj mnie kim jestem.
Image
plumbum

Postby plumbum » Sat Jan 21, 2006 2:36 pm

belin wrote::-D

Ale swoja droga to hmm... roznice klasy widac - w sensie zalatwiania sprawy ;-D he he he


mylisz sie, roznica jest przede wszytkim w istocie zjawiska, a nie w reacji ludzi na to zjawisko.
sytuacja z zycia, ktora porownujecie z cudem w Cantr jest nieadekwanta.
moja postac byla przy cudzie i brala drewna ile wlezie. i mowie to z podniesionym czolem. przede wszytkim dlatego, iz nikt nie zostal poszkodowany, biorac cos nie zabralem nikomu.

natomiast kolega, ktory znalazl kase doskonale wiedzial, do kogo ona nalezy, wiedzial, ze plawiac sie w tych pieniadzach naraza kogos na cierpienie. i to wlasnie swiadomosc czynienia zla innej osobie moim zdaniem zmusila go do zachowania sie tak, jak sie zachowal.

inna sytuacja moze byc porownywalna: tenze nasz kolega w partu znajduje nie koperte z pieniedzmi, ale maszynke do robienia pieniedzy. jeden obrot walkie: wypada swiezutki banknot 100$. no wiec bierze jeden , idzie niepewnie do banku i pyta sie pani w okienku, czy banknot jest ok. pani stwierdza ze tak. no i co robi nasz kolega? opcji jest pare: siedzi przez najblizze noce i kreci po pierzyna dolce. albo kreci dolce, ale dzieli sie z cala rodzina, zaklada jakas fundacje walczaca z rakiem. albo idzie na policje i ddaje maszynke. no i ten jeden banknocik, ktory sobie wyprodukowal. prosze o odpowiedz, co byscie WY zrobili !!! zapraszam do wypowiedzi.
I prosze mi KURWA nie mowic o roznicy w klasie !! (a co, tez sobie pozwolilem, inni tez moga tu rzucac miesem :))) )
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Jan 21, 2006 2:43 pm

Pierwsza uwaga: moze bys sie zarejstrowal, co? Zajmie Ci to 5 sekund a juz sie bedzie inaczej rozmawialo.

A dalej... No to co mowisz tez jest nieadekwatne. Tu nie chodzi o drewno, ktore spadlo z nieba. Tylko o wykorzystanie bledu w grze. Czyli oszustwa tak naprawde...

A co do Twojego wyboru... Nie wiem czemu ma ten test sluzyc ale niech Ci bedzie - ja bym oddal maszynke a banknocik sobie zachowal, choc raczej na pamiatke. ;)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Jan 21, 2006 3:01 pm

Był piekny kwiecień czy maj, a my sobie piliśmy piwko w ogrodzie wagarując czy tez mając okienko jakieś. Koperta lezała sobie przy ławce. Zadecydowały trzy czynniki:
- na kopercie był adres
- adres należał do kancelarii, którą znałem - co nie znaczy, że kolege lubiłem, chyba raczej nie...
- kwota była duża - ale nie az tak poważna, bym postawił na szali sumienie - mniej więcej tyle zarobiłem na kilku handlach PL<>ZSRR

Nie wiedziałem co to za pieniądze - gdybym je zabrał, rodzina i tak by dostała odszkodowanie - a po tyłku co najwyżej adwokacina, który koperte posiał... Ale o tym nie wiedziałem.

Co bym zrobił gdyby było tam 100.000 albo 1.000.000 ? Nie wiem. Tak jak i teraz nie wiem - a raczej wiem :) Już bym siedział z Żoną, psem i kotami w samolocie do Reykjavíku ;)

EDIT: test? natłukłbym banknocików, wyprał, potem dałbym maszynke w prezencie Kaczorom, wsiadł do samolotu i zgłosił sprawę do Interpolu :P
==============
KUMiN
Posts: 2
Joined: Wed Dec 20, 2006 8:57 am

Postby KUMiN » Wed Dec 20, 2006 11:25 am

Kara była niesprawiedliwa!!!
przecież jak coś się znajduje to się bieże!
a pozatym czemu karać zacoś czego niema w zasadach!!!
Przecież niepisze że jak się znajdzie ogromną ilość surowca to NIEBRAĆ GO!!!




A pozatym w tej grze wszystko jest możliwe...
Można było nawet pomyśleć że admin zrobił to dla użytku własnego!!!
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Dec 20, 2006 11:36 am

KUMiN wrote:Można było nawet pomyśleć że admin zrobił to dla użytku własnego!!!
Przez chwilę myślałem, że można cię potraktować poważnie.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed Dec 20, 2006 12:28 pm

Ech KUMiN odswierzyleas stary temat i to co piszesz niezbyt powazne jest ale troche racjii masz.
To ze w tej grze jest wszystko mozliwe.Co jakis czas zdarzaja sie takie dziwne rzeczy a na ten temat napisano tak duzo bo po raz pierwszy w polskiej stefie zdarzylo sie cos tak spektakularnego.
Jesli o tym nie wiesz to te bledy sa nimi chocby nie wiem co i nie wolno z nich korzystac.
Mimo to kusi mnie by ktoregos pieknego dnia nie zglosic czegos takiego i przejsc do porzadku dziennego z tymi rzeczami.
Swietny RP by z tego wyszedl.To przeciez tez jest element gry,nawet jesli nie zamierzony.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Wed Dec 20, 2006 5:38 pm

ehh... jeden z pierwszych tematów w którym pisałem
Image

Image

Federacja RP
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Tue Dec 26, 2006 12:58 pm

Moze ktos zamknac ten temat? Albo najlepiej usunac...
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest