Zlamanie zasad

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Zlamanie zasad

Postby Skarbniq » Mon Jul 11, 2005 9:50 pm

W pewnej lokalizacji - na nowej wyspie....

codziennie zachodzi identyczna sytuacja. Trzy postacie podają sobie "brand new bone club" ( czy coś takiego ) i atakują te same zwierzęta - w ogóle ze sobą nie rozmawiając. Oczywiście wszystkie trzy robią to niemal jednocześnie... ( po koleji ).

Jak dla mnie to są postacie jednego gracza albo kontakt poza grą... bo nie robią tego o jednej i tej samej porze tylko różnie.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Jul 11, 2005 10:06 pm

Szkoda ze nie widziala tego zadna z moich postaci, bo bylaby jatka i zaraz z trzech zrobilaby sie jedna! :twisted:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Jul 11, 2005 10:08 pm

Szkoda ze nie widziala tego zadna z moich postaci, bo bylaby jatka i zaraz z trzech zrobilaby sie jedna! :twisted:

Sorry, mialem jakis klopot z wyslaniem i poszlo dwa razy :roll:
Last edited by CyboRKg on Mon Jul 11, 2005 10:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Jul 11, 2005 10:09 pm

Musiałbyś z nimi pogadac podowiadywać sie imion i gdzięs to zgłosić... Chociaż tego sie w sumie nie udowodni. W sumie chyba mozesz zgłosic to wiosce i ich pozabijać :)
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Re: Zlamanie zasad

Postby CyboRKg » Mon Jul 11, 2005 10:28 pm

Skarbniq wrote:Jak dla mnie to są postacie jednego gracza albo kontakt poza grą... bo nie robią tego o jednej i tej samej porze tylko różnie.

Prawdopodobnie jest tak jak mowisz... Ale nie mozna tez wykluczyc mozliwosci, ze trzy postacie roznych graczy dogadaly sie zanim Twoja postac tam sie pojawila :?: Sprobuj dowiedziec sie tego w grze. Wydaje mi sie ze jezeli zachodzi podejrzenie o oszustwo to uzywanie OOC w publicznej dyskusji nie jest naduzyciem...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Zlamanie zasad

Postby KVZ » Mon Jul 11, 2005 10:34 pm

Skarbniq wrote:W pewnej lokalizacji - na nowej wyspie....

codziennie zachodzi identyczna sytuacja. Trzy postacie podają sobie "brand new bone club" ( czy coś takiego ) i atakują te same zwierzęta - w ogóle ze sobą nie rozmawiając. Oczywiście wszystkie trzy robią to niemal jednocześnie... ( po koleji ).

Jak dla mnie to są postacie jednego gracza albo kontakt poza grą... bo nie robią tego o jednej i tej samej porze tylko różnie.


Jeżeli znasz angielski (podobno założyłeś sobie angielską postać) to najlepiej jakbyś to zgłosił na forum http://www.cantr.net/forum/viewforum.php?f=4 albo bezpośrednio do departamentu graczy: players@cantr.net

Oni się tym zajmną, sprawdzą czy rzeczywiście tak jest i dadzą ostrzerzenia graowi/graczom i jak nie będzie z ich strony współpracy to im poblokują konta. Jak masz problemy z językiem to możesz mi wysłać na PM dane gdzie to dokładnie było, loga zdarzeń i ewentualnie Twój ID.

EDIT: jeżeli nie robią tego o tej samej porze, to może to rzeczywiście postacie innych graczy i może uzgodnili że w ten sposób będą polować zanim Twoja postać się tam pojawiła? Może ich popytaj. Ale dla pewności i tak dobrze by było to zgłosić.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Jul 11, 2005 11:15 pm

Okolicznosc łagodzaca...
Ja kiedys tez sie umówiłem z inna postacia, ze razem bedziemy polowac i takze podawalismy sobie bron po ataku i nawet czasem sie tak zdarzyło, ze bylismy w jednym czasie w grze. Dlatego ktos by to musiał zbadac :)
Guest

Postby Guest » Sat Jul 16, 2005 11:19 am

Dziś złożyłem jeden donosik na gościa który ustawia się ze swoją drugą postacią w innej lokacji... i jeszcze się tym chwali. Może w ten sposób trzeba robić porządek ? Przecież w angielskiej strefie to każdy agresywny nowy jes trakotowany jako "łamiący zasady".
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 11:22 am

Zalogowałem się ;-) Dodam jeszcze że... szkoda że nie ma nikogo z Polaków w Players Department. Moglibyśmy wtedy mieć też specjalny temat do zgłaszania przekrętów. Miałoby to na pewno walor edukacyjny dla "kombinujących" graczy - widzieliby że tacy sprytni już byli.
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 11:54 am

Przydałaby sie jakaś polska szycha w Players Dep.. Zreszta nie tylko tam, pownnismy mieć swoje wtyki wszędzie, gdyby tak było zostałyby prawdopodobnie rozwiązane 2 najwieksze polskie problemy. Mam oczywiście na myśli truposzczaki oraz niesprawiedliwe rozmieszczenie surowców na nowej wyspie...
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sat Jul 16, 2005 12:48 pm

No to szychy, zgłoście swoje kandydatury, umotywujcie je i byc może zostaniecie przyjęci do PD. Macie silną karte przetargową, bo Polska grupa bardzo duża sie staje
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 12:51 pm

Taki szczeniak jak ja ma decydowac tudziez sugerowac o losie prawie tysiaca osób ;-)? Nie, nie ja sie nie widzę, ale Skarbinq, hmm, jego decyzja, ktos by sie przydał...
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 1:01 pm

Nie nadaję się. Jestem nazbyt... pobłażliwy. Nie wspominając o tym że gram zaledwie 11 dzień, a przede wszystkim nie ufam sobie :-)
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sat Jul 16, 2005 2:59 pm

Kolejne zlamanie zasad :!: :evil: Na nowej wyspie jakis debil rozdaje nowym mape wyspy V, a oni laza szukajac tych miejsc i dziwia sie ze nie ma nigdzie Vlyryan Forest :o Na razie nie wiem kto, ale jak sie dowiem to postaram sie zeby gostek stracil konto!
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Sat Jul 16, 2005 3:35 pm

widzialem jak jedna postac dostala ostrzezenie wlasnie za takie cos wiec to pewnie o nim mowisz ...ehhh oby takich wiecej nie bylo

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest