Troll

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Troll

Postby Buka » Fri Oct 02, 2015 8:14 pm

Mam serdecznie dość plagi andrzejkowych postaci-klonów. Nie sposób się ich na dobre pozbyć, nie sposób uniknąć, jeśli już jakaś zostanie odizolowana/zabita/odejdzie - pojawi się zastępca. Często już czeka w pogotowiu, nieco cichszy. Nieunikniony.
Można na siłę odróżniać kolejne z takich postaci. Tak, jeden płacze i wielbi Nelę z jednego powodu, drugi miał powód inny, trzeci wielbi krowy, bo Neli nie miał w pobliżu, biedny.
Gracz już chyba nie przekleja całych tekstów wrzucając je w kilku miejscach. Zachowuje pozory. A dalej upierdliwym, piekielnym trollem jest.
Według mnie nadrzędną intencją tego gracza jest wkurzanie innych. Promieniujący z każdego klona debilizm, prawdopodobnie celowe pisanie nieortograficznych zlepków (czasem z większym, czasem z mniejszym natężeniem, nie wygląda to na problem czy niedbalstwo gracza a celowe zabiegi).

Każdy z graczy ma swój styl prowadzenia postaci, "gwiazdkowania", opisów, używa typowego dla siebie słownictwa. Nie sposób po pewnym czasie nie zauważać podobieństw postaci jednego gracza. Niemniej jednak w przeważającej części te postaci są indywidualne, nie do zastąpienia.

Klony powodują często już reakcje graczy, nie postaci. "O nie, znowu on.". Irytacja. Ciężko odgrywać fabularnie, jeśli ma się przypadkiem postać łagodniejszej natury. Ciężko odgrywać w ogóle gdy wciąż widzi się ten andrzejkowy spam.
NDS
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Troll

Postby gala » Fri Oct 02, 2015 8:48 pm

+1000000000000000000.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Troll

Postby Raynus » Sat Oct 03, 2015 5:01 am

Dziękujemy za zgłoszenie. Players' Department przyjrzy się sprawie.

Sam osobiście wiem jak to wygląda, więc rozumiem podirytowanie. :)
User avatar
dariusz71
Posts: 38
Joined: Thu Jan 29, 2015 6:42 pm
Location: Düsseldorf

Re: Troll

Postby dariusz71 » Sun Oct 04, 2015 11:21 am

To pewnie ten sam gracz, którego zgłaszałem już jakiś czas temu przez formularz. Tylko teraz nie melduje się jako krewny czy następne wcielenie. Moze się już czegoś nauczył :wink:
W każdym razie jest konsekwentny i nie poddaje się łatwo a to już plus.
Tworzenia irytujących innych postaci też mu nikt nie zabroni. Wkurza ale moim zdaniem teraz to już nie jest łamanie NZ.
L**** wrote:mam i dobre i złe postacie (...) ale przeciez nie będę grała sama ze sobą
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Troll

Postby Berya » Sun Oct 04, 2015 11:54 am

Jest, kiedy okazuje się, że w jednym mieście ma trzy identyczne postacie, które ujawniają się jedna po drugiej.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Troll

Postby andrzejek » Wed Oct 14, 2015 6:51 pm

O W MORDĘ!
Nie ma mnie 2 tygodnie, i takie super rzeczy się dzieją! Dołączam!

O co chodzi z krowami i gdzie to jest? Pewnie super pomysł, a nie znam
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Troll

Postby gala » Wed Feb 10, 2016 11:20 pm

Podbijam temat. Poziom trollowania w niektórych miejscach jest po prostu nie do zniesienia.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Troll

Postby Telefon » Thu Feb 11, 2016 2:59 am

gala wrote:Podbijam temat. Poziom trollowania w niektórych miejscach jest po prostu nie do zniesienia.


W których? Chętnie dołączę.
"[...] I tylko fotel MG stoi boleśnie pusty..."
"Weźmiecie go i wyhodujecie sobie drugiego Raynusa."
"żartuję, nie ma w Cantr trudnych misji, nic się nie chce i nic się nie da"
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Troll

Postby Marcia » Thu Feb 11, 2016 8:28 am

Myślę, że dużym ułatwieniem byłoby, gdybyście podali PD konkretne imiona postaci trolli, wraz z miastem, w którym zamieszkują lub informacją, która z Waszych postaci i pod jaką nazwą je zna [to oczywiście nie na forum, a przed formularz lub PM do kogoś z nas na forum ;) ]. Także tych, które niedawno zmarły.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Troll

Postby andrzejek » Mon Feb 22, 2016 8:36 pm

gdzie to jest

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest