Obrażanie OOC

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Obrażanie OOC

Postby kaloryfer » Sun Aug 03, 2014 10:21 pm

radio wrote:4418-5.08: Słyszysz z radia na częst. 100: `ooc/ A nie przyszŁo ci mĄdralo do zakutego Łba, Że moŻe ta postaĆ tak mÓwi? Albo Że gracz nie ma polskiej klawiatury?`.


Poproszę o publiczne upomnienie tego gracza, ponieważ obraził mnie OOC.
Z obrażaniem w grze nie mam żadnego problemu, bo tam można mówić wszystko.
Ale OOC to jednak jest poza grą, i jakoś nie wydaje mi się normalnem żeby wyzywać jeden drugiego od zakutych łbów.

EDIT:
No, jestem pod wrażeniem...
radio wrote:4418-5.11: Słyszysz z radia na częst. 100: `ooc/ Może zacznij wymagać kultury od siebie. A pisanie bez polskich znaków nie ma nic wspólnego z kulturą. Ja sam czasami gdy używam do grania komórki niestety muszę pisać bez polskich znaków. Mieszkam za granicą i moja komórka nie ma polskich znaków. Tak więc czasem nie używam ich nie dlatego, że nie chce mi się albo brak mi kultury tylko z powodów technicznych. Jeśli dla ciebie to słaby argument to znaczy, że jesteś głupi albo masz zły dzień bo kobita ci nie dała. Albo sam nie wiem. Może ty wiesz lepiej.`.
Baska
Posts: 9
Joined: Sun Mar 02, 2014 1:18 am

Re: Obrażanie OOC

Postby Baska » Sun Aug 03, 2014 11:54 pm

Czy można by zakończyć te żenujące wymiany błyskotliwych uwag i pouczeń ooc w radiu? To już kolejny raz.
eldarin
Posts: 2
Joined: Mon Jul 28, 2014 7:53 pm

Re: Obrażanie OOC

Postby eldarin » Mon Aug 04, 2014 6:30 am

kaloryfer wrote:
radio wrote:4418-5.08: Słyszysz z radia na częst. 100: `ooc/ A nie przyszŁo ci mĄdralo do zakutego Łba, Że moŻe ta postaĆ tak mÓwi? Albo Że gracz nie ma polskiej klawiatury?`.


Poproszę o publiczne upomnienie tego gracza, ponieważ obraził mnie OOC.
Z obrażaniem w grze nie mam żadnego problemu, bo tam można mówić wszystko.
Ale OOC to jednak jest poza grą, i jakoś nie wydaje mi się normalnem żeby wyzywać jeden drugiego od zakutych łbów.

EDIT:
No, jestem pod wrażeniem...
radio wrote:4418-5.11: Słyszysz z radia na częst. 100: `ooc/ Może zacznij wymagać kultury od siebie. A pisanie bez polskich znaków nie ma nic wspólnego z kulturą. Ja sam czasami gdy używam do grania komórki niestety muszę pisać bez polskich znaków. Mieszkam za granicą i moja komórka nie ma polskich znaków. Tak więc czasem nie używam ich nie dlatego, że nie chce mi się albo brak mi kultury tylko z powodów technicznych. Jeśli dla ciebie to słaby argument to znaczy, że jesteś głupi albo masz zły dzień bo kobita ci nie dała. Albo sam nie wiem. Może ty wiesz lepiej.`.


Jesteś żałosną szmatą, więc można cię tak nazywać
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Obrażanie OOC

Postby dekalina » Mon Aug 04, 2014 8:40 am

kaloryfer wrote: jakoś nie wydaje mi się normalnem żeby wyzywać jeden drugiego od zakutych łbów.

Po pierwsze "normalnym" nie "normalnem".

A jak nazwać kogoś, komu trzeba wiecznie tłumaczyć, że używanie/nieużywanie polskich znaków może nie zależeć od gracza? Nikt Cię nie prosił o zaczynanie tej rozmowy ooc. Nie możesz po prostu grać, musisz wszystkich pouczać? Nie czepiaj się wszystkich o wszystko, to będzie milej i Tobie i innym.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Obrażanie OOC

Postby suchy » Mon Aug 04, 2014 4:41 pm

Skoro sam zaczynasz się czepiać to przyjmuj później konsekwencje na klatę, a nie lecisz się poskarżyć na forum.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest