Debilizm

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Debilizm

Postby Leinades » Fri Aug 10, 2012 5:24 pm

3703-0.14: Słyszysz z radia na częst. 100: `[...] *widoczne zawiedzenie w głosie*`.
3703-0.15: Słyszysz z radia na częst. 100: `Jak zawiedzenie w głosie może być widzialne?`.
3703-0.16: Słyszysz z radia na częst. 100: `Człowieku, nie czepiaj się. Jest widzialne poprzez słyszalność.`.


Ja przepraszam bardzo... Ale można się naprawdę wkurwić. I to nie pierwszy raz. Pomijając treść tych debilizmów... Brakuje "OOC:" przed komunikatami. I zastanawiam się kto taki pisał komunikaty OOC bez "OOC:"... Bo chwalił się na forum.

Proszę PD o szybkie wyjaśnianie takich sytuacji. To nie jest pierwszy raz.


I tak, mam w dupie zasadę X dni
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Debilizm

Postby poziomek90 » Sat Aug 11, 2012 2:44 pm

Jakie ty tutaj masz OOC? Przekomarzanie jest OOC? Bo chyba nie powiesz, że odczytywanie gwiazdek w radiu jest OOC? W takim razie po co je dodawać? Odpowiedziałem samymi pytaniami, fajnie, co?
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Debilizm

Postby in vitro... » Sat Aug 11, 2012 2:54 pm

poziomek, widać wyraźnie, że nie masz żadnego pojęcia o odgrywaniu. nie wiem czy jest sens ci to tłumaczyć ale i tak to zrobię. OOC znaczy poza postacią. Twoja postać nie "czyta" tego co jest w gwiazdkach, to jest swego rodzaju poza-postaciowa narracja. Więc jeśli chcesz się czepiać pierdół w gwiazdkach innych graczy, to możesz to robić tylko poza postacią. Powinno to wyglądać tak:
3703-0.14: Słyszysz z radia na częst. 100: `[...] *widoczne zawiedzenie w głosie*`.
3703-0.15: Słyszysz z radia na częst. 100: `OOC:Jak zawiedzenie w głosie może być widzialne?`.
3703-0.16: Słyszysz z radia na częst. 100: `OOC:Człowieku, nie czepiaj się. Jest widzialne poprzez słyszalność.`.
Poza tym chyba oczywiste było, że kolesiowi chodziło o "słyszalne" a nie "widoczne", ale to drobiazg i nie ma się co czepiać.
cantr się posypał
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Debilizm

Postby poziomek90 » Sat Aug 11, 2012 6:32 pm

Gdyby się nie czepiać takich pierdół, politycy nie mieliby co robić :?
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Debilizm

Postby oxyquan » Sat Aug 11, 2012 7:48 pm

Poziomek, wstydź się. Takie czepianie się w grze tego jak ktoś napisał coś w gwiazdach jest cholernie irytujące, tym bardziej w eterze. Szepnij słówko OOC, napisz na forum, jeśli już tak cię swędzi.
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: Debilizm

Postby Dawid » Sat Aug 11, 2012 8:16 pm

przecież wiadomo, że to postać poziomka mówiła :)
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Debilizm

Postby poziomek90 » Sat Aug 11, 2012 11:49 pm

Tak, ztrollowałem sam siebie :oops:
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Debilizm

Postby Snake » Thu Aug 16, 2012 5:00 pm

Widywało się większe przykłady debilizmu, tutaj nie widzę potrzeby używania tak mocnych słów, ale słysząc słownictwo dzisiejszych dziesięciolatków, nie dziwi mnie, że i do Cantra dociera degradacja dobrego wychowania. Smuci się me serduszko na widok frustratów tworzących takie tematy :(
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest